Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Noten tafelpendule met figuur
Startpreis 290 EUR

Franse antieke notenhouten tafelklok met bronzen sierwerk, acht-daags uurwerk met halfuurslag. Ca. 1890. Gesigneerd Raison & Thomas succeseurs. Afmeting H.. 51 cm. In goede staat.

Tafel pendule
Startpreis 240 EUR

Grote Duitse antieke notenhouten tafelklok met messing sierwerk (mogelijk Lenzkirch), ca. 1890. Alleen genummerd Nr.: 47161.Afmeting H.: 46 cm.. In goede originele staat

Tafel pendule
Startpreis 220 EUR

Antieke Duitse Junghans tafelklok met notenhouten kast en bewerkte messing wijzerplaat. Ca. 1880. H.: ca. 44 cm. In goede originele staat.

Friese staartklok met scheepjes mechaniek
Startpreis 900 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuw eikenhout gestoken Friese staartklok met wekker en scheepjes mechaniek, originele beschildering. Ca. 1800. Afmeting. 138 cm. In goede staat.

Tafelpendule, zwart
Startpreis 750 EUR

Antieke Duitse Winterhalter & Hofmeier tafelklok met kwartierslag op twee gangspiralen en mooie gelakte klokkast met bronzen versieringen. Afmeting. 50 cm. In zeer goede staat.

Klein empire pendule
Startpreis 600 EUR

Kleine Franse vuurvergulde empire pendule, ca. 1830. Jongen met duif, vaas en schelpen. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. (uurwerkring achter mogelijk niet origineel) Afmeting . 31 cm....

Notenhouten tafelklok
Ergebnis: 35 EUR

Oude notenhouten Warmink tafelklok met halfuur-slag en repetitie op bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting . 39 cm. In goede staat.

Klokkenstel
Ergebnis: 275 EUR

Antiek Frans marmeren klokkenstel met brons, ca. 1880. Met acht-daags uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Afmeting. 30-42 cm. In goede staat.

Albasten pendule
Startpreis 160 EUR

Antieke Franse onyx pendule 'Virlet Aham'. Ca. 1870. Met messing, achtdaags uurwerk , halfuur-slag en veerslinger. Afmeting 37.5 cm. In goede staat.

Kolom pendule
Startpreis 190 EUR

Franse zuilenpendule, portaalklok met vergulde bronzen armaturen. 19e eeuw. Ca. 1870. Louis Philippe met rankenintarsia en getorste zuilen. Acht-daags uurwerk met, halfuurslag. Afmeting. 50 cm. In goe...

Frans pendulestel
Startpreis 450 EUR

Antieke Franse witte Carrera marmeren klokkenstel in Louis Seize stijl, 2e periode, ca. 1880. Met vergulde messing ornamenturen, acht-daags uurwerk met, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting . 25-42 ...

Franse pendule
Ergebnis: 65 EUR

Grote antieke Franse pendule met onyx basement. La Peinture par Bruchov. ca.. 1900 Jugendstil compositie metaal. Acht-daags uurwerk met halfuurslag. Afmeting . 64 cm. In goede staat.

Grote kolom pendule
Startpreis 650 EUR

Zeer grote empire messing kolompendule. Ca. 1820. ,Acht-daags origineel uurwerk met halfuur-slag en plated wijzerplaat. Afmeting . 66x34x16 cm. In goede staat.

Porseleinen Jugendstil klok
Ergebnis: 170 EUR

Porseleinen Jugendstil-stijl klok met florale- en vogel decor met achtdaags-uurwerk en veerslinger, 20e eeuw. Gemerkt: Ram Colenbrander Arnhem (naar). Afmeting . 31x34x10 cm. In goede staat.

Klok
Ergebnis: 375 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande Westminster klok met kwartierslag, ca. 1920. Ongemerkt. Afmeting. 203x53x26cm. In goede staat.

Fries kantoortje
Ergebnis: 260 EUR

Friese eikenhouten kantoortje met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Vroeg 19e eeuw. Afmeting. 118 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Ergebnis: 250 EUR

Mooie 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschilderde wijzerplaat en houtgestoken poppen. Afmeting. 145 cm. In goede staat.

Comtoise met harpslinger
Ergebnis: 70 EUR

Franse comtoise met ankergang,en harpslinger, 19e eeuw. Bij wekkerfunctie missen gewichten en draad. Afmeting. 46x34x18 cm. In redelijk/ goede staat

Pendule klokje + wekker
Ergebnis: 50 EUR

Duits eikenhouten wekkerklokje. Ca. 1890, Grunderzeit. Met speeldoos/wals (één wijzer mist). Functies niet getest. Afmeting. 22 cm. In redelijk/ goede staat.

Friese staartklok
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Friese eikenhouten staartklok met bruidskrans en wekker. Afmeting. 151 cm. In goede originele staat.

Lantaarnklok
Startpreis 180 EUR

Oude Engelse messing lantaarnklok. 20e Eeuw. 'Tho Moore Ipswich'. Afmeting. 37 cm. In goede staat.

Pendule
Startpreis 70 EUR

19e Eeuwse Franse albast pendule, ca. 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. (Albast gelijmd, achterste pootjes weg). Afmeting. 26 cm. In redelijke staat

Friese staartklok
Startpreis 180 EUR

Antieke eikenhouten Friese kor staartklok, circa 1800. Klok is voorzien van mooie beschilderde originele wijzerplaat. Afmeting: 127 cm. In goede staat.

Staande beeldenklok
Startpreis 1.750 EUR

Antieke eikenhouten Franse staande klok. Ca. 1900. Met volle zuilen en Bretonse houtgestoken beelden, Duits R.M.S. uurwerk met halfuur-slag, weekloper, bewerkte slinger, en gewichten. Afmeting: 223...