Notenhouten barokstijl armleunstoel, met groene velours stoffering. 20e eeuw. Afm. 83x60x57. In goede staat.
Duitse Biedermeier secretaire omstreeks 1840, mahoniehout fineer op vurenhouten corpus, rechtsboven zijkant schade, verder in goede staat 115x95x50cm.
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur vitrine opzet, omstreeks 1860, krimpnaden zijkant verder in goede staat 190x112x50cm.
Hollandse barokstijl vitrine opzetkast in wortelnoten. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 220x42x140cm.
Antieke eikenhouten herenfauteuil met groene velours stoffering. Ca. 1900. Afm. 100x55x70. In goede staat.
Eikenhouten gestoken renaissance stijl spiegel met man en vrouw buste. 19e eeuw. Afm. 59x42 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse Bouille etagere tafel met florale inleg en messing omranding, omstreeks 1870, 79x41x30cm. Cond.: R/G
Eikenhouten bijzettafeltje (tafel heeft klepdeksel) en notenhouten gebeitste houten piedestal. 20e eeuw. Afm. 50x29x29 cm en 51x22x22 cm. In goede staat.
Grote Noor-Duitse mahoniehouten biedermeier spiegel met bandintarsia en bronzen versiering. Omstreeks 1820 142x50cm,.Cond:G
Jugendstil bamboe spiegel met keramieken tegels en geslepen spiegel, ca. 1910. Afm. 195x84x35 cm. In goede staat.
Engelse Windsor armleunstoel van beukenhout, 19e eeuw. In oude verf. Afm. 117x56x60 cm. Cond.: G.
19e Eeuw Franse bijzettafel met twee lades, brons beslag en marmerenblad. (fineerschade) Afm. 73x40 cm ø. Cond.:M
Oud naaitafeltje met intarsia en speeldoos. Deze gaat spelen wanneer het deksel wordt opgetild. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 43x37x27 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten fineer bedermeier stijl bank, omstreeks 1900, lichte fineerschades 80x192x80cm. Cond:R/G
Wortelnoten bijzet trommeltafeltje. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 57x60 ø cm. In goede staat.
Antieke Duitse grunderzeit twee-deurskast van berkenhout. Ca. 1880. Sterke wormbeval en beschadigd. Afm. 191x120x55 cm. Cond.: M.
Antieke mahoniehouten bijzettafel (tiltop) 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, in goede staat. 72x76x56cm.
Antieke mahoniehouten spiegel met koperband en facet geslepen spiegel. Ca. 1890. Afm. 104x85 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten barokstijl vitrine opzetkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 3 lades, bronzen beslag, klauwpoten, 183x44x88cm. Cond:G
Antieke Art Nouveau Jugendstil mahoniehouten schildersezel. Ca. 1910. Afm. 199 cm. In goede staat.
Zes gestoffeerde groene armleunstoelen op wielen. Tweede helft 20e eeuw. (Paar kleine vlekken). Afm. 85x59x60 cm. Cond.: R/G.
Mahoniehouten Louis Seize-stijl halve maan kastje met jalouzie deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 70x74x38 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse wandvitrine in barokstijl. Ca. 1900. Afm. 78x82x20 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten barokstijl armleunstoel omstreeks 1880 met nette cremekleurige bekleding, 102x67x60cm. Cond;G
Notenhouten bureaustoel/ dagobertstoel omstreeks 1900, lederen zitting en rugleuning met koperen nagels. In goede staat. 113x70x56cm.
Hollands eikenhouten kastje met jalouziedeurtjes, 20e eeuw in goede staat, 75x67x38cm.
Grote glazen design salontafel met chrome, 2e helft 20e eeuw, 36x109x110cm. Cond:G
Spiegel met goudkleurige houten lijst, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 87x64cm.
Spiegel met goudkleurige houten lijst met spiegelglas belijmd, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 115x54cm.
Moderne design glazen etage tafel met chrome. In goede staat 51x81x41cm.
Mooie Hollandse notenhouten Willem 3 bijzettafel omstreeks 1870, glazen blad met ovale etage, 68x50x80cm. Cond;G
Negentiende eeuws bramenhouten haardscherm, handbeschilderd glas, in goede staat 108x60x30cm.
Grote antieke Engelse mahoniehouten spiegel met gestoken kuif, 19e eeuws, facetgeslepen, in goede staat 125x57cm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met groen vilt, omstreeks 1870 in goede staat 76x84x96cm.
Negentiende eeuwse eikenhouten gestoken bijzettafel met etage, floraal decor in bladen, geschulpt blad, In goede staat 73x50x50cm.
Negentiende eeuwse houtgestoken zwart geeboniseerde Louis Philippe breistoel, vlek op zitting, 100x56x48cm. Cond;G
Decoratieve spiegel mahoniehout met goudkleur, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 95x54cm.
Antiek industriele werktafel van gietijzer en eikenhouten blad, draaibaar, gemerkt Th.A.A. Simonis Den haag, omstreeks 1920, 54x46x60cm. Cond:G
Wortelnoten bijzettafel met wangen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x54x60cm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten speeltafel, met groen velours en 4 spantpoot. In goede staat 72x85x85cm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten voltaire armleunstoel op porseleinen wielen, in goede staat 105x70x80cm.
Antiek mahoniehouten rococo stijl bankje, omstreeks 1870 in goede staat 80x60x37cm.
Notenhouten antieke bijzettafel omstreeks 1880 met onderling verbonden poten, geschulpt blad, in goede staat 62x59øcm.
Hollandse mahoniehouten vitrinekast 2 deurs, met lades achter de deuren. Omstreeks 1870, 185x103x36cm. Cond:G
Negentiende eeuws Frans kersenhouten nachtkastje omstreeks 1870, Recentelijk professioneel gerestaureerd. In zeer goede staat 73x29x36cm.
Louis Seize bijzettafel met lade, omstreeks 1800, met messing beslag, intarsia en wortelnoten afneembaar deksel. Minimale fineerschade, 52x28x29cm. Cond:G
Antieke anker naaimachine in kersenhouten gepolitoerde kast met bandintarsia. Recentelijk professioneel gepolitoerd. In uitstekende staat , 80x61x45cm.
Negentiende eeuwse notenhouten naaitafel met wortelhouten binnenwerk met vakverdeling en deksels, Fijngesneden snijwerk en poten, en wolhouder(iets verbleekt) 80x60x45cm. Cond:G
Mooie Engelse antieke mahonie theetafel, omstreeks 1900 met lade en glasplaat, In goede staat 75x53x80cm
Mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia, etage, twee lades, staande op koperen wieltjes, Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw . In goede staat 63x47x46cm.
Italiaanse armleun oorstoel met petit point bekleding en floraal decor, 20e eeuw 105x69x87cm Cond:G
Negentiende eeuwse wortelnoten theetafel met lade, klauwpoten, glasplaat, tablet, in goede originele staat 67x50x86cm
Vier Duitse grunderzeit notenhouten stoelen omstreeks 1880 met mooie biedermeier stijl stoffering 96x38x45cm. Cond:G
Antiek Frans Louis seize stijl bankstel met twee stoelen, 19e eeuw, met goede velours stoffering 97x63x133cm en 110x60x60cm Cond:G
Engelse mahoniehouten sidetable met drie lades en bruin lederen blad, Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 77x125x40cm
Engels mahoniehouten dressoir, 2e helft 20e eeuw, In goede staat 90x195x50cm.
Engelse mahoniehouten speeltafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, groenleder, in goede staat 75x66x66cm
Engels trommelvormig bijzettafeltje, mahoniehout, 2e helft 20e eeuw, Stijlmeubel, in goede, staat, op koperen wielen 60x60øcm.
Set van twee,19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk rugleuning en zitting, In goede staat 103x46x56cm.
Aparte Engelse mahoniehouten octagonale tafel met lades, messing beslag en bandintarsia, 2e helft 20e eeuw, met leer op blad(slijtage) 75x121x121cm. Cond:R/G
Noord- Duitse biedermeier mahoniehouten wangentafel, omstreeks 1830 met bandintarsia, lichte fineerschade, tip van 1 vierspantpoot is weg. 76x70x183cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse empirestijl mahonietafel omstreeks 1870 met 3 lades en bronzen beslag 78x60x115cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier kast, met volle zuilen en tollen, omstreeks 1850, 2 -delig . In goede staat. 188x115x55cm.
Negentiende eeuws mahoniehouten Louis Philippe hangoortafel met 4 spantpoot.(krimpnaad blad) verder in goede staat 77x65x141cm.
Antieke Franse eikenhouten ovale vossenkoptafel(salon) omstreeks 1870, in goede staat. 60x120x110cm.
Negentiende eeuws grenenhouten schommelbed in goede staat. 80x103x70cm.
Negentiende eeuwse zwart gelakte set met bloemendecor, bijzettafel en 2 stoelen, in goede originele staat 87x53x41 en 70x53øcm.
Zes antieke mahoniehouten biedermeier stoelen omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, 83x40x43cm. Cond:R
Antieke Engelse mahoniehouten bank, recentelijk professioneel bekleed, breuk in rugleuning, 100x165x80cm. Cond;R
Negentiende eeuwse bijzettafel met octogonaal blad, intarsia op blad en poot, in goede staat 67x69x64cm.
Twee negentiende eeuwse mahoniehouten armleunstoelen Louis Philippe, omstreeks 1860. Kleine beschadigingen, stoffering behoeft aandacht 106x70x67 Cond:R/G
Twee barokstijl fauteuils 1e helft 20e eeuw met originele wit-goud beschilderingen en velours stoffering. 87x70x75cm. Cond:R/G
Duitse mahoniehouten Louis Philippe bank omstreeks 1876 stoffering vervuild, 105x177x90cm. Cond:R
Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, lichte fineerschade 75x115cm. Cond:G
Vijf antieke Duitse Bretterstühle 4x berkenhout, donkergebeitst, 1x omstreeks 1800 eikenhout met fazantenkop, 90x40x50cm. Cond:G
Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, in redelijke goede staat 78x48x39cm.
Antiek Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, 74x103x51cm. In redelijk goede staat.
Antieke eikenhouten 4 ladencommode met messing beslag, omstreeks 1900. In goede staat 82x51x88cm.
Negentiende eeuws 1- persoons mahoniehouten biedermeier bed, in goede staat 95x94x200cm.
Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuws armleunstoel en eettafelstoel 100x49x52cm en 80x50x47cm. . Cond:R/G
Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode omstreeks 1846. Beschildering later en rugwand vernieuwd, In goede staat 81x102x49cm.
Duitse 19e eeuwse mahoniehouten zwart gelakte ridder stoel, omstreeks 1870, 102x80x69cm. Cond:R
Antieke Duitse zeshoekige eikenhouten gestoken bijzettafel in renaissance stijl, omstreeks 1880 . In goede staat 76x50x58cm.
Antieke Thonetstijl beukenhouten schommelstoel, omstreeks 1900. In goede staat 100x135x60cm.
Antieke Art Nouveau tafel met diverse wortelhout fineren belijmd en mahonie poten, omstreeks 1920, stukje hout poot gebroken, verder in goede staat 76x85øcm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis- Philippe armleunstoel, in goede staat, omstreeks 1870, 100x60x50cm.
Twee antieke 19e eeuwse spiegels, 1 x mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. 1x Louis- Philippe notenhout, 168x93cm. 130x60cm. Cond:R/G
Antieke Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900, lichte krasvorming verder in goede staat 77x91x62cm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten biedermeier tafel omstreeks 1840 met houtgestoken poot. In redelijke staat 75x94cm.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe naaitafel met ingelgd binnenwerk, omstreeks 1870, behoeft restauratie 75x47x40cm. Cond:R
Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe tafel omstreeks 1870. In goede staat 78x119x82cm.
Drie antieke Duitse notenhouten grunderzeit stoelen, omstreeks 1880, in redelijk goede staat 97x55x48cm.
Twee mooie Hollandse Willem III notenhouten krakeling stoelen met rocailles en floraal decor.Omstreeks 1870, In goede staat 95x46x50cm.
Vier negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier Horrix stoelen, in rococo stijl, 97x55x45cm. Cond;G
Gave antieke 19e eeuwse mahoniehouten penantkast met halve getorste zuilen, In zeer goede staat 95x105x40cm.
Hollandse mahoniehouten empiretafel omstreeks 1830, lichtschade en lichte fineerschade 75x113øcm. Cond:R