Franse Gallé gemerkte glazen vaas. Lichtgroen-zalm kleurig. 20e eeuw. Jugendstil-stijl. Gebruikssporen tonen leeftijd aan. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Grote brons gegoten eend op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen aasgier op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Altorf. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Ruurd Hallema (Borne) 1954 Munstergeleen. Bronzen dames-torso op marmeren basement. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch handgeknoopt tapijt. Fijn geknoopt met meer kleurige florale decors. Decor Moed, Iran. Afmeting: 195 x 195 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse grote mahoniehouten empire bank met mooie creme-kleurige stoffering en koperen nagels. Afmeting: 91 x 61 x 200 cm. In goede staat.
Grote bouille stijl piedestal met marmeren blad, 21e eeuw. Afmeting: 117 x 36 x 36 cm. In goede staat.
19e Eeuw, Franse bouille klok op console met 8-daags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Schildpad en bouille inleg in goede staat. (minimale beschadigingen). Emaille naamplaatje mist, bij deurt...
Drie mooie plated theekannen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 -23 cm. In goede staat.
Hollands antiquarisch boek. Th. Salomon, Hedendaagse Historie. Met landkaarten door Isaak Tirion 1741. In mooie originele lederen band. 18e Eeuw. Afmeting: 21 x 14 x 4,5 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuw. Hollandse Staten Generaal bijbel. 'Eendracht maakt macht'. Gesigneerd 1649. Bijbel is voorzien van originele lederen band met koperen beslag. Dordrecht Synode Nationael, 1618 einde 1619. (ge...
Zeer grote messing Jugendstil kaarskandelaar met bloemen, elf lichts. Circa 1910. Afmeting: H.104 cm. In goede staat.
Grote antieke bewerkte Afrikaanse olifanten slagtand met gezicht. Circa 1920. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Groot antiek ivoren Chinees snijstuk. Gezicht met opengewerkte hoofdtooi met figuren. Gesigneerd, 19e eeuw. Bijzondere kwaliteit. Stukje gelijmd Afmeting circa: 30 x 14 cm ø. In goede staat Voorzien...
Zeldzame geëmailleerde Chinese schaal met draak in wolken decor en buitenom florale decors (craquelé). 19e Eeuw. Afmeting: 29,4 x 31 x 7 cm. In goede staat.
7x Friedrich Guimpel Fec. Duitse school 1774- . 7x Botanische koper gravures kruiden. Gravures op papier. Afmeting: ca. 25x20cm. In redelijk/ goede staat
Ids Wiersma, 1878-1965. 'Poldergezicht met dorp'. Ets op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met bloedkoraal, 833/000, bestaand uit een collier van bloedkoraaltakjes met zilveren bolsluiting, twee grote peervormige (oor)hangers met bloedkoraal en 2 ringen met peervormige...
Set zilveren streeksieraden met git, 833/000, bestaande uit peervormige hanger aan een gourmetcollier, 2 peervormige (oor)hangers met git en een klein broche met gefacetteerde granaat. totaal ca 17 ...
Zilveren lepel, 833/000, strak uitgevoerd model met Pied-de- biche steeleinde. MT.: Fa. J.& D.Veenstra, Leeuwarden. jl.: X: 1857. ca 49 gram. Lengte 18 cm. In goede staat.
Zilveren hanger, 835/000, in de vorm van een uitgewerkte roos, met anker collier gemaakt tot een verstelbaar Y-collier. Lengte max. 70 cm. Totaal ca 21,7 gram. In goede staat.
Zilveren armband, 830/000, Fins,met langwerpige schakels met gedrapeerd motief. Voorzien van bakslot en veiligheid. MT.: Alpo Tammi. rond 1960 Breedte 18 mm. Lengte 19,5 cm. ca 56 gram. In goede staat...
Geelgouden ring, 585/000, met ovaal gefacetteerde lichte groene steen, ø 7x6mm, in een witgouden gladomzetting met fraaie ajourbewerking aan de zijkanten. ø 55 ca 1,6 gram. In goede staat
Lot zilveren sieraden bestaande uit 2 rinkelbanden, 3 broches, 2 horloges en een onedele ring
Lot met o.a.zilveren sieraden en 3 dameshorloges, bestaande uit : 3 rinkelbanden, cfe armband, 2 ringen en 3 kettingen, zilver. Een Palerma en 2 Pulsar horloges. Zilvergewicht ca 75 gram
Twee kerkboeken met gouden sloten, 585/000, Het nieuwe testament, rond 1880. Een overslagbijbel met bruin lederen kaft en een waaiervormige gouden sluiting met biedermeier graveerwerk, 7x14x4cm, entre...
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en tekens, met zilveren deksels (gekeurd). Afmeting: 14 x 10 cm ø. In goede staat.
Bijzondere zilveren antieke naaiset, 833/000, met een schaar met zilveren grepen versierd met bloemdecor, een breipen schede met haak, een haaknaald met guilloche lijnbewerking een naaldenkussen met z...
Bijzonder zilveren theeservies, 833/000, met een theepot, afsluitbare theebus, suikerpot en melkkan. Ovaal model met cannelures en dubbele filetrand, geplaatst op een ovale gladde voet. De deksels zij...
Antiek Maastrichts Mosa thee-servies met florale decors, ca. 1900. Servies bestaat uit: Theekan, melk+suiker set, 12 kopjes, 11 schotels. (minimale chip mogelijk) Afmeting. 5-25 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen diepe schotels met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting. 3-15.5 cm. ø. In goede staat.
Twee mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, 1 met haarlijn, andere goed. Afmeting 23,7cm. In redelijk/ goede staat
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vogels en floraal decor, beiden haarscheur, Afmeting 21,4øcm. In redelijke staat
Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw, met landschappen- en paradijsvogel decor, Afmeting 22-25cm. In goede staat
Drie oude Chinees porseleinen vazen met rood glazuur. 20e Eeuw. Eén vaas is gemerkt. Afmeting: 26 -35 cm. In goede staat.
Lot Chinees Imari porseleinen serviesgoed. 18e Eeuw. Onder andere: Vijf kop en schotels met florale en goud decors. Drie schotels goed, één chip, één gelijmd. Kopjes goed. Afmeting: 3 x 10 cm ø. In re...
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Noir dekselvazen met zilveren dop (gekeurd). Vazen zijn voorzien van florale decors, mooie kwaliteit. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met landschappen decors (één chip). 18e Eeuw. Afmeting: ø 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal Chinees porseleinen kop + schotels. 19e Eeuw. Met geisha's en florale decors. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In goede staat.
Mooi Villeroy & Boch servies. Decor Manoir, creme-kleurig met gecontourneerde omranding. Bestaande uit; Vierentwintig borden, twee kannen, zestien kop+schotels, één sauskom, twee dekselterrines, één g...
Zweeds Röhrstand porseleinen serviesgoed 'Ost India'. Bestaande uit: Acht kop en schotels + vier gebaksborden. Afmeting: 5 - 17 cm. In goede staat.
Drie oude porseleinen figuren. 'Officieren te paard'. Duitsland. (gemerkt). 20e Eeuw. (één pluimhoed af, één figuur chipje af, één figuur helemaal goed). Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met teksten, floraal- en vogel decors. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Apart Chinees porseleinen figuur, twee lyche's aan een tak met bladeren. Waarschijnlijk eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4 x 6,8 x 3,3 cm. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen theepot met verwarmingshouder ook van porselein, met metalen monturen (twee-delig). Voorzien van figuren decors. Gemerkt, 20e eeuw. Afmeting.: 28 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen bloempotten met figuren en tuin decors. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 40 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Eén maal met groene celadon glazuur en symbolen decor. Eén maal met berglandschap en figuren decor. Afmeting: 57 - 60 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke keramieken scheerbekkens met florale decors. Afmeting: circa 28 - 30 cm. In goede staat.