Drie oude/antieke ivoren figuren van olifanten. Circa 1920-1950. Eén maal twee Indische olifanten op hoorn basement, circa 1920. Eén maal Afrikaanse olifant op houten basement. Eén maal twee Afrikaans...
Drie Brusselse porseleinen vazen met goud en florale decors (handbeschilderd). 19e Eeuw. Afmeting: 14-18 cm. In goede staat.
Vooroorlogse Makkumse polychrome keramieken nat-fruitschaal met lekschaal, en een Hollandse Gouda platelen polychrome Regina rozensteker. Afmting . 17-27 cm. In goede staat
Vier oude Bing& Grondahl porseleinen figuren. Baby's door Sven Lindhart. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Hollands, 19e eeuw, eikenhouten luierkabinet, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 162x43x102 cm. In zeer goede staat.
Twee oude Afrikaanse ivoren figuren op houten basement. Midden 20e eeuw. Vrouw met kruik en schaal op hoofd. Vrouw met vijzel en stamper. Afmeting: 22-25 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel c...
Twee grote oude messing kaarskandelaars, 20e eeuw. Afmeting H.. 40-47.5 cm. In goede staat.
Lot van 23 Hollandse tegels met diverse decors, waaronder tulpen, papagaai, figuren decors, wit (restauraties). 17e-18e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Antieke ronde Perzische tegel. Polychrome decor met figuur. Circa 1900. Afmeting: 20 cm ø. In goede staat.
Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur op fiets. Veredelde zeefdruk door Jan te Wierik opgehoogd. Epreuve de artiste. Zeefdruk op papier. Afmeting: 66 x 53 cm. In goede staat.
Twee grote Imari porseleinen sierschotels. 19e Eeuw. Eén maal met mandarijn-eenden en vogels. Eén maal Geisha in landschap. Afmeting: ø 39 - 40 cm. In goede staat.
Oude 50-er jaren banjo-ukelele. Ongemerkt. Afmeting: 78 cm. In goede bespeelde staat.
Oude/antieke Japanse benen monnik op houtgestoken basement. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke landkaart uit 1626 door John Speede. 'New Map of XVII provinces low Germanie. Handingekleurd (verkleurd + klein scheurtje in middenvouw). Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijk/goede staat...
Antieke biedermeier zilveren 835/000 slatang met gecontourneerde steel en scherpe graveringen. MT J.M. van Kempen, Utrecht 1852 ca 120 gr ca L.29 cm. Gerestaureerd.
Antiek (Duits) notenhouten bankstel. Bank en drie stoelen (op wielen.) Circa 1880. Historisme. (rode velours beschadigd). Afmeting: 106 x 147 x 68 cm. en 106 x 66 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse houten piedestal met polychromie. 20e Eeuw. Moor draagt oesterschelp. Afmeting: 130 cm. In goede staat.
Grote Chinese dekselpot, compositie metaal, met Foohond, florale decors en olifantenkoppen, 19e Eeuw. Afmeting: H.58 cm. In goede staat.
Aris Knikker 1887 - 1962. 'Plaggehut met boerin en geit'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat
Witgouden hanger 750/000 met briljant en een Tahiti parel. Langwerpige hanger bezet met 28 diamanten ca. 0.13 crt. en onderaan een zeer fraaie Tahiti parel ø 12/13 mm., Lengte 3 cm. Nieuw met certific...
Twee antiek Duitse K.P.M. porseleinen sierborden met gebouwen. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Duits porseleinen theepot in Meissen-stijl. Circa: 1920. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Zes stuks Duitse Meissen porseleinen borden met diverse handgeschilderde florale decors en goudrand. 20e Eeuw. 1e Keus. Afmeting: ø 21,3 cm.
Zeldzame mahoniehouten empire hoektafel met halve zuilen, messing capitellen, marmeren blad en bronzen sierwerk. 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 84x111x80 cm. In zeer goed...