Loddereinflacon met gouden dop, 585/000. Ovaal gevormde flacon met vertikale vlakken, voorzien van een gouden dop met ruitvormige stippelbewerking. 3x2x9cm. In goede staat
Twee loddereinflesjes met zilveren hals en dop. Een flacon met bolle buik op ronde voet met vierkant ruitslijpsel, voorzien van zilveren kraag en knopvormige dop, 12,5cm. En een peervormige flacon met...
Bijzondere Russische muntendoos anno 1884, MT: BK met zilveren munten (20 kopeke 1910, 15 kopeke 1907 en 10 kopeke 1915) 4x6,5x2,5cm.
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel met vissen en bekroond met het symbool voor geloof hoop en liefde. MT.: J.Schijfsma, Sneek, 1850. Lengte 20,5 cm. Voorzien van verstevigi...
Kralentas met grote zilveren beugel, 833/000. Papegaaienbeugel met gecontourneerde rand voorzien van gravure bewerking met afbeeldingen van een huis. Voorzien van draagoog. MT.: G.Lazonder, Schoonhove...
Zilveren bruidegomspijpje met knoop en getrembleerde bewerking. Bevestigd aan een houten pijpje. Iets uit model. Lengte 10 cm. Verder in goede staat
Set met zes tafelmessen voorzien van zilveren pistoolgrepen, 835/000, lengte 21,5 cm. In goede staat
Twee kristalen vazen op zilveren voet, een grote vaas met geeetste bewerking geplaatst op een ronde zilveren voet met getrembleerde bloembewerking, ø12x39 cm en een vaas met strakke vlakbewerking en v...
Zilveren miniatuur van fluitspelende putti op boomstronk bij hek met daarop een vogel, ca. 36gr. 3,5x5,5x4cm.
Twee zilveren geboortelepels, 925/000, één geboortelepel met dubbel getorste steel voorzien van een opengewerkte bak bekroond met een ooievaar, MT.: Begeer b.v. Voorschoten-Zoetermeer jl.: P: 1999, Le...
Twee portemonneetjes, één met dubbele zilveren beugel met getorste rand en geschulpt motief versierd met gegraveerde randen. MT.: Willem de Pleijt, Schoonhoven, 1851-1878. Voorzien van zwart lederen b...
Twee zilveren lepels, 833/000, Hollands. Een sauslepel met rechthoekige bak, gecontourneerde steel versierd met een gegraveerd biedemeierdecor. MT.: J.v.Kleef, 's Gravenhage, jl.:I:1843. En een compo...
Drie zilveren juslepels, 835/000, model Haags lofje. o.a. gerritsen en van Kempen, jl.: Q:1926 en koninklijke van Kempen en Begeer. jl.:i:1968. Totaal ca 178 gram. 18 cm. In goede staat.
Zilveren lepel, 833/000, Hollands, voorzien van puntvormige bak voorzien van lijngravures langs de opstaande randen, bevestigd aan een steel welke versierd is met een getrembleerde biedermeier bewerki...
Zilveren (835/000) miniatuur van een visser in roeiboot met losse hengel en gevangen vis, Nederlands gekeurd.
Geslepen kristallen strooibus op voet met diverse gematteerde graveringen, o.a. meanderdecor en voorzien van 835/000 zilveren montuur met dop. Mt. CE .Held Amsterdam, omstreeks 1870, ø8x15 cm In goed...
Chinese schotel met zilveren beugel, Ronde schotel met blauwe bloem voorzien van zilveren beugel gemaakt uit 10 achthoekige plaatjes versierd met een gravure van een ruiter te paard. In het midden van...
Kristallen ovale schaal met zilveren beugel, 833/000. Ovale schotel met ruitslijpsel met een zilveren gecontourneerde beugel met een gegraveerde bewerking. jl.: Z:1859. 22x17x14 cm. Enkele c hips af, ...
Kristallen bonbonnière op zilveren voet, 833/000, bonbonnière van zogenoemd Fries glas met golvende rand met ribslijpsel, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, op rond houten basement me...
Poederdoos met parelmoer deksel, gemerkt Max Factor etc. Aansteker met parelmoer, gemerkt Minist Finance. En een goudkleurig loddereindoosje met parelmoer deksel. Afm. 3-9 cm.
Drie-delige geslepen kristallen tafelset. Bestaande uit: Twee zoutvaatjes en mosterdpot. Voorzien van gematteerd meanderslijpsel en een 835/000 zilveren gevlochten handgreep en het mosterdpotje met 83...
Lot bestaande uit een zilveren kinderbeker, 800/000 voorzien van gravure, een plated plaatje en een maatbekertje.
Geslepen kristallen bonbonkom ca. 15 cm. met amandelslijpsel. Voorzien van 835/000 zilveren hengsel met florale graveringen en oude belastingkeur. (Minimale chip).
Kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Ronde kistallen schotel met opstaande rand, versierd met een ruitslijpsel met een zilveren beugel versierd met een parelrand. Voorzien van reparatie. ø...
Kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Ronde schotel met accoladevormige rand, amandelslijpsel en voorzien van een ster op de bodem. Voorzien van een zilveren beugel met gecontourneerde rand...
835/000 Zilveren miniatuur. Pannenkoekmes. Voorzien van initialen. Mr. B.M. Benner - Amsterdam.
Geslepen dikwandige geschulpte kristallen bonbonschotel ø ca. 17 cm. Voorzien van 835/000 zilveren hengsel met fraaie florale graveringen. Mr. A.H. Ankum - Zaandam/Amsterdam. Ca. 1870. Cond.: G.
Zilveren brandewijnkom, ovaal model, met versierd drijfwerk met acanthusbladeren, krullen en cartouchen. De grepen zijn versierd met putti's. plm 1850. 24x11x7cm. ca 194 gram. In goede staat.
Kristallen theebus met zilveren dop, 835/000. Kristallen theebus met wiebervormig slijpsel, voorzien van zilveren bolle dop met bewerkte stippelrand en zilveren kraag. MT.: Van Kempen en Zonen, Voorsc...
835/000 Zilveren miniatuur. Kanon op affluit met draaiende wielen en staande kanonnier met aansteekstok en zwaard. Nederlands gekeurd. Ca. 1920. Afm. 7.5x3x4 cm. Gewicht: 32 gram.
835/000 Zilveren miniatuur. Linnenpers met bewegende persplaat. Mr. J. Zwanenburg en Zn. - Sneek. Ca. 1920. Afm. 3x3x8 cm. Gewicht: 31 gram.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een schoorsteenveger, 2,2x2,5x4cm en een paar op een bankje, MT.: Argentor b.v. Haarlem, jl.:1995. 4x2x3,5cm. Totaal ca 46,7 gram. In goede staat.
925/000 Zilveren wieghanger welke voorzien is van een engelenhoofd met vleugels. Portugees, Porto. Gewicht: ca. 21 gram. Afm. 6x6 cm.
925/000 Zilveren rammelaar met belletjes en opschrift "BABY", aan een parelmoer-steel. Afm. 8x4 cm.
835/000 Zilveren miniatuur. Melkemmer met hengsel. En 835/000 zilveren miniatuur. Bloemgieter. Voorzien van fraaie gedreven afbeeldingen. Mr. J. Hoffmann - Steenbergen. Ca. 1850. Afm. 1.5-5 cm. Gewich...
Bijzonder en zeldzaam 835/000 zilveren tongschraper met fraaie gehamerde steel, onbekende merken en oude belastingkeur (zie ook Nederlands klein zilver, derde druk afbeelding 649, pagina 209). Gewicht...
925/000 Zilveren rammelaar welke voorzien is van een meisje en hieraan een bijtring. Portugees, Porto. Afm. 12x5 cm.
835/000 Zilveren miniatuur. Spinnewiel met getorste poten. Mr. J.F. Plas - Alkmaar. jl: E 1914. Afm. 4x3x8 cm. Gewicht: 24 gram.
835/000 Zilveren miniatuur. Snotneus compleet met lont. Mr. J. Zwanenbrug en Zn. - Sneek. Ca. 1900. Afm. 2.5x4x6 cm. Gewicht: 20 gram.
Kinderbord, ø ca. 17,5 cm. met gedreven afbeeldingen Roodkapje en de boze wolf. Gemerkt: Gero, ontwerp en gemerkt Georg Nilsson. En een kinderbeker met oorgreep gedreven afbeelding van konijn en gemer...
835/000 Zilveren kinderbeker met oorgreep (klein deukje). Mr. Wilkens, Importeursteken: L. Premselaar. Gewicht: Ca. 65 gram. Afm. 8x6x7 cm.
835/000 Zilveren kinder-eetschuifje, steel met Haags lof. Zilverfabriek Voorschoten U. Gewicht: Ca. 25 gram. Afm. 10 cm.
Lot zilver bestaande uit een theezeef, 835/000, met biedermeier motief, een lepel met zilveren heft, 830/000, en een zilveren potlood met guilloche ruit- en vlakbewerking. 11-12-16 cm.
Lot zilveren en plated, bestaande uit 2 delen nagelgarnituur met bewerkte zilveren heften, 800/000, een suikerklontjesschep met bloemdecor en cartouche, 925/000, ZI-keur. STIEFF-PAT, en een plated ram...
Zilveren 835/000 emmervormig theezeefje met getorste zwarte steel Mt. Rondhont Enkhuizen, jl.:F: 1815. 13 cm In goede staat
Zilveren suikerschep 835/000 met gegraveerde vleugelbak, getorste steel en streepagaten heft. MT.: P.van Heumen, Schoonhoven ca. 1910,
Geslepen kristallen coupe, ca. 13 cm. met ruitslijpsel op hoge ca. 9 cm. 835/000 zilveren poot met knop en voet met parelrand, ca. 8.5 cm. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. jl: E: 1889:
Geslepen kristallen coupe met divers slijpsel, geschulpte bovenrand en 835/000 ronde zilveren voet met parelrand. Mr. J. Hoogendoorn - Amsterdam, 1881-1890. Afm. ø 11x13 cm.
Geslepen kristallen coupe, ca. 19 cm. met geschulpte rand en ruitslijpsel op 835/000 zilveren voet met biedermeier graveringen, ca. 10.5 cm. en bloemknop op de bodem. Nederlands gekeurd jl: X: 1857. (...
Zilveren suikerschep 835/000 met vleugelbak en fraaie steel, bekroond met wapen van Zutphen, achterzijde met inscriptie: 10juli 1897-1932, L. 11cm., ca. 8gr.
Geslepen kristallen karaf met divers slijpsel op voet met geslepen ster en platte geslepen stop. En een opaline karafje met 835/000 zilveren montuur met ketting en geslepen stop met gegraveerde zilver...
835/000 Zilveren tafelschier met gedreven afbeelding naar Jan Steen en gedreven florale rand met duimgreep en ophang-ring. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. Anno 1940 F. En een zilveren borstel met 835/00...
Zilveren 835/000 lepel, steel met gouden koets getrokken door vijfspan paarden met koetsier, ruiters en lakeien MT.: Kempen en Begeer, Zoetermeer. L.13cm., ca. 24gr.
Geslepen kristallen dekselcoupe met amandelslijpsel, knopdeksel met ingesloten luchtbel en hoge 835/000 zilveren poot met gravering van vier puntjes in ruitvorm. Nederlands gekeurd. Ca. 1870. Minimale...
Opdienlepel met benen heft. Plated lepel met vergulde binnenbak, peervormig met schenktuit. De bak heeft krullen waarin het getorste en gesneden heft is bevestigd. 12x41cm. In goede staat.
Zilveren sigarettendoos met houten binnenzijde en inscriptie 6.H.B.S. Juli-1930, gemerkt WBT Hoeting, en oude belastingkeur. 10x9x4cm.
Rond 800/000 zilveren pepermuntdoosje, met fraaie gedreven afbeelding op het deksel. Afm. Ca. 4 cm. Gewicht: 21 gram.
835/000 Zilveren miniatuur duwslee. Voorzien van graveringen en duwende man met meisje in de slee. Mr. A.F. Westerwaal - Amsterdam. Ca. 1910. Afm. 4x1.5x2.5 cm. Gewicht: ca. 10 gram.
Odeurflacon, voorzien van groen met gouden florale beschildering en 835/000 zilveren montuur met dop (dop iets gedeukt). Mr. W. Burger & Zonen - Haarlem. En een taps toelopende geslepen kristallen ode...
835/000 Zilveren miniatuur straatmuzikant met buikorgel en jongen met centenbakje. Mr. J.J. Oosterbaan jr. - Leeuwarden. Ca. 1860. Afm. 2.5x3.5x3.5 cm. Gewicht: ca.16 gram.
Geslepen kristallen zoutvaatje met plated montuur, met fraaie statige zwaan en beweegbare vleugels. Afm. 4x8x8 cm.
Platte geslepen kristallen Engels lodderein karafje met kruisslijpsel en 925/000 zilveren montuur en geslepen kristallen stop. Hoogte: 7 cm.
Geslepen rond kristallen lodderein karafje met fraai slijpsel en 925/000 zilveren montuur en geslepen kristallen stop. MT: Arthur Willmare Pennington, Birmingham. jl: V 1920. Hoogte: 8.0 cm.
Geslepen kristallen lodderein karafje met divers slijpsel en 925/000 zilveren montuur. Chester James Deakin & Sons. jl: V 1921, en geslepen kristallen stop. Hoogte: 8.5 cm.
835/000 Zilveren loddereindoosje. Fraai gevormd met scherpe graveringen. Mr. J.H. van der Meulen - Joure. jl: U 1979. Afm. 4.5x3.5x4.5 cm. Gewicht: 28 gram.
Antiek rond 835/000 zilveren pepermuntdoosje zonder scharnier, met streepdecor aan onderkant en zonnestralen gravering op het deksel. Mr. Gerrit Lazonder - Schoonhoven. jl: m: 1821. Afm. ø 4 cm. Gewic...
Vierkant 835/000 zilveren pepermuntdoosje met diverse graveringen. Toegeschreven aan Mr. H. Kuilenburg - Schoonhoven. jl: I: 1843 i. Afm. 4.5x4.5 cm. Gewicht: ca. 23 gram.
Zilveren vaasje, 835/000, trompetmodel op ronde voet met filetrand. MT.: Fa. W. Burger & Zonen, Haarlem 1952-1975. ø6x4 cm. Een buts in, verder in goede staat
Zilveren 8356000 cakevork steel met vlambekroning (als nieuw) MT:Kon. Gerritsen en van Kempen-Zeist anno 1954. ca 30 gram, L.20 cm Cond:G
Bijzondere antieke 835/000 zilveren vork, steel met filetrand aan voor- en achterkant, en een medaillon van de staande Nederlands gekroonde leeuw (waarschijnlijk afkomstig van een ambassade) Mr JC Beg...
Uit een stuk gesmeed 18e eeuws zilveren gelegenheidslepel met accoladevormige steel en gegraveerde rattenstaart, tevens naamsvermelding achterzijde steel, Vermoedelijk Duits, onbekend meesterteken, 17...
Bijzonder 835/000 zilveren botermes met getorste steel met parelrand en met exportkeur van Arcken-Batavia. MT J.H. Schijfsma, Sneek anno 1900. ca 46gr., L.20cm Cond:G
Kaasmes met fraai 925/000 zilveren heft voorzien van Nederlands keur Z1,L. 20cm .Cond:G
Zilveren 835/000 gelegenheidslepel, achterzijde bak met wapengravering, Takvormige steel bekroond met bijbelse voorstelling van Jezus met Sameritaanse vrouw bij de waterput, anno 1888.Ca.62gram L. 20...
Fraaie zilveren 835/000 natfruitschep met opengewerkte bak en wapen van Amsterdam. steel met opengewerkte driemaster onder kroon. onbekende meestertekens en jaarletters. ca.:103 gram, L. 23 cm cond:G
Zilveren 835/000 groentelepel met gecontourneerde steel voorzien van waaiervormig steeleinde. MT H.A. Schuss, Amsterdam anno 1838, L. 15,5 cm, ca.: 74gram Cond:G
Zilveren 835/000 groentelepel met gecontourneerde steel fraai en scherp gegraveerd aan voor- en achterzijde. MT: J.W. Tarner, Amsterdam 1878. Cond:G ca. 83gr., 18 cm
Fraaie zilveren pasteischep, 835/000, Hollands. Een pasteischep met gecontourneerde rand versierd met biedermeier krul- en bloemgravures. Voorzien van een ajourgezaagde bak met krulbewerking. MT.: Jac...
Zilveren roomlepel 835/000, met ronde bak en haaksteel met puntfilet. MT.: van Kempen, Begeer en Vos, 's-Hertogenbosch ca. 1925. L. 11cm., ca. 22gr.
Zilveren lepelvaasje met zeven borrellepeltjes, 835/000. Geciseleerd lepelvaasje met krulmotief met vogels en Oud-Hollandse voorstellingen. Op een opengewerkte voet en rand, met ovaal motief en parelr...
Zwolse 18e eeuwse zilveren lepel met Haags Lofje. MT.: Hermen Wenink, Zwolle anno 1790
Zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte haaksteel met fraaie zonnebloem. MT.: van Orden, Steenkist en Zweed, Haarlem ( 1946-1949) L. 15cm., ca. 18gr.
Zilveren roomklepel en klontjestang, 835/000, roomlepel met getorste en gecontourneerde steel met biedermeier gravures en een klontjestang met hanenpoten en zuilvormige stelen. 10-12cm. ca 42 gram
Negen antieke 835/000 zilveren theelepels, getorste stelen met floraal hanenkam heft en idem suikerschep. MT.: A.J.Driesen, Schoonhoven ca. 1915. Samen ca. 85gr.
Twaalf 835/000 zilveren moccalepeltjes met waaiersteel. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten ca. 1910, L.9cm., ca. 85gr.
Zilveren 835/000 suikerschep met gegraveerde vleugelbak en getorste steel met bolknop. MT.: van der Meulen, Joure. L. 13.5cm., ca. 14gr.
IJsglazen coupe met geschulpte bovenrand ø13.5cm., op stam met knoop en 835/000 zilverenvoet. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken.
Klontentang 835/000 zilver met fraai gevormde klauwpoten. MT.: Niekerk, Schoonhoven anno 1968, L. 11.5cm., ca. 24gr.
Zilveren boeren jongenslepel, 835/000, met getorste gebogen steel bekroond met een eikel. 21 cm. ca 45 gr. In goede staat
Fraaie 835/000 zilveren suikerschep met vleugelbak, gegraveerde steel en streepagaten heft. MT.: A.Landmeter, Schoonhoven
Zilveren suikertang 835/000 met fraai gevormde stelen. MT.: Pako, Rhenen anno 1977, L. 13cm., ca. 18gr.
Plated brievenopener met fraai gevormd paardehoofd gemerkt Valenti made in Spain.
Art-deco 835/000 zilveren pateschep met spitse bak , zware steel met rug en 2-zijdige filetrand. MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht 1919, Ca. 88gr.
Antiek tweedelig voorsnijcouvert (vroeg biedermeier) met grote zware (rondom fraai gegraveerde) zilveren (835/000) heften. Mr. J. van Steeden - Amsterdam anno 1820.
Ei-lepel zilver 835/000 met fraaie ajourgezaagde bak en steel met filetrand. MT.: Gerrit van der Dussen, Schoonhoven 1877
Fraai gevormd zilveren gratenbakje met gecontourneerde rand en met 2 oorgrepen, oud belastingkeur en Amsterdams keur ca 30gr. 9x7x2cm.