Ongesigneerd. Ca. 1900. Voorstelling: Vaas met bloemen. (Verf laat iets los) Cond.: R.
B. Lambert, ca. 1880. Bosgezicht. Olieverf op paneel. Afm. 27x37 cm. Cond.: G.
H. Zille '05. 1858-1929. Duitse school. Steeg met dansende kinderen. Ets op papier. Afm. 20x24 cm. Cond.: G.
W. Soelyeman, ca. 1950. Aquarel op papier, Indonesische school. Japanse danser. Afm. 33x27 cm.
P. van Dijk, ca. 1940. Voorstelling: Boerenhuis met boerin bij waterput. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
E. Hageman, ca. 1940. Duitse school. Voorstelling: Vaas met gladiolen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Peter Foeller, 1945- .Duitse school. Lithografie op papier. Titel Pantheon 1987. Afm. 58x55 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd. Voorstelling: Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afm. 39x50 cm. Cond.: G.
Carl Hasenpatt 1895. Duitse school. Kat bij schutting. Olieverf op linnen. Afm. 28x21 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd Hanskens? Twee oude etsen Amsterdam. Etsen op papier. Eén maal Zuiderkerk, één maal Montelbaarntoren. Afm. 31 x 20 cm en 16 x 23 cm.
Antieke gravure, 18e eeuw. ARA, Doleibene en C.P.P. Cartour. Oud Griekse figuren voorstelling. Afm. 46x30 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse gravures, 1-amusements Russes, 2 etude les Chaval francais engrave B.L Henriques engrave Jazet. Cond:G 65x50cm.
W.H. Rangé, ca. 1930. Voorstelling: De goudweger. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Visconti, Spaanse school, ca. 1950. Paardenkar in stad. Aquarel op papier. Afm. 28x55 cm. Cond.: G.