Duitse notenhouten grunderzeit vertico vitrinekast, ca. 1880. Met volle zuilen en 1 lade. Afm. 135x95x48 cm. Cond.: G.
Negentiende eeuwse wortelnoten theetafel met lade, klauwpoten, glasplaat, tablet, in goede originele staat 67x50x86cm
Prachtige grote oude Indonesische houtgestoken kampferkist. Rondom gestoken met figuren in landschappen decors en draken. Afm. 60x101x51. In goede staat.
Kersenhouten side-table met twee lades. Stijl-kwaliteits meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 77x120x46 cm. In goede staat.
Italiaanse plated houten barok-stijl bijzettafel met figuur en geschulpt blad. 20e Eeuw. Afm. 74 cm. In goede staat.
Duitse Biedermeier secretaire omstreeks 1840, mahoniehout fineer op vurenhouten corpus, rechtsboven zijkant schade, verder in goede staat 115x95x50cm.
Grote antieke blank eiken eethoek.Tafel met 1 lade, en 6 stoelen met lederen zittingen. Ca. 1900. Afm. 105x40x45 cm. en 81x99x199 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse franse houtgestoken stoel met getorste verbinding en mooie gave gobelin bekleding, vrouw met vaandel en eenhoornen en florale decors . In goede staat 117x77x61cm.
Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten barokstijl schrijfbureau. 19e Eeuw. (Sloten vervangen). Verder in goede staat. Afm. 106x110x53 cm. Cond.: G.
Antiek Frans eikenhouten vossenkop schrijbureau omstreeks 1880, uitschuifbaar schrijfblad, snijwerk en diverse lades, In goede staat 110x128x64cm.
Frans 1 deurs eikenhouten jachtkastje met getorste zuilen, lade en wildvoorstelling. Omstreeks 1880, in goede staat 102x78x54cm.
Een stel kersenhouten (?) armleunstoelen met goede stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 108x80x65 cm. In goede staat.
Prachtige eikenhouten Louis Seize commode, ca. 1800. Met volle zuilen, messing vergulde capitellen en origineel verguld beslag. Afm. 96x50x95 cm. In zeer goede staat. (één messing bolletje mist + slot...
Eikenhouten kist met zadeldeksel en panelen met origineel slot + sleutel. 18e eeuw. Afm. 93x143x66 cm. In goede staat.
Antiek Frans eikenhouten jachtbuffet omstreeks 1880 met getorste zuilen, wildvoorstelling en kroon 273x57x142xm. Cond:G
Mooie Chesterfield lederen bureaustoel, draaibaar en op wielen. Kopergenageld en gecapituneerd. Afm. 102x70x66 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse grunderzeit noten met wortelnoten dessertkast, ca. 1880, historisme. Kast is voorzien van leeuwenkoppen en renaissance-stijl snijwerk. Afm. 125x60x130 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken schrijftafel met phenixen en rankenwerk. Voorzien van diverse lades en vakverdeling. Ca. 1870. Afm. 130x78x143 cm. In goede staat.
Hollands 18e eeuws notenhouten Louis Quinze Barok kabinet. Restauraties en fineerschade. 240x67x190cm. Cond:R/G
Teakhouten koloniale scheepskist op wielen met origineel slot en messing beslag. Afm. 66x110x50 cm. In goede staat.
Zeldzame vroege Duitse eikenhouten kist met ijzeren banden en tropische voorstelling. Figuren in kokosnootpalmen. (zeer zeldzaam) Met origineel slot en sleutel. Ca. 1700. Afm. 78x120x60 cm.
Antieke eikenhouten boekenmolen op draaibaar onderstel met wielen. Ca. 1900. Afm. 128x58x58 cm. In goede staat.
Renaissance 2 derus spinde, eikenhout met snijwerk, leeuwenkoppen, lijstenwerk, deels 17e/18e eeuws, deels 19e eeuws 142x83x53cm. Cond:G