Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

32. Aprilveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. April 2017 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4x Issy Miyake
Ergebnis: 90 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal EDT van Issy Miyake (ca. 50-100 ml.) Cond.: G.

2 Messing wandkandelaren
Ergebnis: 90 EUR

Twee oude messing brons-kleurige wandkandelaren. 20e eeuw. In Roccoco stijl. Afm. 46 cm. Cond.: G.

7-Armige kandelaar
Ergebnis: 90 EUR

Antieke rennissance-stijl kaarskandelaar, 7-lichts. Rankendecor. Ca. 1870. Afm. 52x65x19 cm. In goede staat.

Koperen boulloir
Ergebnis: 90 EUR

Prachtige 19e eeuwse koperen boulloir met porseleinen greep en ijzeren onderstel (brander ontbreekt). Afm. 41 cm. In goede staat.

Hallamp met glas
Ergebnis: 90 EUR

Oude messing hallamp met glas, 20e eeuw. Afm. 50 cm. In goede staat.

19e Eeuw pistool dolk
Ergebnis: 85 EUR

19e Eeuw dubbelloopse voorlader (oxydatie), en 16e - 17e eeuwse korte dolk met bronzen heft (oxydatie). Afm.22-21cm. Cond.: R/G.

Lakwerk dekseldoos
Ergebnis: 85 EUR

Mooie chinoiserie dekseldoos met speelkaartenhouders etc. 20e eeuw. In 18e eeuwse stijl, zwart lak met gouddecors orgelgebogen. Afm. 13x31x16. In goede staat.

4 Delen 19e eeuw
Ergebnis: 85 EUR

Vier delen 19e eeuw, 2 grote bewerkte tinnen borden omstreeks 1800, messing olielamp met cherubijnkopjes, tinnen dekselterrine bewerkt. 18-38cm. Cond:G

Spiegel met klokje
Ergebnis: 81 EUR

Antieke Roccoco-stijl bureauklokje met goudkleurige omlijsting en geslepen spiegel. Ca. 1900. Afm. 24 cm. In goede staat.

Hanglamp, messing
Ergebnis: 80 EUR

Antieke messing vergulde hanglamp met draken, vier-lichts. Ca. 1900. Historisme. Afm. 75x67 cm. ø. 1 Kapje mist, verder in goede staat.

Diverse brillen(doosjes) en poederdoosje
Ergebnis: 80 EUR

Diverse brillen, -doosjes en een poederdoosje. 2 Brillenkokers, één van bakeliet en één uit ruitvormig parelmoer mozaik versierd met een gouden, 585/000, bewerkt embleem met monogram. 2 Metalen klapb...

2x 19e Eeuw bajonet sabel
Ergebnis: 80 EUR

19e Eeuw bajonet en sabel. Oxydatie bij sabel, stukje heft los erbij (gebroken). Afm. 63-69 cm. Cond.: R.

3 Boxen met medailles/oorkondes
Ergebnis: 80 EUR

Drie verzamelcassettes met DDR onderscheidingen, medailles, oorkondes. Afm. 40-28 cm. In goede staat.

Klarinet in koffer
Ergebnis: 80 EUR

Oude gesigneerde klarinet Lark, made in China, M 4001. In koffer. Afm. 10x37x19 cm. In goede staat.

Balalaika
Ergebnis: 80 EUR

Oude Russische handbeschilderde balalaika. 20e Eeuw. Instrument is voorzien van een arreslee decor. Afm. 69 cm. In goede staat.

Parelmoerschip Scheveningen (onder stolp)
Ergebnis: 80 EUR

Antieke souvenier Scheveningen, ca 1900. Parelmoer zeilschip onder glazen stolp. Afm. 40x32x16 cm. Cond.: G.

Leitz microscoop
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Duitse E. Leitz Wetzlar lichtmicroscoop. Ca. 1910. Speciale uitvoering met twee microscopen en wendbaar. Afm. 31x20x15 cm. Cond.: G.

Schemerlamp met figuren
Ergebnis: 80 EUR

Antieke figuren tafellamp, moeder met kind (compositie metaal), ca. 1900. Afm. 75x40 cm. ø In goede staat.

Japanse lemmet
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Japanse bladzijde-keerder met signatuur. Ca. 1900. Bewerkt met boedha, en symbolen. Afm. 27 cm. In goede staat.

Bronzen bel
Ergebnis: 80 EUR

Bronzen tafelbel. Jugendstil, erotica. Ca. 1915. Voorstellende: 'Naakte dame trekt aan baard van man'. Afm. 17 cm. In goede staat.

Mickey Mouse Wekker, Ingersoll
Ergebnis: 75 EUR

Mickey Mouse wekker van Ingersoll, jaren 30 in werkende en goede staat.

Erotica rolprent, werd als voorlichting gegeven aan jonge stelletjes
Ergebnis: 75 EUR

Oude Chinese rolprent met erotica voorstelling, 20e eeuw. Afm. 230x30 cm. In goede staat. (Werd als voorlichting gegeven aan jonge stelletjes).

3 Natuurstenen boedha's, beschilderd met voet stempel
Ergebnis: 75 EUR

Drie oude Chinese natuursteen gesneden hoogwaardigheidsbekleders (wijsheren), 20e eeuw, met stempels. Afm. 15-16 cm. In goede staat.

Jugendstill lampenvoet
Ergebnis: 75 EUR

Antieke Jugendstil lampenvoet omstreeks 1900 met keramiek, handbeschilderd met floraal decor en vergulde voet 44cm. Cond;G

Glazen stolp
Ergebnis: 75 EUR

Antieke glazen stolp op houten basement, ca. 1900. Afm. 48x30x16 cm. In goede staat.

Type machine
Ergebnis: 75 EUR

Zeldzame vooroorlogse Mignon schrijfmachine, model-4, AEG Werke Berlin-Erfurt. Afm. 19x31x30. In zeer goede staat.

2 Typemachines
Ergebnis: 75 EUR

Twee vooroorlogse Remmington typemachines. 1x Remmington Standard No. 7 en 1x Remmington No. 12. Afm. 33x39x40 / 31x37x40. Beiden in goede staat.

2 Tafellampen, chroom en voet
Ergebnis: 75 EUR

Twee mooie tafellampen met chrome voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 66cm.

Neo-gothische kandelaar
Ergebnis: 75 EUR

Antieke neo-gotische smeedijzeren 5-lichts wandkandelaar. Ca. 1900. Afm. ø 40 x 68 cm. In goede staat.

WMF saladebestek
Ergebnis: 75 EUR

Zeldzaam antiek Duits W.M.F.-saladebestek met keramieken heft (plated), ca. 1910. Afm. 26-29 cm. In goede staat.

4x Houtsnijwerk
Ergebnis: 75 EUR

Lot van vier oude houtgesneden figuren, o.a.: Don Quichotte + pancho, één veulen, één trol bij wijnvat. 20e eeuw. Afm. 10-23 cm. In goede staat.

Parelmoer dekseldoos
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Art Nouveau parelmoer dekseldoos met scarabé. Ca. 1915. (Eén siersteen chipje af). Afm. 4.5x9x6 cm. Cond.: G.

Mahonie geweren kist
Ergebnis: 70 EUR

Mahoniehouten pistolenkist 20e eeuw in zeer goede staat 39x19x7cm.

Kruisbeeld
Ergebnis: 70 EUR

Groot antiek houtgestoken heilig kruis met Corpus Cristi en druivenranken. 19e Eeuw (Schwarzwald). Afm. 77 cm. Cond.: G.

Globus
Ergebnis: 70 EUR

Oude Duitse papieren globus door Räths Physikalischer Erdglobus, Leipzig, Sept. 1950. Afm. 52 cm. In goede staat.

Sabel
Ergebnis: 70 EUR

Sabel, 18e eeuw. Knopje bij heft mist. (Oxydatie). Afm. 81 cm. Cond.: R.

Asbak met olfiant
Ergebnis: 70 EUR

Antieke marmeren asbak met bronzen olifant, ca. 1920. Afm. ø 10x20 cm. In goede staat.

Grote kerk-kandelaar
Ergebnis: 70 EUR

Grote messing neo-gotische kaarskandelaar met klauwpoten. 20e eeuw. Afm. 105 cm. In goede staat.

Ree (1x)
Ergebnis: 70 EUR

Opgezette reebok. Afm. 55 cm. In goede staat.

Doofpot (3x)
Ergebnis: 70 EUR

Drie stuks koper met messing doofpotten, 19e eeuw. Afm. 34-40 cm. In goede staat.

2 Petroleumlampen
Ergebnis: 70 EUR

Twee vooroorlogse glazen tafel petroleumlampen. Afm. 47-53 cm. In goede staat.

Scheepshoorn + hoorn
Ergebnis: 70 EUR

Koperen vooroorlogse luchtdruk hoorn Tyfon Mark Malmö Sweden, en oude koperen oldtimer hoorn (kopie). Afm. 40-60 cm. In redelijk goede staat.

Lot divers DDR
Ergebnis: 70 EUR

Lot divers DDR, o.a.: kleding, lichtstok, vaandels etc. Afm. 42x37x42 cm. Cond.: G.

Divers gordijn-decoratie
Ergebnis: 65 EUR

Lot antiek Jugendstil gordijn decoratie, ca. 1910. Afm. 43-290 cm. Cond.: R/G.

7 Schilderij-lampjes
Ergebnis: 65 EUR

Zeven messing schilderij lampen, 20e eeuw. Afm. ca. 40 cm. In goede staat.

2x Theestoof
Ergebnis: 65 EUR

Twee 19e eeuwse notenhouten theestoven met messing banden en één ketel. Afm. 20-38 cm. In goede staat.

3x Carolina Herrera Chic
Ergebnis: 60 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Drie maal Carolina Herrera Chic. (2x ca. 100 ml. en 1x ca. 60 ml.) Afm. 9-12 cm. Cond.: G.

Serie boeken (Lot)
Ergebnis: 60 EUR

Hofkalender, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1888, 1897, 1900, 1909, 1914 (2x), 1937. Totaal: 7 banden.