Grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met tuin coullissen decors. Afm. 31.5 cm. In goede staat.
Duitse Dresden porseleinen kaarskandelaar met putti 30-50er jaren met opgewerkt rozendecor, in goede staat 20cm.
Vier delen oud Japans/Chinees porselein, 19e-20e eeuw, in goede staat 14-21cm.
Oude Chinese Kantonese vaas met florale en paradijsvogel decor. (Gemerkt) Eerste helft 20e eeuw. Afm. 16.5 cm. In goede staat.
Divers antiek Chinees porselein. Twee miniatuur dekselvazen, 19e-20e eeuw , een vaasje met figuren decor (heeft chips bij deksel).en een antieke octagonale kop en schotel met tekst en landschap decor...
Chinees porseleinen theebus met florale decor, 19e eeuw. (chip bovenrand). Afm. 11 cm. Cond.: R.
Lot van vijf oude porseleinen figuren. O.a.: Frankenthal, Napels, Dresden. Beschadigingen. Afm. 11-19 cm. Cond.: R.
Twee goudsteen keramieken kommen met florale decors. 19e Eeuw. (grote kom chip) Afm. ø 12-17 cm. In goede staat.
Twee Delfts blauwe borden met florale decors, 18e eeuw. Randschade. Afm. ø 23 cm. Cond.: R/G.
Drie antieke porseleinen bruidskop en schotels met opgewerkte florale decors. Afm. 8-10 cm. In goede staat.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, 3x Chinees imari, 2x Queng lung, 2x familie Roze, 1 met barst, 1 met chip en haarlijn, andere goed. Cond:R/G
Divers Duits porseleinen serviesgoed, 19e-20e eeuw verzamelaars kop en schotels o.a. Wien, Meissen, Rosenthal, Herend etc. Minimale chips mogelijk,
Vijf delig Petrus Ragout Maastricht kaststel met florale decors, ca. 1900. Afm. 33-39 cm. In goede staat.
Antiek Maastrichts Mosa thee-servies met florale decors, ca. 1900. Servies bestaat uit: Theekan, melk+suiker set, 12 kopjes, 11 schotels. (minimale chip mogelijk) Afm. 5-25 cm. In goede staat.
Antiek Engels keramieken ontbijtservies, gemerkt : 'Ashworth Bros Hanley'. Ca. 1900. Met gotische gebouwen decors. Servies bestaat uit: Theekan, 6 kop en schotels, botervloot, melk+suiker set, kom, s...
Antiek bisquit porseleinen Heilige Maria met schrift 'Notre Dame de Lourdes' (één chip basis). Afm. 26 cm. Cond.: R.
Antieke keramieken hanglamp met florale Jugendstil decor en glazen kap. Ca. 1910. Afm. 45x27 cm. ø. Cond.: G.
Grote bisquit porseleinen Engel met heilig kruis, gemerkt met kruik. R en 366, 20e eeuw 27cm. Cond;G
Grote oude Italiaanse Majolica amfora vaas, gemerkt , 20e eeuw, scheur in basement, 64cm. Cond:R
Twee Chinese vazen/gemberpot met celadon glazuur. 20e Eeuw. Afm. 16-25 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese Bland de Chine porseleinen figuren. 20e Eeuw. Afm. 13.5-18 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen figuur, man in lotushouding. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 37 cm. In goede staat.
Vooroorlogse Japanse imari porseleinen bloempot, ca. 1930. (Gemerkt). Afm. 19x25 cm. ø. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen beeld, oude wijsheer met perzik en kraanvogel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 44 cm. In goede staat.
Grote oude Japanse porseleinen vaas met paradijsvogeldecor en floraal decor, gemerkt, 20e eeuw, 25,5x11cm. Cond:G
Oude Chinese Yixing trekpot, gemerkt 20e eeuw met salamanderdecor, 12x17x11cm. Cond:G
Drie oude Chinees porseleinen figuren, 20e eeuw. Kleinere man mist vinger. Grotere gemerkt. Afm. 17-33 cm. Cond.: R/G.
Twee oude Chinees porseleinen figuren, keizers. 20e Eeuw. Afm. 28-30 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen tabakspotten met landschap decors. 18e-19e Eeuw. Afm. 17-18 cm. Cond.: G.
Twee antieke porseleinen whisky flessen met florale en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'. In goede staat.
Vier grote Duitse porseleinen sierschotels Kaiser met oosters decor, omstreeks 1980 in goede staat 32-39cm.
Groot oud Chinees spekstenen beeld van een wijsheer op rots met perzik. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 31 cm. In goede staat.
Handbeschilderde porseleinen lamp, 20e eeuw rozen en landschapsbeschilderingen, 35cm. Cond;G
Belgische antieke keramieken Boch plaquette met molenlandschap decor. Ca. 1900. Afm. 26.5 x 32 cm. ø. In goede staat.
Negentiende eeuwse imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 60cm.
Dertien-delig Duits porseleinen Rosenthal gebakset met florale decors. Decor 'Selb Bavaria Donatello', Afm. 15-27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse K.P.M. porseleinen schaal. Ca. 1920. Schaal is opengewerkt en met goud decor. Afm. 28.5 cm. ø. In goede staat.
Antiek Duits Royal Bonn sierbord met wandophanging. Ca. 1900. Decor Tokio. Afm. 27 cm. ø. In goede staat.
Drie delen oud Chinees porselein. Eén maal zes-hoekige theebus. Eén maal familie roze theekan en één maal Kantonese vaas. Afm. 14-18 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen figuur. 20e Eeuw. Chinese vrouw met ketting en oorbellen. Afm. 30 cm. In goede staat.
Oud vier-delige keramieken lampet-stel met blauw-wit floraal decor. 20e Eeuw. Afm. 14-34 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen figuur-inktstel, twee-delig. Onder de figuren zit het inktstel verborgen . Ca. 1900. Afm. 15 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse Royal Cauldon Victoria chocolade-kom met onderschotel. Ca. 1900. Afm. 13x20 cm. ø. In goede staat.
Steengoed Duitse antieke Historisme schenkkan met figuren en interieur voorstelling, met spreuken, omstreeks 1900 Cond;G
Duitse bisquit porseleinen plaquette Berlin in cassette. 20e Eeuw. Afm. 8.5 cm. ø. In goede staat.
Oude Duitse porseleinen " schertsfles" in speen-vorm. 'Nuckelfläsche für Brave Ehemänner'. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 24 cm. Cond.: G.
Grote Duitse Hutschenreuther porseleinen vaas met 24 karaat overlay, adelaardecor 2e helft 20e eeuw 39cm. Cond;G
Grote republikeinse Chinees porseleinen wijsheer. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 55 cm. In goede staat.