Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, in redelijke goede staat 78x48x39cm.
Antiek Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, 74x103x51cm. In redelijk goede staat.
Antieke eikenhouten 4 ladencommode met messing beslag, omstreeks 1900. In goede staat 82x51x88cm.
Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuws armleunstoel en eettafelstoel 100x49x52cm en 80x50x47cm. . Cond:R/G
Antieke breistoel met voetenbankje, 19e eeuw. Afm. 84x75x65 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten plantentafel met onyxblad en bronzenbeslag. (blad gescheurd) Ca. 1890. In goede staat.
Vroeg 19e eeuw mahoniehouten kamergemak met jalouzie-deurtje en lade. Afm. 72x54x57 cm. Cond.: G.
Antieke vergulde spiegel in roccoco stijl. Ca. 1900. Afm. 75x50 cm. Cond.: G.
Hollands eikenhouten kastje met jalouziedeurtjes, 20e eeuw in goede staat, 75x67x38cm.
Negentiende eeuwse eikenhouten gestoken bijzettafel met etage, floraal decor in bladen, geschulpt blad, In goede staat 73x50x50cm.
Decoratieve spiegel mahoniehout met goudkleur, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat 95x54cm.
Antieke eikenhouten piedestal-bloementafel, ca. 1900, met gebogen poten. Afm. 79x42x31 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met groen vilt, omstreeks 1870 in goede staat 76x84x96cm.
Negentiende eeuws mahoniehouten Louis Philippe hangoortafel met 4 spantpoot.(krimpnaad blad) verder in goede staat 77x65x141cm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, lichte fineerschade 75x115cm. Cond:G
Vijf antieke Duitse Bretterstühle 4x berkenhout, donkergebeitst, 1x omstreeks 1800 eikenhout met fazantenkop, 90x40x50cm. Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten uitklapbare stomme knecht, 2 lades en etages, in goede staat 85x101x45cm. Cond;G
Vroeg 19e eeuwse empire mahoniehouten speeltafel op vierspant poot (minimale fineerschades op blad) Afm. 73x83x83 cm. Cond.: R/G.
Essenhouten Louis Philippe commode. Duitsland, ca. 1860. Commode heeft vier lades en bronzen beslag (minimale fineerschade). Afm. 82x87x53 cm. In goede staat.
Antieke manhoniehouten ronde Louis Philippe eettafel. Ca. 1860. Afm. ø 120 x 72cm. In goede staat.
Barokstijl toilettafel met marquetterie ingelegd rozen fineer, 20e eeuw. Poten hebben waterschade. Afm. 76x77x45 cm. Cond.: R
Grote antieke Engelse mahoniehouten spiegel met gestoken kuif, 19e eeuws, facetgeslepen, in goede staat 125x57cm.
Antieke anker naaimachine in kersenhouten gepolitoerde kast met bandintarsia. Recentelijk professioneel gepolitoerd. In uitstekende staat , 80x61x45cm.
Aparte Engelse mahoniehouten octagonale tafel met lades, messing beslag en bandintarsia, 2e helft 20e eeuw, met leer op blad(slijtage) 75x121x121cm. Cond:R/G