Drie oude Chinees porseleinen vazen met rood glazuur. 20e Eeuw. Eén vaas is gemerkt. Afmeting: 26 -35 cm. In goede staat.
Aparte oude Chinese Yixing theepot, deels opengewerkt met landschap decor. Gemerkt. Afmeting: 11 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.
Drie grote oude Chinese porseleinen figuren. Handbeschilderd, 20e eeuw. Afmeting. 41-44 cm. In goede staat.
Zes duitse porseleinen Jugendstil borden met florale decors, ca. 1910. Gemerkt: B.R.C. Regina Bavaria. Afmeting. ø 22.3 cm. In goede staat.
Twee zilveren fotolijstjes, 835/000, Ovaal model met strik, 4,5x7cm met houten achterzijde en een rechthoekig model met bewerkte rand met zwanenkoppen en houten achterzijde 4,8x5,2cm. In goede staat
Zilveren fotolijst, 925/000, met vlakke lijst, breedte 9 mm. Met houten achterzijde. MT.: Charles Edwin Turner, Birmingham jl.: o:1913. Grootte 14x9,5cm. Enkele kleine putjes, verder in goede staat.
Groot lot Duitse antiquarische ansichten-boekjes, foto's, houtsnede etc.. Afmeting: 10 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Stel zilveren fotolijstjes, ovaal model met houten achterkant. ø 7,5cm