Drie antieke keramieken presenteerbladen omstreeks 1920, dienblad, vernikkelde omranding, landschap en fruitdecor 30-54cm. Cond:G
Grote keramieken schaal door Hannie Mein Vinkega Friesland, bruin groene glazuur. 5x29øcm. Cond;G
Antiek keramieken tablet met Engels creampetal Grindley, koffieservies omstreeks 1910, 10 delig in goede staat minimale chip mogelijk. 6-18cm. Cond:G
Negentiende eeuwse porseleinen chocoladekan met porseleinen tablet met brons, en 4 kop en schotels(kopje extra, schotel gelijmd, verder in goede staat 5,5-23cm. Cond:R/G
Zes maal Villeroy en Boch porseleinen sierborden 2x decor unicef 1979-1978 2x Frühling,Sommer, Villeroy en Boch Heinrich. 19,5ø-24,5ø cm. Cond;G
Vijf antieke keramieken borden omstreeks 1900 2x Villeroy en Boch, 3x Minton England 26-28cm. Cond:R/G
Vier oude Hollandse keramieken borden, 2x Delfts, 2x Royal Sphinx, voorstellingen naar Otto Eerleman. 35-40cm.
Vier Hollandse delftsblauwe keramieken borden, 20e eeuw, 3x porseleyne fles 1x Delfts Hollandse schaal. ø23cmen 6x23x34cm.. Cond;G
Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G
Antieke Chinees porseleinen kom 18e-19e eeuws, onduidelijk gemerkt, met 3 wijsheren in tuin decor, minimale randglazuurschade. 6-11,5øcm. Cond:R/G
Vier 19e eeuwse Japanse vazen, 2x porselein Imari en 2x Kutani. 12-13,5cm. Cond:G
Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G
Leuk Duits Rosenthal porseleinen theeservies "Selb Bavaria" met "Isolde" decor. In Jugendstil-stijl, met bloemen en goud decor.
Dertien-delig Duits porseleinen Rosenthal gebakset met florale decors. Decor 'Selb Bavaria Donatello', Afm. 15-27 cm. In goede staat.
Zes duitse porseleinen Jugendstil borden met florale decors, ca. 1910. Gemerkt: B.R.C. Regina Bavaria. Afm. ø 22.3 cm. In goede staat.
Vooroorlogse Carl Zeiss episcoop (Duitsland). Metaal en hout. Afm. 46x23x40 cm. In goede staat.
Drie messing fotolijsten, 20e eeuw. Afm. 24-28 cm. In goede staat.
Vier messing fotolijsten, 20e eeuw. Afm. 23-27 cm. In goede staat.
Drie oude porseleinen figuren, 1 goudfazant, keramiek, 1 gems onduidelijk gemerkt, 1 x Gerold bavaria vogel(chip) 17cm. Cond:R/G
Drie delen Duits porselein. Derde rijk gemerkt, Bavaria & Hutscherreuther. Afm. ca. 24 cm. ø. In goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen figuur, ca. 1940. Selb-Bavaria K.218 w, door K. Himmelstoss 1878-1967. Afm. 13 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen plaquette S.P.M Walkure Bavaria, 20e eeuw romeinse dame met kelk. 27,5x21,5cm.
Lot plated bestaande uit een bolle vaas, ø14x22cm, een langwerpige schaal met afgehoekte kanten met dubbele filetrand, 31x21x5cm, en een fotolijst met gecontourneerde rand met opgewerkte bloem en krul...
Antieke messing historisme foto-portret lijst met Afrikaanse wrattenzwijn slagtanden. Ca. 1880. Afm. 37x38x18 cm. In goede staat.