17e Eeuw Europese renaissance steekwapen in lederen schede. Bronzen bewerkt heft met vrouw in gewaad. (originele patina). Vermoedelijk Duitsland. (oxidatie) Afmeting. 51 cm. In redelijk/ goede staat
Oude Hollandse tinnen beschilderde kraantjeskan. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting H. 43 cm. In goede staat.
Twee Japanse cloisonné vaasjes met draken decors. 20e Eeuw. Afmeting. 12.5 cm. In goede staat.
Italiaanse houtgestoken lampenvoet met cherubijnkoppen en vergulding. 20e Eeuw. Afmeting H. 51 cm. In goede staat.
Bronzen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 75x45 cm. ø. In goede staat
Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. Afmeting H.27cm. In goede staat
Vijf-delige Alessi 'Bombe' design koffie / theeset. Plated met baceliet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 50 x 34 cm. In goede staat.
Antiek plated jardiniere in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 16 x 36 x 17 cm. In goede staat.
Zeldzaam 17e eeuws antiquarische boekje in kalfsleder gebonden. De historie van Karel de Tweede 1660 te Dordrecht. Voor Abraham Andriesz Boeckverkooper 1660. Met gravures. Afmeting: 13,5 x 9 x 5 cm. I...
Antieke Hollandse bijbel met originele lederen band en bronzen beslag. D.M. Lutherus, door Samuel Schoonwald in 1725. Met landkaarten. Afmeting: 13 x 23 x 27,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen vijzel naar 16e eeuws voorbeeld, maar rond 1900.. Afmeting: 11x12 cm. ø In goede staat.
Grote 19e eeuwse koper-genagelde waterbak. Afmeting: 52 x 75 cm. In goede staat.
Twee grote oude messing kaarskandelaars, 20e eeuw. Afmeting H.. 40-47.5 cm. In goede staat.
Twee oude vergulde houtgestoken wandkandelaren, twee-lichts. (Italië). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 60 cm. In goede staat.
Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting H.. 78 cm. In goede staat.
Zes maal divers antiek. Eén maal Jugendstil plated, Christofle beker. Eén maal plated likeurstop. Eén maal sigaretten mondstuk en drie maal met leder beklede (reis)fotolijsten. Afmeting: 7 - 11 cm. In...
Twee grote 19e eeuwse zinken torenspitsen met blad decor. Afmeting: 165 cm. In goede staat.
Drie mooie oude Engelse plated theekannen. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.
Hollandse bronzen Renaissance-stijl kaarskandelaar met leeuw. Circa 1900. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Lot diversen. Onder andere: Scheeps-bellen,, stoomfluit + camera, stoom thermometer, infanterie trompet. 19e - 20e eeuw. Afmeting: circa 10 - 60 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse Thangka met diverse boedhistische figuren afgebeeld. 20e eeuw. (Shambala) Olieverf op linnen. Afmeting . 42x55 cm. In goede staat
Zeldzame geëmailleerde Chinese schaal met draak in wolken decor en buitenom florale decors (craquelé). 19e Eeuw. Afmeting: 29,4 x 31 x 7 cm. In goede staat.
Groot antiek ivoren Chinees snijstuk. Gezicht met opengewerkte hoofdtooi met figuren. Gesigneerd, 19e eeuw. Bijzondere kwaliteit. Stukje gelijmd Afmeting circa: 30 x 14 cm ø. In goede staat Voorzien...
Grote antieke bewerkte Afrikaanse olifanten slagtand met gezicht. Circa 1920. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites