Grote grijs/groene glazen vaas in retro vorm. (60-er jaren?) Afm. 61 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen tazza (kleine randschade) op fraaie poot met ronde voet en geslepen ster op de bodem 22xø24cm.
Vooroorlogse robijnrode glazen dekselschaal op hoge voet met goud en floraal opengewerkt decor, in goede staat 22x18øcm.
Vijf glazen flacons/karafjes, 2 van Frans melkglas versierd met bloemendecor, 1 karaf met gouddecor en handbeschilderd met bloemenguirlande, gemerkt Dicot Main, 1 karaf met goud omranding met bloemen ...
Vier antieke kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw 3 plated plaquettes, in goede staat 28-32cm.
Twee Opaline handbeschilderde glazen vazen omstreeks 1900, mooie kwaliteit met floraal decor, vogels en vogelnest, in goede staat 31,5x15øcm. Cond:G
Grote kristallen glazen bewerkte bokaal (loodglas), 2e helft 20e eeuw, in goede staat. ø 21 x 30 cm.
Lot geslepen glas, 20e eeuw. O.a.: één keer uil, één mondgeblazen glazen varken (24 cm.), drie pyramide vormen, één maal facet geslepen. Afm. 4-6 cm. In goede staat.
Loetz stijl glazen vaas, iriserend met goud decor. 20e eeuw. Afm. 20 cm. In goede staat.
Drie antieke handbeschilderde opaline glazen vazen omstreeks 1900, floraal decor, in goede staat 28cm. Cond:G
Vierkante geslepen kristallen schotel 22cm., geslepen kristallen bloemenvaas H.20cm.
Drie oude/antieke kristallen karaffen. Eén maal strak, twee maal geslepen. Afm. 33-35 cm. In goede staat.
Vijf oude kunstglazen figuren, 2e helft 20e eeuw, o.a. Leonardo, 2x ijsbeer, zeeleeuw en 2x vogel. 6-17cm. Cond:G
Galle stijl glazen vaas, 2e helft 20e eeuw oranje-paars-cassis, in goede staat 23cm.
Twee grote 19e eeuwse gegraveerde bokaal glazen met florale en edelhert decors. Afm. 20-30 cm. In goede staat.
Twaalf oude Eissenloeffel glazen, 1928, Kristalunie Maastricht. O.a.: Zes waterglazen (zeldzaam) en zes Grand Marnier glazen. Afm. 11-12 cm. In uitstekende staat. Cond.: G.
Aparte oude Italiaanse tafellamp van glas en messing, Grieks figuren decor, binnenkant glas met bladgoud, (Murano?) omstreeks 1930-1950, messing fitting met baceliet, 89cm. Cond;G
Duitse Charles Schneider glazen Art Deco vaas, ca. 1930. In goede staat.
Jugendstil glazen vaas, Le Verre Francais. Ca. 1920. Afm. 20 cm. In goede staat.
Grote 19e eeiwse Biedermeier kristallen gembercoup (chips). Amandel-geslepen. Afm. 42 cm. Cond.: R.
Glazen glas fusing buste, iriserend, met luchtbellen en glaspasta, 21e eeuw. Afm. 43 cm. In goede staat.
Moda (Daum Nancy) ijsglazen vaas, ca. 1925. Frankrijk, (1918-1925) Met goud en florale decor. Afm. 21x15 cm. ø. In goede staat.
Vijf delen kunstglas 20e eeuw en o.a. Murano, RGH. Galshütte, 4 schalen 1 vaas. 16-50cm.
Vijf delen vooroorlogs blauw glas. Twee maal een bloemvormige schaal, één maal vaas, één maal bonboniére en één maal klein parfumflesje. Afm. 7-24 cm. In goede staat.