Plated Marrokaanse dolk met houten grip, 20e eeuw 40cm. Cond:G
Vroege degen met bronzen heft, 18e eeuws of ouder in goede staat, mooie patina, 80cm.
Oosterse sabel in houten schede met houten heft 20e eeuw 90cm. Cond:G
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal Jean Paul Gaultier parfum ( 4 x 30 ml.). Afm. 12-15 cm. Cond.: G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vijf maal Jean Paul Gaultier, vijf maal practice dummy parfum etc. (ca. 50-100 ml.) Cond.: G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal EDT van Issy Miyake (ca. 50-100 ml.) Cond.: G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal parfum Guerlain/Paris. Twee maal EDT, 30-60 ml. Eén maal Champs E'lysees, 30 ml. Eén maal Le Cours du Chamade, 2x 30 ml. Afm. 16-23 cm.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal Guerlain/Paris. 1. Mitsouko, ca. 40 ml. 2. EDT, Chant 'd Aromes, ca. 60 ml. 3. Djedi, 60 ml. 4. EDT, Chant d'Aromes, 60 ml. Afm. 9-12 cm. Cond.: G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. Guerlain parfum, Guet-Apens (120 ml.). 2. Guerlain parfum, Vega (60 ml.). 3. Guerlain eau de parfum, Belle Epoque (35 ml.). Afm. 9-16 cm. Cond.: G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. Eau de parfum, Guerlain (50 ml.) 2. Guerlain L'ínstant parfum (7.5 ml) Afm. 10-17 cm.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Drie maal Carolina Herrera Chic. (2x ca. 100 ml. en 1x ca. 60 ml.) Afm. 9-12 cm. Cond.: G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Parfumfles, ca. 600 ml. Carolina Ferrera Chic (+ extra verstuiver) Afm. ca. 26 cm. Cond.: G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. Vivienne Westwood, Boudoir (20 ml.). 2. Dior, Dolce Vita (30 ml.). 3. Guerlain EDT, Secret Intention (30 ml.). Afm. 6-11 cm. Cond.: G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Gian Franco Ferre, EDT. (60 ml.) Afm. 10 cm. Cond.: G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal parfum. 1. Tresor, Lancome, (15 ml.). 2. Yves Saint Laurent Champagne, (15 ml.). 3. Yves Saint Laurent Opium, (15 ml.). 4. Ralph Lauren Safari, (30 ml.)....
Drie maal parfum wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. EDT Guerlain, Parure, (250 ml.) 2. Guerlain Liu, (ca. 100 ml.) 3. Guerlain Metallica, (250 ml.) Afm. 10-19 cm. Cond.: G.
Vijf grote parfumflessen (zonder inhoud). Betreft etalage materiaal van een voormalige parfumeriezaak. Afm. 17-35 cm. Cond.: G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak: Zes maal parfum. 1. groot, 490 ml. Guerlain Eau de Cologne. 2. Parfum in Lalique flesje. 3. Femme Rochas. 4. Guerlain Cham d' Aromes. 5. Esteé Lauder, Private collec...
Drie zeer grote parfum flacons (zonder inhoud). Betreft etalage materiaal. Afm. 19-34 cm. Cond.: G.
Antiek eikenhouten sigarenkistje met sigarenhouders(humidoir) 23x22x16cm. omstreeks 1900, Cond:G
Vijf maal koperwerk, 19e-eeuw. Twee maal pannen op hoge poten, één maal appelketel, één maal waterketel en één maal hengselpot. Afm. 20-30 cm. In goede staat.
Antieke zes-delige messing lepelrek, in Barok-stijl. Ca. 1900. Afm. 50x48x4 cm. In goede staat.
Vooroorlogse Brusselse plated messing Tuba, gemerkt Voglas C. Mahillon Bruxelles, zonder mondstuk, 80x50x40cm. Cond:R/G
Vooroorlogse stereoscoop met diverse kaarten. Ca. 1920. Afm. 32 cm. In goede staat.
Twee vooroorlogse messing Daalderop tafellampen met florale guirlande decors. Afm. 55x45 cm. ø. In goede staat.
Wandelstok 18e 19e eeuws met twee gezichten uitgesneden bij grip. Cond:G
Mickey Mouse wekker van Ingersoll, jaren 30 in werkende en goede staat.
Mooie 19e eeuwse kopergenagelde hengselpot in goede staat 34x41ø Cond:G
Antieke bronzen zakhorlogehouder, met adelaar en antiek zakhorloge(loopt aan, horloge achter deksel los) omstreeks 1900, 30cm.
Vergulde messing dekseldoos met slot, omstreeks 1930-1950, letters J.6, in goede staat 6,8x6,5x16,3cm. Cond:G
Grote Russische lakwerkdoos, jongen met paradijsvogel 2e helft 20e eeuw, kyrillisch gesigneerd, 19,5x6,5x3cm. Cond:G
Negentiende eeuwse schrijfkist met divers fineer en boulle inleg, monogram, omstreeks 1870, lichte beschadigingen 14x32x23cm. Cond:R/G
Antieke notenhouten precizie laboranten weegschaal omstreeks 1900 41x40x21cm. Cond:G
Oude Duitse plated WMF kaarskandelaar, barokstijl, in goede staat, ongepoetst, 25x30x13øcm.
Twee vooroorlogse vioolkisten, 1x kunstleer 1x vurenhout. 76-78cm. Cond:G
Antiek bronzen dekseldoosje omstreeks 1880 met rondom figuren voorstellingen, ook op deksel, voorste pootjes opnieuw aangezet, 8x12x9cm. Cond:R/G
Oude schemerlamp van messing en marmer 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x33øcm.
Antiek handbeschilderd porseleinen bord met messing omranding, omstreeks 1900 26øcm. Cond:G
Antiek parelmoer belijmd lepeldoosje met benen pootjes, lichte beschadigingen 15,5x4x8cm. Cond;R/.G
Antiek Frans tafelstuk omstreeks 1900, beeld met glazen schaal, bloemen meisje met schaap 56x30øcm. Cond:G
Antieke Franse composietiemetalen lamp met vrouwenfiguur in ranken, 2 lichts omstreeks 1900. La prosperite par bruchon, in goede staat 63cm. Cond:G
Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm en een zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede...
Achttiende eeuwse vergulde barok wandconsole met putti, kop oude wormbeval. 35x20x21cm. Cond:R/G
Grote 18e eeuwse bronzen stadswacht handbel, in goede staat 39x26øcm. Cond;G
Grote antieke bronzen tafelschaal omstreeks 1890, romantische figuren in tuin decor en floraal decor 5x51x19,5cm. Cond;G
Negentiende eeuwse cloissone olielamp, geelectrificeerd met bloesem en vlinderdecor, messing voet 65cm. Cond:G
Zeer grote 19e eeuwse franse bronzen kaarskandelaar met putti, 6 lichts omstreeks 1850, in goede staat 82cm. Cond;G