Twee grote antieke Imari porseleinen siervazen met tekst, figuren en florale decors (gemerkt). Eén vaas bovenrand gelijmd + chip. Afm. 54 cm.
Zeldzame 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, gemerkt Kang Xy, floraal,vogel en gouddecor, geschulpte omranding 6,5xø28,3cm. Cond:R
Drie porseleinen kop en schotels met florale decors. 17e-18e eeuw. Kopjes hebben lichte randglazuur schade. Schotels, (één kapot, één randglazuur, en één goed.) Afm. 4.5x11 cm. ø . Cond.: R/G
Twaalf-delige antieke Jugendstil Villeroy en Boch gebakset met groen-witte glazuur (sneeuwklokjes). Ca. 1910. Afm. ø 17- 24 cm. In goede staat.
Zeer grote Japanse porseleinen dekselvaas met floraal- en gouddecor en Foo hond.staand op roodlak houten console 20e eeuw. Afm. ø 40 x 81 cm. In goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen figuur, ca. 1940. Selb-Bavaria K.218 w, door K. Himmelstoss 1878-1967. Afm. 13 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse Rosenthal porseleinen presenteerschaal decor L. Ostermayr, auerhaan en gouddecor 2e helft 20e eeuw 4x53x35cm. Cond:G
Antieke Duitse K.P.M. porseleinen theebus met Chinees decor en goud decor. Ca. 1920. Afm. 13.5 x 9 x 7 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse terracotta handbeschilderde bierpul in renaissance stijl met opschrift, : Trink und iss, Got nit vergiss, anno 1645, met tinnen deksel met medaillon 1756 (kleine haarlijn bovenra...
Oud Delftsblauw handbeschilderd kaststel met florale decors. 20e eeuw. Afm. 26-40 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen voorraadpotten (gember), met florale decors, 18e - 19e eeuw. Eén maal familie verte, één maal familie roze (haarlijn). Afm. 9.5 x 13.5 cm. en 9.5 x 8 cm. ø. Cond.: R/G.
Drie grotere Duitse Dresdener porseleinen figuren, 20e eeuw. Vrouw met tafel (rok beschadigd), Vrouw op bank (vinger eraf), Dansend paar (rok beschadigd) Afm. 15-20 cm.
Twee mooie geplooide polychrome Makkumse aardewerken sierborden 20e eeuw en in goede staat 28,5-32øcm.
Tien Duitse Schumann Arzberg porseleinen gebaksborden. Collection Rosenteller, ca. 1980. Afm. ca. ø 19 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemenvaas en coullissen decor. 1: Redelijk (minimale chips). 2: Gebarsten. 3: Haarscheuren + chips. Afm. ø 21 cm. Cond.: M/R
Groot Spaans porseleinen zaphir beeld (Lladro). Voorstelling: Slapende jongen met hond. Afm. 25x25x12 cm. En een groot Noa beeld (Llandro). Voorstelling: Moeder met kind duiven aan het voeren. Afm. 22...
Drie delen porselein, barokstijl, 20e eeuw. Eén maal spiegel met standaard. Twee maal wandconsoles met goud- en rozen decor. Gemerkt Napels nr. 499 + 498. Afm. 21-50 cm. In goede staat.
Drie delig Delftsblauw kaststel door de Porseleyne fles letters W.v.W. C.M. F1 ,met florale decors. Afm. 24-33 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 60cm.
Antiek Frans keramieken servies, 19e eeuw. Saint Armande Les Eaux met blauw/groene florale guilandes. Bestaande uit: 2 dekselschalen, 1 schaal, 2 grote borden, 11ontbijtborden, en 9 soepborden. Minima...
Grote Imari porseleinen bloempot met florale en patrijsvogel decors, 19e eeuw. Afm. 21x26 cm. ø. In goede staat.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, 3x Chinees imari, 2x Queng lung, 2x familie Roze, 1 met barst, 1 met chip en haarlijn, andere goed. Cond:R/G
Twee 17e /18e eeuwse Chinees porseleinen borden met geschulpte omranding en floraal decor, beschadigingen, 23,8ø Cond;R/G
Drie antieke Chinese borden, 18e-19e eeuw. 2x 19e eeuw. Florale decors (iets vaal). 1x groot, 18e eeuw, voorzien van emaille tuindecor met gouddecor. Scherf gelijmd. Afm. ø 23 - 34.3 cm.
Vier Duitse Meissen porseleinen wandplaquettes 1978. Johan Sebastian Bach, Ludwig van Beethoven, Wolfgang Amadeus Mozart, Franz Schubert. Afm. 17x14x2 cm. Twee in cassette. In goede staat.
Imari dekselpot met zilveren deksel, 19e eeuw. Afm. 16 cm. In goede staat.
Elf Engelse Staffordshire-stijl keramieken beelden en theepot (minimale chip mogelijk). Afm.ca. 10-20 cm. Cond.: G.
Twee delen Makkums aardewerk, 20e eeuw, polychrome floraal. Dekselvaas en een sierschotel. Afm. 32 cm. - ø 32 cm. In goede staat.
Antiek Japans eierschaal servies inclusief eikenhouten wandrek, omstreeks 1900, gemerkt, gouddecor en figuren in landschap, In goede staat.
Antieke Duitse Nymphenburg vaas met handgeschilderede florale- en goud decors. Ca. 1900. Afm. 15 cm. In goede staat.
Oude keramieken scheerbekken met passer en winkelhaak(mogelijk vrijmetselaars) monogram J.B.G 6x27x21cm Cond:G
Grote 18e/19e eeuwse Fayence schotel, Delft of Frankrijk, minimale chips rand, 34,5ø Cond:R/G
Grote antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie Verte tuindecor. 23x27øcm. Cond;G
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met tuin coullissen decors. Afm. 31.5 cm. In goede staat.
Imari porseleinen kaststel met florale decors en vogels, 20e eeuw. Afm. 32-38 cm. In goede staat.
Vier delen antiek imari porselein. Eén reukverdrijver Foo hond (deksel gerestaureerd), 19e eeuw. Eén grote kom met draken decor (gerestaureerd), 19e eeuw. Eén vaas (huis in landschap). Eén bord, ca. 1...
Grote Japanse of Chinese schotel met tekens, lelies en eenden decor (gemerkt). 20e eeuw. Afm. ø 40.5 cm. Cond.: G.
Grote Chinees porseleinen vaas met draken-decor . 20e eeuw. Afm. 77x30 cm. In goede staat.
Vier Makkums polychrome aardewerken kommen, 20e eeuw, in goede staat 15-21cm. Cond:G
Drie delen Makkums polychroom aardewerk, kastkom,bonbonniere, gemberpot, 10-17cm.
Oud lampetstel J.J Keramik 20e eeuw, 4 delig , met bloemendecor, in goede staat 14-37cm.
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot, met ranken en Chinese tekens (chip bovenrand) Afm. ø 21 x 23 cm. Cond.: R/G.
Drie antieke Fayence sierborden. Eén maal groot polychrome 18e eeuws Delft Floraal (lichte rand schades). Eén maal 18e eeuws Fayence polychrome (Duitsland) met floraal+vogel. Eén maal 'Wohl Bekomms', ...
Delfts keramieken dekselvaas met bloemvaas decor. 18e Eeuw. Gemerkt Porcelyne Bijl. Lichte randschades en glazuurschades. Afm. 32 cm. Cond.: R/G.
Vier zeldzame antieke Meissen handgeschilderde porseleinen borden met florale decors. (één restauratie, één chip) Twee stuks gaaf. Afm. 23-25 cm. ø. Cond.: R/G.
Vier delen 18e-19e eeuws Chinees porselein. Eén keer gemerkte Kang Xy bord, coullissen decor (minimale chips). Eén keer bord met florale decors (goed). Eén kopje met florale decors (chips). Eén schote...
Twee grote polychrome Makkums aardewerken sierschotels, 20e eeuw(chip) 35-36ø Cond:R/G
Chinees porseleinen fgamilie roze bord (tuin decor) (iets vaal), 17e - 18e eeuw. Afm. 5x22.7 cm. ø. In goede staat.