Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

32. Aprilveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. April 2017 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Erotica rolprent, werd als voorlichting gegeven aan jonge stelletjes
Ergebnis: 75 EUR

Oude Chinese rolprent met erotica voorstelling, 20e eeuw. Afm. 230x30 cm. In goede staat. (Werd als voorlichting gegeven aan jonge stelletjes).

Mickey Mouse Wekker, Ingersoll
Ergebnis: 75 EUR

Mickey Mouse wekker van Ingersoll, jaren 30 in werkende en goede staat.

Scheepshoorn + hoorn
Ergebnis: 70 EUR

Koperen vooroorlogse luchtdruk hoorn Tyfon Mark Malmö Sweden, en oude koperen oldtimer hoorn (kopie). Afm. 40-60 cm. In redelijk goede staat.

Grote kerk-kandelaar
Ergebnis: 70 EUR

Grote messing neo-gotische kaarskandelaar met klauwpoten. 20e eeuw. Afm. 105 cm. In goede staat.

2 Petroleumlampen
Ergebnis: 70 EUR

Twee vooroorlogse glazen tafel petroleumlampen. Afm. 47-53 cm. In goede staat.

Doofpot (3x)
Ergebnis: 70 EUR

Drie stuks koper met messing doofpotten, 19e eeuw. Afm. 34-40 cm. In goede staat.

Lot divers DDR
Ergebnis: 70 EUR

Lot divers DDR, o.a.: kleding, lichtstok, vaandels etc. Afm. 42x37x42 cm. Cond.: G.

Asbak met olfiant
Ergebnis: 70 EUR

Antieke marmeren asbak met bronzen olifant, ca. 1920. Afm. ø 10x20 cm. In goede staat.

Sabel
Ergebnis: 70 EUR

Sabel, 18e eeuw. Knopje bij heft mist. (Oxydatie). Afm. 81 cm. Cond.: R.

Ree (1x)
Ergebnis: 70 EUR

Opgezette reebok. Afm. 55 cm. In goede staat.

Globus
Ergebnis: 70 EUR

Oude Duitse papieren globus door Räths Physikalischer Erdglobus, Leipzig, Sept. 1950. Afm. 52 cm. In goede staat.

Kruisbeeld
Ergebnis: 70 EUR

Groot antiek houtgestoken heilig kruis met Corpus Cristi en druivenranken. 19e Eeuw (Schwarzwald). Afm. 77 cm. Cond.: G.

Mahonie geweren kist
Ergebnis: 70 EUR

Mahoniehouten pistolenkist 20e eeuw in zeer goede staat 39x19x7cm.

Parelmoer dekseldoos
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Art Nouveau parelmoer dekseldoos met scarabé. Ca. 1915. (Eén siersteen chipje af). Afm. 4.5x9x6 cm. Cond.: G.

2x Theestoof
Ergebnis: 65 EUR

Twee 19e eeuwse notenhouten theestoven met messing banden en één ketel. Afm. 20-38 cm. In goede staat.

7 Schilderij-lampjes
Ergebnis: 65 EUR

Zeven messing schilderij lampen, 20e eeuw. Afm. ca. 40 cm. In goede staat.

Divers gordijn-decoratie
Ergebnis: 65 EUR

Lot antiek Jugendstil gordijn decoratie, ca. 1910. Afm. 43-290 cm. Cond.: R/G.

2 Wandelstokken
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke wandelstokken, 1x Jugendstil met aluminium greep, en 1x met messing leeuwenkop, 20e eeuw 86x90cm. Cond:G

Wildhanger
Ergebnis: 60 EUR

Decoratieve ijzeren wildhanger, 20e eeuw. Afm. ø 40 x 30 cm. In goede staat.

Cloisonne theeserviesje
Ergebnis: 60 EUR

Oud Japans 8 delig Cloissone serviesje met paradijsvogel decor, 20e eeuw 4-22cm Cond:G

Oude viool
Ergebnis: 60 EUR

Antieke viool met twee strijkstokken in kist (restauratie), 19e eeuw. Afm. 59 cm. Cond.: R/G.

Accordeon
Ergebnis: 60 EUR

Oude accordeon in koffer. Gemerkt Caroni. Ca. 1930. Afm. 40x36x21 cm. In goede staat.

Lot oorkondes DDR
Ergebnis: 60 EUR

Lot diverse oorkondes DDR in doos. Afm. 26x50x35 cm. Cond.: G.

Barometer
Ergebnis: 60 EUR

Antieke snijwerk barometer met paard en ranken. ca. 1920. In goede staat. Afm. 52 cm. Cond. G.