Oude mahoniehouten theestoof met messing hengsel en emmer. 20e Eeuw. Afm. 41x39 ø. In goede staat.
Twee vaasjes met lepeltjes en vorkjes en suikerpot. 20e Eeuw. (835 zilveren voet + drie zilveren lepels). Cond.: G.
Zware bronzen vaas naar antiek voorbeeld, vroeg Chinees 2e helft 20e eeuw, 31cm. Cond:G
Vroege ijzeren Renaissance haardplaat 17e eeuw, beschadigd, wijnranken mt bachus, 49x49x1 Cond:R
Antiek bronzen bureau tablet Kaiser Wilhelm 1797-1897 in goede staat 2x25x11cm.
Lot divers, plated, koper, 1e helft 20e eeuw, o.a. W.M.F. Cond.R/G
Decoratieve fruitschaal, 2e helft 20e eeuw (pootjes composiet) 13x26øcm. Cond:G
Leuk klein schaakspel met extra servetring, wijnopener, stop en wijnthermometer. 21e Eeuw. Afm. 4.5x17x15 cm. Cond.: G.
Drie delen koperwerk, 19e eeuw, hengselbak, beddepan en braadpan, 50-90cm. Cond:G
Mooie 19e eeuwse doofpot, van koper en messing, rokvormig. 42x33cm. Cond:G
Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M
Antieke tinnen Kraantjeskan, omstreeks 1780 Barok, oudere reparatie poot. 42cm.
Oude schemerlamp van messing en marmer 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x33øcm.
Drie delen plated servies en een tinnen Kaiserhumpen(reproductie) 8-27cm. 20e eeuw, Cond:G