Vroege Franse Louis Seize vergulde empire pendule, Table des Lois de Minos. Ca. 1780. Gladiator met wapenschild, lans en boek. Met origineel achtdaags uurwerk, met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm...
Zeldzame Franse vuurvergulde Louis Seize empire pendule, ca. 1800. 'Cupidon Loge a Pied et a cheval'. Met huis, cupido en fakkel. Achtdaags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm. 27 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse vuurvergulde empire pendule omstreeks 1830 voorstelling Romeinse vrouw met anker, tropisch fruit en peddel, vergulding in goede staat 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en...
Boulle stijl klok op piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Klok is voorzien van bronzenbeslag en koperinleg en (imitatie) schilpad. Achtdaags mechanisch uurwerk met halfuur-slag. Afm. 190 cm. In zeer goed...
Vergulde bronzen empire pendule met engel, piedestal met olielamp en twee ampfora's. Origineel achtdaags uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm. 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Seize pendule omstreeks 1780, wit en zwart marmer en porseleinen plaquettes, gave wijzerplaat, 8 daags uurwerk halfuurslag en touwtjesslinger, in zeer goede staat 50cm. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen pendule met wit marmeren basement omstreeks 1860 Deniere de bronzes a Paris, verguld brons en donker gepatineerde bronzen putti, minimale chip marmer, 8 daags uurwe...
Vroeg 19e eeuwse Weense Boudoir klok met spiegel en lade, omstreeks 1820, houtgestoken met vergulding, stil uurwerk, emaille wijzerplaat, 38x36x27cm.
Antieke Franse vuurvergulde empire pendule omstreeks 1800, ongereinigd, goede vergulding, Romein, 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, 43cm. Cond:G
Leuke vuurvergulde Franse pendule, empire omstreeks 1800, duiven bij waterbron, mooie vergulding, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag, touwtjesslinger 34cm. Cond:G
Bronzen antieke klokkenstel met Chinese decors. Ca. 1880. O.a.: Draak, bamboe etc. Historisme. Eén kandelaar gerepareerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm. 52-57 cm. Cond.: R/G.
Zeldzame vroeg 19e eeuw eikenhout gestoken Friese staartklok met wekker en scheepjes mechaniek, originele beschildering. Ca. 1800. Afm. 138 cm. In goede staat.
Groot antiek ijzeren toren-uurwerk (uit Heerde), ca. 1920. Afm. 150x80x65 cm. In goede staat.
Mooie vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule, ca. 1840. Meisje speelt met hond. Plated wijzerplaat, acht-daags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm. 43 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen pendule, ca. 1860. Man met schilderij, waar zijn familie op staat afgebeeld. Acht-daags, veerslinger, halfuur-slag. Afm. 38x50x11 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule, met kruisridder bij gotische piedestal. (mooie vergulding). Aangepast uurwerk, omgebouwd tot veerslinger, achtdaags halfuur-slag. Afm. 57 cm. In ...
Antieke Duitse Winterhalter & Hofmeier tafelklok met kwartierslag op twee gangspiralen en mooie gelakte klokkast met bronzen versieringen. Afm. 50 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen pendule met handbeschilderd goud en florale decors. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm. 28 cm. In goede staat.
Franse 19e eeuwse notenhouten pendule 'Tete de Poupèe' ca. 1840. Met vuurverguld bronzen beslag. Achtdaags-uurwerk, met touwtjesslinger en halfuur-slag. Afm. 46 cm. In zeer goede staat.
Zeer grote empire kolompendule. Ca. '59 1820. Van messing, acht-daags origineel uurwerk met halfuur-slag en veerslinger en plated wijzerplaat. Afm. 66x34x16 cm. In goede staat.
Kleine Franse vuurvergulde empire pendule, ca. 1830. Jongen met duif, vaas en schelpen. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. (uurwerkring achter mogelijk niet origineel) Afm. 31 cm. Verde...
Antieke Engelse staande klok, eikenhout met mahonie en bandintarsia, 8 daags uurwerk met mooie wijzerplaat, originele beschildering 226cm. Cond:G
Grote antieke Franse Charles Dix pendule met wild paard en slang (brons met marmer). Marmeren basement is beschadigd. Achtdaags-uurwerk touwtjesslinger en halfuur-slag. Afm. 49 cm. Cond.: R.
Antieke Duitse bronzen Vorderzappler, ca. 1880. Historisme, barokstijl. Met zware bronzen omranding en plated wijzerplaat. Afm. 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse keramieken tafelklok met handbeschilderde florale en vogels decors. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 25 cm. In goede staat.
Mooie antieke Franse vergulde bronzen pendule met fijne uitgevoerde versieringen (prachtige vergulding). Jonge vrouw bij piedestal, achtdaags-uurwerk met halfuur-slag met veerslinger. Afm. 46 cm. In z...
Antieke Franse witte Carrera marmeren klokkenstel in Louis Seize stijl, 2e periode, ca. 1880. Met vergulde messing ornamenturen, acht-daags, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 25-42 cm. In goede staat...
Antieke Franse miniatuur klokkenstel van messing, Louis Seize stijl omstreeks 1870, stil 8 daags uurwerk met veerslinger, in zeer goede staat 17,5x26cm. Cond;G
Vergulde Franse pendule 'Man bij boom'. 19e Eeuw. (uurwerk later) Achtdaags, veerslinger, halfuur-slag, één wijzer is er af. Verder in goede staat. Afm. 45 cm. Cond.: R.
Vruchtenhouten 19e eeuwse empire klok, ca. 1840. Met achtdaags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. (sommige applicaties weg of beschadigd) Afm. 48 cm. Cond.: R/G.
Antieke Duitse eikenhouten staande Westminster klok met kwartierslag, ca. 1920. Ongemerkt. Afm. 203 cm. In goede staat.
Friese eikenhouten kantoortje met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Vroeg 19e eeuw. Afm. 118 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok, 8 daags uurwerk, seconden en dagaanduiding J. Welsch motherwoll, wijzerplaat iets beschadigd, functies niet getest. 213cm. Cond;G
Franse antieke notenhouten tafelklok met bronzen sierwerk, acht-daags uurwerk met halfuurslag. Ca. 1890. Gesigneerd Raison & Thomas succeseurs. Afm. 51 cm. In goede staat.
Antieke Franse 'Retour de Egypte' pendule met emaille cartouches, met acht-daags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 38 cm. In goede staat.
Antieke Friese eikenhouten staartklok met bruidskrans en wekker. Afm. 151 cm. In goede originele staat.
Antieke Franse bronzen cartel wandklok. Ca. 1880. (Mooie gave wijzerplaat). Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm. 57 cm. In goede staat.
Oude porseleinen klok met vier figuren en batterij uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Bovenstuk nieuw vast gezet. (Vingers er af). Afm. 42 cm. Cond.: R.
Grote antieke Franse kolompendule met intarsia omstreeks 1850, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 47,5cm. Cond:G
Oude Engelse messing lantaarnklok. 20e Eeuw. 'Tho Moore Ipswich'. Afm. 37 cm. In goede staat.
Antieke Frans Bronzen klokkenstel omstreeks 1900, kaarskandelaren vermaakt tot 1 lichts, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, H. Luppens. 39-45cm. Cond:G
Antiek frans klokkenstel met marmeren basement omstreeks 1890, retour de champs par Rousseau met 2x 5 lichts kaarskandelaar, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger. 52-54cm. Cond;G
Antieke porseleinen klok met goud decor en stadsgezicht en florale decor. Klok is voorzien van achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, (slinger mist). Afm. 39 cm. In goede staat.
Antieke miniatuur vorderzappler klokje onder glazen stolp. Ca. 1900. Latoenkoper en plated. (één kerktopje eraf). Verder in goede staat. Afm. 16 cm.
Antieke Frans marmeren klokkenstel met brons, ca. 1880. Met acht-daags uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Afm. 30-42 cm. In goede staat.
Bronzen pendule, tweede helft 20e eeuw. Gemerkt 'Chardon a Paris' met geslepen glas. (mechanisch uurwerk) Afm. 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuw Friese eikenhouten staartklok met mooie gave beschilderde wijzerplaat en spiegels en wekkerfunctie. Afm. 144 cm. In zeer goede staat.
Kleine antieke Engelse eikenhouten staande klok met intarsia, ca. 1800. W. Wolles Tonque. Eén-daags met slagwerk en dagaanduiding. Afm. 19.5 cm. In goede staat.