Ovaal zilveren presenteerblad, Hollands 835/000. Ovaal presenteerbladje met een rand met vertikaal spijlenmotief voorzien van parelrand. MT.: Fa. Hoogteiling & Presburg, Haarlem, jl.: T:1929. 24x18x2c...
Fraaie zilveren schaal, 925/000. Ovale soort broodmand, met opgelegde rand en opgelegde randen bij de grepen. Met hamerslagstructuur. ca 685 gram. 31x21x13cm. In goede staat.
Collier van robijnkralen met GG 585/000 sluiting. Drie rijig collier van gefacetteerde robijnkralen, ø 6mm, bevestigd aan een grote ronde sluiting met robijn en diamanten, 19e eeuw. ø 26.5 mm. Lengte ...
Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). 'Gitarist', 'Zittende dame'. en 'Gezicht'. Ingekleurde linoleum snedes op papier. Afmeting: 23 - 29 cm.
Ids Wiersma, 1878-1965. 'Slapend kind bij pollepel'. Voorburg 1909. Ets op papier.. Afmeting 9,5 x 5,5 cm. In goede staat
Antiek kersenhouten hangkastje, ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 43 cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollands zilveren papegaai tasbeugel met rokhaak, aan voorzijde handgegraveerd met papegaaien en huizen. 833/000 kleinkeur/Grootkeur, jl: R: 1862 beugelbreedte 18cm In goede staat
Collier bestaande uit bloedkoraal en zwarte parels met geelgouden 585/000 slot. Collier met zoetwaterparels, ø 8mm, en bloedkoraal,4 mm, om en om . Voorzien van een ronde sluiting met bewerking, ø 1...
Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met aan de bovenzijde een brede slag bezet met 158 diamanten, briljant en baguette geslepen,. Toaal ca.1,84 crt. S-SI/H. ø 53 Ca. 2,2 gram. Nieuw.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Chinees schilderij op rijstpapier. 'Chinees vrachtschip met figuur en tekstmedaillons'. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
A. Verweij, circa 1970. 'Hollands stadsgezicht met bomschuiten en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen met figuren en florale decors, met celadon groene glazuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Vijf maal aardewerk, circa 1900. Twee antieke handbeschilderde porseleinen borden Frankrijk door G. Buteux, Jugendstil. Twee antieke Franse borden met fruit decors. Eén maal Jugendstil Engels porselei...
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw.Afmeting 103x90x52cm.
In zeer goede...
Prachtige antieke notenhouten tafel met lade en dubbele getorste zuilen, ca. 1880. Afmeting. 74x55x80 cm. In goede staat.
Antiek ivoren en been naaigerei. 19e Eeuw. Een speldenkussen (stukje af). ,een houder. een pen. en een meetlint. In redelijk/goede staat.
Zilveren koffiekan, 833/000, rechthoekig model met afgeronde hoeken, met deels gecannuleerde rand, geplaatst op een rechthoekige voet met getorste rand. Scharnierend deksel met floraal bewerkte rozet ...
Jofra '69. 'Dames buste in Andy Warhol-stijl'. 'Lady in red' (verso). Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.
Fraai Engels zilveren koffieservies, 925/000, 4-delig, geplaatst op plated tablet. Een servies met een bolle rechthoekig gecontourneerde vorm, bestaande uit een koffiekan, theekan, melkkan en een suik...
Zilveren zakhorloge, cakevork en petitfourschep. Zakhorloge, 800/000, merk Batavier met goudkleurige wijzer, ø 48 mm, een vleesvork met uitgewerkt biedermeier decor, jl.A:1910, 21 cm, en een petitfour...
Geslepen kristallen tafelset, deels met omgeslagen rand voorzien van amandelslijpsel op floraal gegraveerde zilveren voet, 835/000, op gecontourneerd zwart houten basement met ivoren pootjes. 28x10x16...
Zilveren miniatuur, ijsbeer, 925/000, gestilleerd model, op rond zilveren plaatje. ø3x6cm. ca 26 gram. In goede staat.
Zilveren hanger, 835/000, in de vorm van een uitgewerkte roos, met anker collier gemaakt tot een verstelbaar Y-collier. Lengte max. 70 cm. Totaal ca 21,7 gram. In goede staat.
Bijzondere fraaie hanger, 585/000, met bolsjewiek diamanten. Prachtige hanger in stervorm, volledig bezet met diamanten. Engeland 19e eeuw. ø 28 mm. ca 11,1 gr. Voorzien van keuringsbewijs en taxatie...