Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

32. Aprilveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. April 2017 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Imari vaas
Ergebnis: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met tuin coullissen decors. Afm. 31.5 cm. In goede staat.

Porseleinen kandelaar, Dresden putti
Startpreis 30 EUR

Duitse Dresden porseleinen kaarskandelaar met putti 30-50er jaren met opgewerkt rozendecor, in goede staat 20cm.

4x China/Japan
Startpreis 40 EUR

Vier delen oud Japans/Chinees porselein, 19e-20e eeuw, in goede staat 14-21cm.

Kantonese vaas
Startpreis 40 EUR

Oude Chinese Kantonese vaas met florale en paradijsvogel decor. (Gemerkt) Eerste helft 20e eeuw. Afm. 16.5 cm. In goede staat.

Div. antiek Chinees porselein
Startpreis 40 EUR

Divers antiek Chinees porselein. Twee miniatuur dekselvazen, 19e-20e eeuw , een vaasje met figuren decor (heeft chips bij deksel).en een antieke octagonale kop en schotel met tekst en landschap decor...

Chinees porseleinen theebus
Ergebnis: 130 EUR

Chinees porseleinen theebus met florale decor, 19e eeuw. (chip bovenrand). Afm. 11 cm. Cond.: R.

Doosje beeldjes
Ergebnis: 50 EUR

Lot van vijf oude porseleinen figuren. O.a.: Frankenthal, Napels, Dresden. Beschadigingen. Afm. 11-19 cm. Cond.: R.

Kommen, goudsteen (2x)
Startpreis 40 EUR

Twee goudsteen keramieken kommen met florale decors. 19e Eeuw. (grote kom chip) Afm. ø 12-17 cm. In goede staat.

Delfts blauwe borden, 18e eeuw. (2x)
Ergebnis: 50 EUR

Twee Delfts blauwe borden met florale decors, 18e eeuw. Randschade. Afm. ø 23 cm. Cond.: R/G.

Kop+schotels (voor bruidspaar) (3x)
Ergebnis: 30 EUR

Drie antieke porseleinen bruidskop en schotels met opgewerkte florale decors. Afm. 8-10 cm. In goede staat.

7 Chinese borden
Ergebnis: 70 EUR

Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, 3x Chinees imari, 2x Queng lung, 2x familie Roze, 1 met barst, 1 met chip en haarlijn, andere goed. Cond:R/G

Antieke Sammlertassen,
Startpreis 60 EUR

Divers Duits porseleinen serviesgoed, 19e-20e eeuw verzamelaars kop en schotels o.a. Wien, Meissen, Rosenthal, Herend etc. Minimale chips mogelijk,

5 Delig Petrus Ragout kaststel
Ergebnis: 90 EUR

Vijf delig Petrus Ragout Maastricht kaststel met florale decors, ca. 1900. Afm. 33-39 cm. In goede staat.

Servies, Mosa
Startpreis 50 EUR

Antiek Maastrichts Mosa thee-servies met florale decors, ca. 1900. Servies bestaat uit: Theekan, melk+suiker set, 12 kopjes, 11 schotels. (minimale chip mogelijk) Afm. 5-25 cm. In goede staat.

Engels servies (blauw)
Ergebnis: 100 EUR

Antiek Engels keramieken ontbijtservies, gemerkt : 'Ashworth Bros Hanley'. Ca. 1900. Met gotische gebouwen decors. Servies bestaat uit: Theekan, 6 kop en schotels, botervloot, melk+suiker set, kom, s...

Mariabeeld, bisquit porselein
Startpreis 30 EUR

Antiek bisquit porseleinen Heilige Maria met schrift 'Notre Dame de Lourdes' (één chip basis). Afm. 26 cm. Cond.: R.

Hanglamp, porselein.
Startpreis 40 EUR

Antieke keramieken hanglamp met florale Jugendstil decor en glazen kap. Ca. 1910. Afm. 45x27 cm. ø. Cond.: G.

Bisquit porseleinen engel
Startpreis 50 EUR

Grote bisquit porseleinen Engel met heilig kruis, gemerkt met kruik. R en 366, 20e eeuw 27cm. Cond;G

Grote majolica amfora vaas
Ergebnis: 40 EUR

Grote oude Italiaanse Majolica amfora vaas, gemerkt , 20e eeuw, scheur in basement, 64cm. Cond:R

Chinese potten (2x)
Ergebnis: 40 EUR

Twee Chinese vazen/gemberpot met celadon glazuur. 20e Eeuw. Afm. 16-25 cm. In goede staat.

4 Wit porseleinen beeldjes
Startpreis 80 EUR

Vier oude Chinese Bland de Chine porseleinen figuren. 20e Eeuw. Afm. 13.5-18 cm. In goede staat.

Chinees beeld (groot)
Startpreis 100 EUR

Groot Chinees porseleinen figuur, man in lotushouding. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 37 cm. In goede staat.

Imari bloempot
Startpreis 70 EUR

Vooroorlogse Japanse imari porseleinen bloempot, ca. 1930. (Gemerkt). Afm. 19x25 cm. ø. In goede staat.

Chinees beeld (1x)
Startpreis 100 EUR

Groot Chinees porseleinen beeld, oude wijsheer met perzik en kraanvogel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 44 cm. In goede staat.

Grote vaas Japan
Ergebnis: 40 EUR

Grote oude Japanse porseleinen vaas met paradijsvogeldecor en floraal decor, gemerkt, 20e eeuw, 25,5x11cm. Cond:G

Yixing trekpotje
Startpreis 40 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot, gemerkt 20e eeuw met salamanderdecor, 12x17x11cm. Cond:G

Chinese figuren (3x)
Startpreis 100 EUR

Drie oude Chinees porseleinen figuren, 20e eeuw. Kleinere man mist vinger. Grotere gemerkt. Afm. 17-33 cm. Cond.: R/G.

Chinese figuren (2x)
Startpreis 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen figuren, keizers. 20e Eeuw. Afm. 28-30 cm. In goede staat.

Tabakspot (2x)
Startpreis 60 EUR

Twee Chinees porseleinen tabakspotten met landschap decors. 18e-19e Eeuw. Afm. 17-18 cm. Cond.: G.

Porseleinen flessen (2x)
Startpreis 40 EUR

Twee antieke porseleinen whisky flessen met florale en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'. In goede staat.

4 Porseleinen Kaiser borden
Startpreis 50 EUR

Vier grote Duitse porseleinen sierschotels Kaiser met oosters decor, omstreeks 1980 in goede staat 32-39cm.

Spekstenen beeld
Startpreis 50 EUR

Groot oud Chinees spekstenen beeld van een wijsheer op rots met perzik. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 31 cm. In goede staat.

Blauwe porseleinen lamp
Ergebnis: 50 EUR

Handbeschilderde porseleinen lamp, 20e eeuw rozen en landschapsbeschilderingen, 35cm. Cond;G

Plaquette, Boch
Startpreis 40 EUR

Belgische antieke keramieken Boch plaquette met molenlandschap decor. Ca. 1900. Afm. 26.5 x 32 cm. ø. In goede staat.

Imari olielamp
Ergebnis: 70 EUR

Negentiende eeuwse imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 60cm.

Servies, Rosenthal
Ergebnis: 50 EUR

Dertien-delig Duits porseleinen Rosenthal gebakset met florale decors. Decor 'Selb Bavaria Donatello', Afm. 15-27 cm. In goede staat.

Bord K.P.M.
Startpreis 60 EUR

Antieke Duitse K.P.M. porseleinen schaal. Ca. 1920. Schaal is opengewerkt en met goud decor. Afm. 28.5 cm. ø. In goede staat.

Bord, blauw (Bonn/Germany)
Startpreis 60 EUR

Antiek Duits Royal Bonn sierbord met wandophanging. Ca. 1900. Decor Tokio. Afm. 27 cm. ø. In goede staat.

Chinees porselein (3 delen)
Ergebnis: 30 EUR

Drie delen oud Chinees porselein. Eén maal zes-hoekige theebus. Eén maal familie roze theekan en één maal Kantonese vaas. Afm. 14-18 cm. In goede staat.

Chinese porseleinen figuur
Startpreis 100 EUR

Oude Chinees porseleinen figuur. 20e Eeuw. Chinese vrouw met ketting en oorbellen. Afm. 30 cm. In goede staat.

Lampet-stel (4-delig)
Startpreis 35 EUR

Oud vier-delige keramieken lampet-stel met blauw-wit floraal decor. 20e Eeuw. Afm. 14-34 cm. In goede staat.

Porseleinen inktstel
Startpreis 40 EUR

Antiek porseleinen figuur-inktstel, twee-delig. Onder de figuren zit het inktstel verborgen . Ca. 1900. Afm. 15 cm. In goede staat.

Grote Engelse chocoladekom
Startpreis 40 EUR

Grote antieke Engelse Royal Cauldon Victoria chocolade-kom met onderschotel. Ca. 1900. Afm. 13x20 cm. ø. In goede staat.

Porseleinen Duitse schenkkan
Ergebnis: 20 EUR

Steengoed Duitse antieke Historisme schenkkan met figuren en interieur voorstelling, met spreuken, omstreeks 1900 Cond;G

Porseleinen plaquette
Startpreis 35 EUR

Duitse bisquit porseleinen plaquette Berlin in cassette. 20e Eeuw. Afm. 8.5 cm. ø. In goede staat.

Porseleinen schertsfles
Startpreis 40 EUR

Oude Duitse porseleinen " schertsfles" in speen-vorm. 'Nuckelfläsche für Brave Ehemänner'. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 24 cm. Cond.: G.

Porseleinen vaas
Startpreis 140 EUR

Grote Duitse Hutschenreuther porseleinen vaas met 24 karaat overlay, adelaardecor 2e helft 20e eeuw 39cm. Cond;G

Chinese wijsheer (groot)
Startpreis 250 EUR

Grote republikeinse Chinees porseleinen wijsheer. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 55 cm. In goede staat.