Zeldzame vroege Duitse eikenhouten kist met ijzeren banden en tropische voorstelling. Figuren in kokosnootpalmen. (zeer zeldzaam) Met origineel slot en sleutel. Ca. 1700. Afm. 78x120x60 cm.
Antieke eikenhouten boekenmolen op draaibaar onderstel met wielen. Ca. 1900. Afm. 128x58x58 cm. In goede staat.
Prachtige eikenhouten Louis Seize commode, ca. 1800. Met volle zuilen, messing vergulde capitellen en origineel verguld beslag. Afm. 96x50x95 cm. In zeer goede staat. (één messing bolletje mist + slot...
Eikenhouten kist met zadeldeksel en panelen met origineel slot + sleutel. 18e eeuw. Afm. 93x143x66 cm. In goede staat.
Antiek Frans eikenhouten jachtbuffet omstreeks 1880 met getorste zuilen, wildvoorstelling en kroon 273x57x142xm. Cond:G
Een stel kersenhouten (?) armleunstoelen met goede stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 108x80x65 cm. In goede staat.
Frans 1 deurs eikenhouten jachtkastje met getorste zuilen, lade en wildvoorstelling. Omstreeks 1880, in goede staat 102x78x54cm.
Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten barokstijl schrijfbureau. 19e Eeuw. (Sloten vervangen). Verder in goede staat. Afm. 106x110x53 cm. Cond.: G.
Antiek Frans eikenhouten vossenkop schrijbureau omstreeks 1880, uitschuifbaar schrijfblad, snijwerk en diverse lades, In goede staat 110x128x64cm.
Mooie 19e eeuwse franse houtgestoken stoel met getorste verbinding en mooie gave gobelin bekleding, vrouw met vaandel en eenhoornen en florale decors . In goede staat 117x77x61cm.
Italiaanse plated houten barok-stijl bijzettafel met figuur en geschulpt blad. 20e Eeuw. Afm. 74 cm. In goede staat.
Grote antieke blank eiken eethoek.Tafel met 1 lade, en 6 stoelen met lederen zittingen. Ca. 1900. Afm. 105x40x45 cm. en 81x99x199 cm. In goede staat.
Prachtige grote oude Indonesische houtgestoken kampferkist. Rondom gestoken met figuren in landschappen decors en draken. Afm. 60x101x51. In goede staat.
Kersenhouten side-table met twee lades. Stijl-kwaliteits meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 77x120x46 cm. In goede staat.
Duitse Biedermeier secretaire omstreeks 1840, mahoniehout fineer op vurenhouten corpus, rechtsboven zijkant schade, verder in goede staat 115x95x50cm.
Negentiende eeuwse wortelnoten theetafel met lade, klauwpoten, glasplaat, tablet, in goede originele staat 67x50x86cm
Prachtige Louis Seize stijl twee-zits bank, exclusief stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 93x160x80 cm. In goede staat.
Twee antieke Aziatische bijzettafels met olifantenkoppen (voor vazen). Ca. 1920-1930. Afm. ca. 76x48 cm. ø en 74x40 cm. ø. In goede originele staat.
Gesigneerd, Henri Jan Mart meubelement, Amsterdam-Leidsestraat. Antieke notenhouten Jugendstil vitrinekast met facet geslepen glas, ca. 1910. Afm. 183x90x40 cm. In zeer goede staat.
Hollandse eikenhouten renaissance kist. Deels 17e-18e eeuw en later. Afm. 74x130x60 cm. Cond.: redelijk/goed.
Originele Twentse eikenhouten dekenkist met gestoken panelen, 18e eeuw. Afm. 77x69x153 cm. In zeer goede staat. (slot mist!)
Duitse notenhouten grunderzeit vertico vitrinekast, ca. 1880. Met volle zuilen en 1 lade. Afm. 135x95x48 cm. Cond.: G.
Hollandse wortelnoten porseleinkast met gebogen onderkast, één deurs. 19e eeuw. Lichte schades, lichte wormbeval. Afm. 209x140x40 cm. Cond.: R/G.