Notenhouten Louis Philippe 19e eeuwse pianokruk met rode velours stoffering. Afm. 52x34 cm. ø In goede staat.
Grote oude/Engelse lederhouten zitbank met mahoniehouten poten op koperen wieltjes. Afm. 45x65x120 cm. In goede staat.
Hoge Franse houtgestoken plantentafel met glazen blad. Eerste helft 20e eeuw. Louis Seize stijl. Afm. ø 40 x 113 cm. Cond. G
Franse teakhouten salontafel, met mooie patina. Tweede helft 20e eeuw. Mooi doorleeft! In goede staat.. Afm. 52x80x150.
Grote witte grutterskast met schuifdeuren en 4 lades, 2e helft 20e eeuw. Naar antiek voorbeeld,. In goede staat 218x190x54cm.
Antieke Duitse eikenhouten grunderzeit bijzettafel met vier historisme tegels in blad en etage, ca. 1880. Afm. 77x42x42 cm. In goede staat.
Duitse antieke eikenhouten historisme bijzettafel met vier grote historisme keramieken tegels in blad, ca. 1880. Afm, 72x42x42 cm. In goede staat.
Zeldzame vroege Duitse eikenhouten kist met ijzeren banden en tropische voorstelling. Figuren in kokosnootpalmen. (zeer zeldzaam) Met origineel slot en sleutel. Ca. 1700. Afm. 78x120x60 cm.
Kersenhouten side-table met twee lades. Stijl-kwaliteits meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 77x120x46 cm. In goede staat.
Een stel kersenhouten (?) armleunstoelen met goede stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 108x80x65 cm. In goede staat.
Renaissance 2 derus spinde, eikenhout met snijwerk, leeuwenkoppen, lijstenwerk, deels 17e/18e eeuws, deels 19e eeuws 142x83x53cm. Cond:G
Teakhouten wijntafel. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel op 3-spant poot. Afm. ø 55 x 65 cm. Cond. G.
Notenhouten biedermeier stijl bijzet klaptafel met petit -point blad, onder glas. Ca. 1920. Afm. 62x61 cm. ø . In goede staat.
Antiek eikenhouten wandaltaar voor heiligbeeld. Tweede helft 19e eeuw. Afm. 87x60x20 cm. In goede staat.
Vooroorlogse Engelse eikenhouten Tudor stijl bijzettafel met mooie houtgestoken poot. Ca.1930. ø 55 x 62 cm. In goede staat.
Vooroorlogse Engelse eikenhouten miniset-tafels met getorste poten. Ca. 1930. Afm. 50-52 cm. In goede staat.
Engelse stijl mahoniehouten halve maan wandtafel met lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 68x62x36 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten met wortelnoten Queen Anne-stijl tweedeurs kastje met klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 81x50x33 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten spiegel met verguld messing beslag en facet geslepen spiegel. Ca. 1890. Afm. 107x68 cm. In goede staat.
Moderne koperen design bijzettafel met glasplaat. Afm. 50x60x60 cm. En een moderne koperen salontafel met glasplaat. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 130x70x43 cm. Beide tafels verkeren in goede staat.
Vier delen oud Hindelopen, beschilderd. 20e Eeuw. Kindertafel,presenteerblad, paraplubak en wandbak. Afm. 30-47 cm. In goede staat.
Wortelnoten ladenkastje. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 69x55x31 cm. In zeer goede staat.
Twee witte stijlmeubel bijzettafels met geschulpt blad en gebogen poten, 2e helft 20e eeuw, 43x45x45cm. Cond:G
Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering. In goede originele staat 93x44x54cm.