Antieke koperen scheepvaart clinometer, observator Rotterdam (om de deining te meten). Afm. 5.5 x 19 cm. ø In goede staat.
Grote antieke bronzen vier-lichts kaarskandelaar, ca. 1880. In Renaissance stijl. Historisme. Afm. 54 cm. In goede staat.
Drie Russische lakwerk dozen, handbeschilderd met figuren decors en gesigneerd. 20e eeuw. Afm. 6-11 cm. In goede staat.
Vier prehistorische fossielle versteende ammonieten. Afm. 8-16 cm. In goede staat.
Antieke weegschaal (ca. 1900) met daarbij twee gewichtenblokken. Afm. 13-45 cm. In goede staat. Glasfabriek A.H. Bakker.
Vier oude wildzwijn-vellen, gedeeltelijk met snuit. Afm. ca. 70x110 cm. In goede staat.
Fijngestoken eikenhouten Franse barometer, omstreeks 1900 in rococco stijl, in goede staat 34cm.
Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1920 met albasten lichtschalen gelijmd, 3 lichts, in goede staat 50x55øcm.
Opgezette groene specht en houtsnip. Afm. 23 cm. en 28 cm. In goede staat.
Vier diverse 18e-19e eeuwse bronzen vijzels met stampers. Afm. 11-12 cm. In goede staat.
Groot lot interessant antiek koperwerk. O.a.: 19e Eeuwse appelketels, Joodse kandelaar, zakketel, kannen, kraantjeskan, kaarskandelaren etc.. Afm. 36x60x45 cm. Cond.: R/G.
Oude Chinese roodlak gegoten dekseldoos met bloesemtak en vogels decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 5x14 cm. ø. In goede staat.
Gräfliches Taschenbuch, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1900, 1939, 1940, 1941 en 1942. Totaal: 6 banden.
Hofkalender, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1888, 1897, 1900, 1909, 1914 (2x), 1937. Totaal: 7 banden.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Drie maal Carolina Herrera Chic. (2x ca. 100 ml. en 1x ca. 60 ml.) Afm. 9-12 cm. Cond.: G.
Negentiende eeuwse Imari petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 47cm.
Antiek Duits historisme plated kistje met wapen decors en 1528. Ca. 1880. O.a.: A.D. Albrecht Dürer. Met putti's en munt op deksel van Albert Dürer. (Sleutel mist). Afm. 11x12.5x7 cm. In goede staat.
Jugendstil majolica petroleumlamp met florale decor, ca. 1900. Afm. 57 cm. In goede staat.
Religieus Hongaars boek, 19e eeuw. Met zeldzame kopergeslagen band (1895). Afm. 24x16x5. Redelijk goede staat.
Gietijzeren historisme zakhorloge houder. Gemerkt Ericsson Väse. Ca. 1900. Heraldiek. Afm. 26 cm. In goede staat.
Decoratieve keramieken dekseldoos met bronzen monturen, 20e eeuw. Afm. 18x15x11. in goede staat.
Uitgebreid lot bestek, deels staal en deels plated, o.a. keltum, deels model puntfilet
Zware Duitse bronzen renaissance stijl vier-lichts kaarskandelaar, ca. 1920. Afm. 43 cm. In goede staat.