Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

32. Aprilveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. April 2017 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Naaitafel omstreeks 1900
Startpreis 75 EUR

Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, in redelijke goede staat 78x48x39cm.

Engelse mahonie commode
Startpreis 75 EUR

Antiek Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, 74x103x51cm. In redelijk goede staat.

4 laden commode
Startpreis 75 EUR

Antieke eikenhouten 4 ladencommode met messing beslag, omstreeks 1900. In goede staat 82x51x88cm.

2 Stoelen
Startpreis 75 EUR

Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuws armleunstoel en eettafelstoel 100x49x52cm en 80x50x47cm. . Cond:R/G

Stoel met voetenbankje
Startpreis 80 EUR

Antieke breistoel met voetenbankje, 19e eeuw. Afm. 84x75x65 cm. In goede staat.

Plantentafel, notenhout
Startpreis 80 EUR

Antieke Franse notenhouten plantentafel met onyxblad en bronzenbeslag. (blad gescheurd) Ca. 1890. In goede staat.

Kamergemak, mahonie
Startpreis 80 EUR

Vroeg 19e eeuw mahoniehouten kamergemak met jalouzie-deurtje en lade. Afm. 72x54x57 cm. Cond.: G.

Antieke spiegel
Startpreis 80 EUR

Antieke vergulde spiegel in roccoco stijl. Ca. 1900. Afm. 75x50 cm. Cond.: G.

Eiken coulissenkastje op bolpootjes
Startpreis 80 EUR

Hollands eikenhouten kastje met jalouziedeurtjes, 20e eeuw in goede staat, 75x67x38cm.

Gestoken tafel met vierkant blad
Startpreis 80 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten gestoken bijzettafel met etage, floraal decor in bladen, geschulpt blad, In goede staat 73x50x50cm.

Spiegel mahonie en goudkleurig
Startpreis 80 EUR

Decoratieve spiegel mahoniehout met goudkleur, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 95x54cm.

Eiken bloementafel
Startpreis 90 EUR

Antieke eikenhouten piedestal-bloementafel, ca. 1900, met gebogen poten. Afm. 79x42x31 cm. In goede staat.

Mahonie speeltafeltje
Startpreis 90 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met groen vilt, omstreeks 1870 in goede staat 76x84x96cm.

Mahonie hangoortafel
Startpreis 90 EUR

Negentiende eeuws mahoniehouten Louis Philippe hangoortafel met 4 spantpoot.(krimpnaad blad) verder in goede staat 77x65x141cm.

Ronde eettafel
Startpreis 90 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, lichte fineerschade 75x115cm. Cond:G

5 houten stoelen
Startpreis 90 EUR

Vijf antieke Duitse Bretterstühle 4x berkenhout, donkergebeitst, 1x omstreeks 1800 eikenhout met fazantenkop, 90x40x50cm. Cond:G

Mahonie stommekracht
Startpreis 100 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten uitklapbare stomme knecht, 2 lades en etages, in goede staat 85x101x45cm. Cond;G

Antieke speeltafel
Startpreis 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse empire mahoniehouten speeltafel op vierspant poot (minimale fineerschades op blad) Afm. 73x83x83 cm. Cond.: R/G.

Commode
Startpreis 100 EUR

Essenhouten Louis Philippe commode. Duitsland, ca. 1860. Commode heeft vier lades en bronzen beslag (minimale fineerschade). Afm. 82x87x53 cm. In goede staat.

Eettafel
Startpreis 100 EUR

Antieke manhoniehouten ronde Louis Philippe eettafel. Ca. 1860. Afm. ø 120 x 72cm. In goede staat.

Toilettafel
Startpreis 100 EUR

Barokstijl toilettafel met marquetterie ingelegd rozen fineer, 20e eeuw. Poten hebben waterschade. Afm. 76x77x45 cm. Cond.: R

Grote oesterspiegel met kuif
Startpreis 100 EUR

Grote antieke Engelse mahoniehouten spiegel met gestoken kuif, 19e eeuws, facetgeslepen, in goede staat 125x57cm.

Naaimachine in kersenhouten kast
Startpreis 100 EUR

Antieke anker naaimachine in kersenhouten gepolitoerde kast met bandintarsia. Recentelijk professioneel gepolitoerd. In uitstekende staat , 80x61x45cm.

Octogonale mahonie tafel
Startpreis 100 EUR

Aparte Engelse mahoniehouten octagonale tafel met lades, messing beslag en bandintarsia, 2e helft 20e eeuw, met leer op blad(slijtage) 75x121x121cm. Cond:R/G