Duits Meissen porseleinen vaasje met blauw floraal-, insect- en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 14.5 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Duits Meissen porselein (Knauff) in uienmotief (zwiebelmuster), ca. 1900. Eén grote theekan (minimale chips bodemrand) en een moccakan (beschadigd). Afmeting. 12-26 cm. In matig/ red...
Oud vier-delige keramieken lampet-stel met blauw-wit floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting 14-34 cm. In goede staat.
Lot met 7 zilveren muntranden, diverse modellen en maten. ca 16 gram Nieuw
Lot met 7 zilveren muntranden, diverse modellen en maten. ca 18 gram, nieuw
Zilveren natfruitschep, 835/000, met florale opengewerkte bak en 2 zijdig bewerkte bloemensteel. MT.: Moerkerk & Co, Haarlem, L.11 cm ca 13 gram.
Brede zilveren armband gemaakt uit 5 brede filigrainschakels, versierd met bloemen en knoppen voorzien van een getorste rand. 3,5x18 cm. Totaal ca 44,8 gram. In goede staat
Zilveren theezeef op glazen lekbakje. Theezeef, 833/000, Rond model met uitgewerkte bloemenrand, voorzien van een met bloemen gedreven steel, (later aangemaakt). Geplaatst op een glazen bakje versierd...
Kristallen roomstel met zilveren voet, 833/000, bestaande uit een melkkan, hoog model met olijfslijpsel en oor, en een suikerbokaal met acculadevormige rand en versierd met olijfslijpsel. Beiden gepl...
Lot zilver, bestaande uit een slavenband met gravering, 2 breidoppen en een vingerhoed. Diverse gehaltes zilver. Totaal ca 18,5 gram.
Hollands zilveren vaasje, 835/000, , Hoog smal vaasje op ronde voet met filetrand. ø 4x12,5cm. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer. In goede staat.
Monogram P.W., ca. 1900. Rozen stilleven. Aquarel op papier. Afmeting . 37x27 cm. In goede staat
Antiquarisch Latijns boek, 17e eeuw. Corpus MDC.LXI Ivris Canowici notis illustratum Tonis Dvobus Compehenjum Gregorii XIII met lederen band (beschadigd). Afmeting. 11x21x26 cm. In redelijke staat
Twee grote oude messing kaarskandelaars, 20e eeuw. Afmeting H.. 40-47.5 cm. In goede staat.
Antiek boompje op bronzen vergulde voet, ca. 1900. Afmeting. 17 cm. In goede staat.
Twee antiek koperen bakken, 19e eeuw. Eén maal Spaanse hengselschaal met koper en messing. Eén maal hengselbak. Afmeting: ø 33 cm. - ø 48 cm. In goede staat.
Oude Oosterse bronzen hanglamp en Chinese bronzen koro met draken en tekens. Afmeting: 20 - 25 cm.
Lot van vier grote antieke sleutels. 18e-19e Eeuw. Afmeting. 13-21 cm. In goede staat
Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, Afmeting 43cm. In goede staat
Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal eiken spiegel en een eiken wandconsole Afmeting. 50-70 cm. In goede staat
Lot divers tin en koperwerk, 20e eeuw. O.a. kandelaren, bekers, kruik etc. Afmeting . 10-30 cm. In redelijk/ goede staat
Twee maal oud/antiek Perzisch messing en 1x China/Japan. Een maal theekan 19e eeuw, fijn gedecoreerd met florale decors. Een maal tablet met Chinese tekens (beschadigd). Een maal kom, eerste helft 20e...
Lot van 13 grote tinnen gegoten 18e eeuwse stijl figuren, maar is 20e eeuw. Vervaardigd door Deutsche Gesellschaft für Volkskunde. Afmeting. 11-15 cm.