Antieke Duitse K.P.M. porseleinen theebus met Chinees decor en goud decor. Ca. 1920. Afm. 13.5 x 9 x 7 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse Rosenthal porseleinen presenteerschaal decor L. Ostermayr, auerhaan en gouddecor 2e helft 20e eeuw 4x53x35cm. Cond:G
Duitse Rosenthal porseleinen figuur, ca. 1940. Selb-Bavaria K.218 w, door K. Himmelstoss 1878-1967. Afm. 13 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Imari porseleinen siervazen met tekst, figuren en florale decors (gemerkt). Eén vaas bovenrand gelijmd + chip. Afm. 54 cm.
Twee mooie geplooide polychrome Makkumse aardewerken sierborden 20e eeuw en in goede staat 28,5-32øcm.
Drie grotere Duitse Dresdener porseleinen figuren, 20e eeuw. Vrouw met tafel (rok beschadigd), Vrouw op bank (vinger eraf), Dansend paar (rok beschadigd) Afm. 15-20 cm.
Zeer grote Japanse porseleinen dekselvaas met floraal- en gouddecor en Foo hond.staand op roodlak houten console 20e eeuw. Afm. ø 40 x 81 cm. In goede staat.
Twaalf-delige antieke Jugendstil Villeroy en Boch gebakset met groen-witte glazuur (sneeuwklokjes). Ca. 1910. Afm. ø 17- 24 cm. In goede staat.
Tien Duitse Schumann Arzberg porseleinen gebaksborden. Collection Rosenteller, ca. 1980. Afm. ca. ø 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen voorraadpotten (gember), met florale decors, 18e - 19e eeuw. Eén maal familie verte, één maal familie roze (haarlijn). Afm. 9.5 x 13.5 cm. en 9.5 x 8 cm. ø. Cond.: R/G.
Drie porseleinen kop en schotels met florale decors. 17e-18e eeuw. Kopjes hebben lichte randglazuur schade. Schotels, (één kapot, één randglazuur, en één goed.) Afm. 4.5x11 cm. ø . Cond.: R/G
Oud Delftsblauw handbeschilderd kaststel met florale decors. 20e eeuw. Afm. 26-40 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, gemerkt Kang Xy, floraal,vogel en gouddecor, geschulpte omranding 6,5xø28,3cm. Cond:R
Drie delen porselein, barokstijl, 20e eeuw. Eén maal spiegel met standaard. Twee maal wandconsoles met goud- en rozen decor. Gemerkt Napels nr. 499 + 498. Afm. 21-50 cm. In goede staat.
Groot Spaans porseleinen zaphir beeld (Lladro). Voorstelling: Slapende jongen met hond. Afm. 25x25x12 cm. En een groot Noa beeld (Llandro). Voorstelling: Moeder met kind duiven aan het voeren. Afm. 22...
Drie Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemenvaas en coullissen decor. 1: Redelijk (minimale chips). 2: Gebarsten. 3: Haarscheuren + chips. Afm. ø 21 cm. Cond.: M/R
Drie delig Delftsblauw kaststel door de Porseleyne fles letters W.v.W. C.M. F1 ,met florale decors. Afm. 24-33 cm. In goede staat.
Vier Duitse Meissen porseleinen wandplaquettes 1978. Johan Sebastian Bach, Ludwig van Beethoven, Wolfgang Amadeus Mozart, Franz Schubert. Afm. 17x14x2 cm. Twee in cassette. In goede staat.
Grote Imari porseleinen bloempot met florale en patrijsvogel decors, 19e eeuw. Afm. 21x26 cm. ø. In goede staat.
Twee delen Makkums aardewerk, 20e eeuw, polychrome floraal. Dekselvaas en een sierschotel. Afm. 32 cm. - ø 32 cm. In goede staat.
Elf Engelse Staffordshire-stijl keramieken beelden en theepot (minimale chip mogelijk). Afm.ca. 10-20 cm. Cond.: G.
Drie antieke Chinese borden, 18e-19e eeuw. 2x 19e eeuw. Florale decors (iets vaal). 1x groot, 18e eeuw, voorzien van emaille tuindecor met gouddecor. Scherf gelijmd. Afm. ø 23 - 34.3 cm.
Twee 17e /18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geschulpte omranding en floraal decor, beschadigingen, 23,8ø Cond;R/G
Antiek Frans keramieken servies, 19e eeuw. Saint Armande Les Eaux met blauw/groene florale guilandes. Bestaande uit: 2 dekselschalen, 1 schaal, 2 grote borden, 11ontbijtborden, en 9 soepborden. Minima...