Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal EDT van Issy Miyake (ca. 50-100 ml.) Cond.: G.
Twee oude messing brons-kleurige wandkandelaren. 20e eeuw. In Roccoco stijl. Afm. 46 cm. Cond.: G.
Antieke rennissance-stijl kaarskandelaar, 7-lichts. Rankendecor. Ca. 1870. Afm. 52x65x19 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse koperen boulloir met porseleinen greep en ijzeren onderstel (brander ontbreekt). Afm. 41 cm. In goede staat.
Oude messing hallamp met glas, 20e eeuw. Afm. 50 cm. In goede staat.
19e Eeuw dubbelloopse voorlader (oxydatie), en 16e - 17e eeuwse korte dolk met bronzen heft (oxydatie). Afm.22-21cm. Cond.: R/G.
Mooie chinoiserie dekseldoos met speelkaartenhouders etc. 20e eeuw. In 18e eeuwse stijl, zwart lak met gouddecors orgelgebogen. Afm. 13x31x16. In goede staat.
Vier delen 19e eeuw, 2 grote bewerkte tinnen borden omstreeks 1800, messing olielamp met cherubijnkopjes, tinnen dekselterrine bewerkt. 18-38cm. Cond:G
Antieke Roccoco-stijl bureauklokje met goudkleurige omlijsting en geslepen spiegel. Ca. 1900. Afm. 24 cm. In goede staat.
Antieke messing vergulde hanglamp met draken, vier-lichts. Ca. 1900. Historisme. Afm. 75x67 cm. ø. 1 Kapje mist, verder in goede staat.
Diverse brillen, -doosjes en een poederdoosje. 2 Brillenkokers, één van bakeliet en één uit ruitvormig parelmoer mozaik versierd met een gouden, 585/000, bewerkt embleem met monogram. 2 Metalen klapb...
19e Eeuw bajonet en sabel. Oxydatie bij sabel, stukje heft los erbij (gebroken). Afm. 63-69 cm. Cond.: R.
Drie verzamelcassettes met DDR onderscheidingen, medailles, oorkondes. Afm. 40-28 cm. In goede staat.
Oude gesigneerde klarinet Lark, made in China, M 4001. In koffer. Afm. 10x37x19 cm. In goede staat.
Oude Russische handbeschilderde balalaika. 20e Eeuw. Instrument is voorzien van een arreslee decor. Afm. 69 cm. In goede staat.
Antieke souvenier Scheveningen, ca 1900. Parelmoer zeilschip onder glazen stolp. Afm. 40x32x16 cm. Cond.: G.
Antieke Duitse E. Leitz Wetzlar lichtmicroscoop. Ca. 1910. Speciale uitvoering met twee microscopen en wendbaar. Afm. 31x20x15 cm. Cond.: G.
Antieke figuren tafellamp, moeder met kind (compositie metaal), ca. 1900. Afm. 75x40 cm. ø In goede staat.
Antieke Japanse bladzijde-keerder met signatuur. Ca. 1900. Bewerkt met boedha, en symbolen. Afm. 27 cm. In goede staat.
Bronzen tafelbel. Jugendstil, erotica. Ca. 1915. Voorstellende: 'Naakte dame trekt aan baard van man'. Afm. 17 cm. In goede staat.
Mickey Mouse wekker van Ingersoll, jaren 30 in werkende en goede staat.
Oude Chinese rolprent met erotica voorstelling, 20e eeuw. Afm. 230x30 cm. In goede staat. (Werd als voorlichting gegeven aan jonge stelletjes).
Drie oude Chinese natuursteen gesneden hoogwaardigheidsbekleders (wijsheren), 20e eeuw, met stempels. Afm. 15-16 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil lampenvoet omstreeks 1900 met keramiek, handbeschilderd met floraal decor en vergulde voet 44cm. Cond;G
Antieke glazen stolp op houten basement, ca. 1900. Afm. 48x30x16 cm. In goede staat.
Zeldzame vooroorlogse Mignon schrijfmachine, model-4, AEG Werke Berlin-Erfurt. Afm. 19x31x30. In zeer goede staat.
Twee vooroorlogse Remmington typemachines. 1x Remmington Standard No. 7 en 1x Remmington No. 12. Afm. 33x39x40 / 31x37x40. Beiden in goede staat.
Twee mooie tafellampen met chrome voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 66cm.
Antieke neo-gotische smeedijzeren 5-lichts wandkandelaar. Ca. 1900. Afm. ø 40 x 68 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Duits W.M.F.-saladebestek met keramieken heft (plated), ca. 1910. Afm. 26-29 cm. In goede staat.
Lot van vier oude houtgesneden figuren, o.a.: Don Quichotte + pancho, één veulen, één trol bij wijnvat. 20e eeuw. Afm. 10-23 cm. In goede staat.
Antieke Art Nouveau parelmoer dekseldoos met scarabé. Ca. 1915. (Eén siersteen chipje af). Afm. 4.5x9x6 cm. Cond.: G.
Mahoniehouten pistolenkist 20e eeuw in zeer goede staat 39x19x7cm.
Groot antiek houtgestoken heilig kruis met Corpus Cristi en druivenranken. 19e Eeuw (Schwarzwald). Afm. 77 cm. Cond.: G.
Oude Duitse papieren globus door Räths Physikalischer Erdglobus, Leipzig, Sept. 1950. Afm. 52 cm. In goede staat.
Antieke marmeren asbak met bronzen olifant, ca. 1920. Afm. ø 10x20 cm. In goede staat.
Grote messing neo-gotische kaarskandelaar met klauwpoten. 20e eeuw. Afm. 105 cm. In goede staat.
Drie stuks koper met messing doofpotten, 19e eeuw. Afm. 34-40 cm. In goede staat.
Twee vooroorlogse glazen tafel petroleumlampen. Afm. 47-53 cm. In goede staat.
Koperen vooroorlogse luchtdruk hoorn Tyfon Mark Malmö Sweden, en oude koperen oldtimer hoorn (kopie). Afm. 40-60 cm. In redelijk goede staat.
Lot divers DDR, o.a.: kleding, lichtstok, vaandels etc. Afm. 42x37x42 cm. Cond.: G.
Lot antiek Jugendstil gordijn decoratie, ca. 1910. Afm. 43-290 cm. Cond.: R/G.
Zeven messing schilderij lampen, 20e eeuw. Afm. ca. 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse notenhouten theestoven met messing banden en één ketel. Afm. 20-38 cm. In goede staat.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Drie maal Carolina Herrera Chic. (2x ca. 100 ml. en 1x ca. 60 ml.) Afm. 9-12 cm. Cond.: G.
Hofkalender, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1888, 1897, 1900, 1909, 1914 (2x), 1937. Totaal: 7 banden.
Gräfliches Taschenbuch, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1900, 1939, 1940, 1941 en 1942. Totaal: 6 banden.
Oude Chinese roodlak gegoten dekseldoos met bloesemtak en vogels decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 5x14 cm. ø. In goede staat.
Vier diverse 18e-19e eeuwse bronzen vijzels met stampers. Afm. 11-12 cm. In goede staat.
Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1920 met albasten lichtschalen gelijmd, 3 lichts, in goede staat 50x55øcm.
Vier oude wildzwijn-vellen, gedeeltelijk met snuit. Afm. ca. 70x110 cm. In goede staat.
Vier prehistorische fossielle versteende ammonieten. Afm. 8-16 cm. In goede staat.
Oude accordeon in koffer. Gemerkt Caroni. Ca. 1930. Afm. 40x36x21 cm. In goede staat.
Antieke viool met twee strijkstokken in kist (restauratie), 19e eeuw. Afm. 59 cm. Cond.: R/G.
Oud Japans 8 delig Cloissone serviesje met paradijsvogel decor, 20e eeuw 4-22cm Cond:G
Twee antieke wandelstokken, 1x Jugendstil met aluminium greep, en 1x met messing leeuwenkop, 20e eeuw 86x90cm. Cond:G
Fijngestoken eikenhouten Franse barometer, omstreeks 1900 in rococco stijl, in goede staat 34cm.
Drie Russische lakwerk dozen, handbeschilderd met figuren decors en gesigneerd. 20e eeuw. Afm. 6-11 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen vier-lichts kaarskandelaar, ca. 1880. In Renaissance stijl. Historisme. Afm. 54 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse Imari petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 47cm.
Groot lot interessant antiek koperwerk. O.a.: 19e Eeuwse appelketels, Joodse kandelaar, zakketel, kannen, kraantjeskan, kaarskandelaren etc.. Afm. 36x60x45 cm. Cond.: R/G.
Opgezette groene specht en houtsnip. Afm. 23 cm. en 28 cm. In goede staat.
Antieke weegschaal (ca. 1900) met daarbij twee gewichtenblokken. Afm. 13-45 cm. In goede staat. Glasfabriek A.H. Bakker.
Antieke koperen scheepvaart clinometer, observator Rotterdam (om de deining te meten). Afm. 5.5 x 19 cm. ø In goede staat.
Antieke snijwerk barometer met paard en ranken. ca. 1920. In goede staat. Afm. 52 cm. Cond. G.
Decoratieve ijzeren wildhanger, 20e eeuw. Afm. ø 40 x 30 cm. In goede staat.
Gietijzeren historisme zakhorloge houder. Gemerkt Ericsson Väse. Ca. 1900. Heraldiek. Afm. 26 cm. In goede staat.
Jugendstil majolica petroleumlamp met florale decor, ca. 1900. Afm. 57 cm. In goede staat.
Antiek Duits historisme plated kistje met wapen decors en 1528. Ca. 1880. O.a.: A.D. Albrecht Dürer. Met putti's en munt op deksel van Albert Dürer. (Sleutel mist). Afm. 11x12.5x7 cm. In goede staat.
Uitgebreid lot bestek, deels staal en deels plated, o.a. keltum, deels model puntfilet
Decoratieve keramieken dekseldoos met bronzen monturen, 20e eeuw. Afm. 18x15x11. in goede staat.
Religieus Hongaars boek, 19e eeuw. Met zeldzame kopergeslagen band (1895). Afm. 24x16x5. Redelijk goede staat.
Houten wandelstok met ivoren greep. Strakke wandelstok met ivoren handgreep afgewerkt met een witmetalen gevlochten bandje. Het handvat is op de knop voorzien van een gravure. 91x10,5 cm.
Oude mahoniehouten stoof met intarsia, koperen binnenbak, in goede staat 43x37ø cm.
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten barometer met Hollandse opschrift door H. Willemsen, Den Haag. Afm. 95 cm.
Antieke messing dienblad en tinnen comfort met kan (scharnier los). Ca. 1900. Afm. 22-35 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen wierrookbrander met perziktakken decor. Ca. 1900. (Eén reparatie). Afm. 11x17x10 cm. ø Cond.: R/G.
Antieke Amerikaanse 'The Perfect Scope USA', patent 1895, met diverse dia-platen. (Eén beugeltje weg). Afm. 32 cm. Verder in goede staat.
Oude antieke Delftse aardewerken tabakspot, ca. 1920. Monogram AR. Afm. 21 cm. Cond.: G.
Grote 18e eeuwse Barok wandconsole met vergulding. (Bovenrand bijgewerkt) Afm. 35x63x34 cm. Cond.: R.
Antieke bronzen Louis Seize stijl wandlampen, ca. 1900. Afm. 40 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Holy Bible, 'Glorius Gospel of the blessed God', ca. 1900. Bijbel is voorzien van ingekleurde steendrukken. Afm. 39x28x9 cm. In redelijk goede staat.
Twee oude edelhert geweien op houten plaquettes. Eén geschoten in La Gargauta. Twee geschoten in Venta Nueva. Afm. 60-100 cm. Cond.: G.
Lot met o.a. plated, bestaande uit een tafelstoffer en blik, een kinderbeker, bonbonmandje, presenteerschaal, vaasje en diverse bestekdelen.
Drie Aziatische kistjes, 20e eeuw. 1x ladenkastje met jade plaquettes China. 2x Indonesische dekseldozen met snijwerk. Afm. ca. 18-20 cm. Cond. G.
Aparte oude industriële Duitse naaimachine 'Metro Spezial Rowley & Kieser'. In ogenschijnlijke goede staat. Afm. 28x26x22 cm.
Antieke Duitse notenhouten Polyphon speeldoos (mechanisme werkt niet). Ca. 1900. Afm. 12x25x22 cm. Verder in redelijk goede staat.
Oosters houtgestoken snijwerk. Bosgezicht met Balinese vrouw en hert. Goudkleurig, 20e eeuw. Afm. 40x18.5x4 cm. In goede staat.
Japanse bronzen cloisonnè bloempot met florale decors. Afm. 18.5 x 21 cm. ø. In goede staat.
Twee grote oude messing rok-kandelaren. 20e Eeuw. Afm. 44 cm. In goede staat.
Bronzen wierookhouder met hengsel in gotische stijl, 19e eeuw. Afm. 35 cm. In goede staat.
Oud tinnen twee kleurig schaakspel, Compleet,.20e eeuw. Afm. 6-7 cm. Cond.: G.