Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung, blauw floraal decor (chip gelijmd) en een familie roze bord met floraal-en goud decor, Minimale chip. Afmeting. 22-23 cm. I
n redelijk/ goede...
Chinese jade dekselvaas met Foo-hond, 18e-19e eeuw. Beschadigd, rechter hengsel + haarlijn en chips. AfmetingH.10x6.5cm. In redelijke staat
Delfts aardewerken fruitschaal met florale decors (randschade). 18e-19e eeuw. Afmeting. ø 23 x 9.5 cm. In redelijke staat
Engels Royal Albert serviesgoed. Decor 'Old Country Roses'. Het servies bestaat uit een melk en suikerset met onderblaadje, gebakbord en, acht kop + schotels. (minimale chip mogelijk). Afmeting: 7 - 3...
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met floraal-, vogels-,, vlinders-, en vissen decors. Afmeting. 31 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met Familie Verte landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en tekens. Afmeting: 25 x 19 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinese porseleinen rolvazen met floraal- en figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 22 cm ø. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting . 17-18 cm. In goede staat
Twee Chinees porseleinen diepe schotels met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting. 3-15.5 cm. ø. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afmeting. ca. 17 x 15 cm ø . In redelijke staat
Twee maal porseleinen schalen, handbeschilderd. Eén maal KPM, floraal, circa 1930. Eén maal Herend, 20e eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Vijf delen Imari -decor keramiek, gemerkt Putten. Vier maal karperschaaltjes, en één maal zes-kantig schaaltje. Handbeschilderd. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Negen antieke Petrus Regout borden, Maastricht. Circa 1890. Onder andere; Slamat, Pompei, Sana, Tancrede. Afmeting: circa ø 26 cm. In goede staat.
Oude Chinese Kantonese keramieken lamp, 20e eeuw.. Afmeting: 54 x 30 cm ø In goede staat
Grote oude Chinees porseleinen bolvaas met figuren en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 33,5 x 20 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Japanse Imari porseleinen sierschotel met coulissendecors (gemerkt), ca. 1900. Afmeting. ø 45 cm. In goede staat.
Chinees Imari porseleinen bord met coulissen en gouddecor (1 chip, rand). 18e eeuw. Afmeting. 22 cm.In redelijk/goede staat
Twee ingelijste tabletten met terracotta medailles etc. . Met Romeinse/Griekse afbeeldingen. 19e Eeuw. Afmeting: 35 x 41 cm. en 43 x 59 cm. In goede staat.
Drie delen oud Japans/Chinees porselein. Eén maal draken-schotel, één maal bloempot en één maal florale-schotel. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Grote Chinese spekstenen figuur. Stam met vogel en bloemen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde Duitse porseleinen bolvazen met florale decors, door G. Fieravino. Circa 1980. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor. 19e Eeuw. Octagonaal. (drie chips). Afmeting: 5 x 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Franse keramieken siervazen met opgewerkte rozen en goud decor. 'M.depose 974'. Afmeting 29 cm. In goede staat.
Twee porseleinen empire amfora vazen met figuren in landschap en goud decor. 19e Eeuw. Eén vaasje gerestaureerd, één vaasje chips. Afmeting. 17 cm. In redelijke staat
Drie Chinese porseleinen borden met jagers te paard decors (gemerkt), 20e eeuw. Afmeting. ø 22.5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, en teksten. Gemerkt, 19e eeuw. Afmeting 9,5x13øcm. In goede staat
Porseleinen Meissen schaal, met florale decors, 19e eeuw. In rococo stijl. Afmeting. 25-40 cm. In goede staat.
Delicaat gemaakt Chinese Yixing schenkkannetje met deksel. 19e Eeuw of eerder. Zéér dun en verfijnd uitgevoerd. Signatuur op zijkant.. Afmeting. 6.5x7 cm. ø. Dekseltop gelijmd, verder in goede staat
Drie delen Duits porselein Von Schierholz, eerste helft 20e eeuw. Eén vaas, twee schalen. Florale decors + putti. Afmeting. 24-33 cm. In goede staat.
Drie antieke Societè ceramique Maastricht, blauw keramieken kastkommen met decor Teadrinker, ca. 1900. Afmeting. 11 x 16 cm.ø In goede staat.
Drie antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen met waaier decor, ca. 1880. Afmeting. 10.5-15 cm. ø . In goede staat.
Grote antieke Engelse Royal Cauldon Victoria chocolade-kom met onderschotel. Ca. 1900. Afmeting. 13x20 cm. ø. In goede staat.
Vijf maal aardewerk, circa 1900. Twee antieke handbeschilderde porseleinen borden Frankrijk door G. Buteux, Jugendstil. Twee antieke Franse borden met fruit decors. Eén maal Jugendstil Engels porselei...
Oude Hollands Makkumse keramieken tabakspot met messing deksel. Afmeting: 36 x 21 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen dekselpot met donkerblauw floraal- en symbolen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 18xø16cm.In goede staat.
Japanse porseleinen rolvaas met paradijsvogel en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 25 cm. In goede staat.
Vooroorlogse Japanse imari porseleinen bloempot, ca. 1930. (Gemerkt). Afmeting. 19x25 cm. ø. In goede staat.
Spaanse Lladro porseleinen figuur. Poedel met vijf jongen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14.5 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Hollands plateel. Eén maal schenkkaraf, één maal schenkkan en één maal tablet. Genummerd en letter "H". Afmeting: 17 -33 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse platelen vazen. Ca. 1920-1930. Eén maal klein Eskaf, één maal groter Ola Huizen. Afmeting. 13-16 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom Afmeting 17-13cm. In redelijk/ goede staat
Antieke Villeroy en Boch lampetkan met schaal (Petrus Regout). Circa 1900. Jugendstil met florale decors en fruit. Haarlijn in keramiek en craquelé. Afmeting: 30 x 32 cm ø. In redelijk/goede staat.
Hollandse 'Goedewaagen' keramieken tabakspot Havanna. Circa: 1920. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen ballen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa ø 17 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse steengoed zuurkoolpotten (18 en 35 liter). Circa: 1900. Afmeting: 38 - 48 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen serviesje met landschappen, figuren en goud decors. Circa: 1920. Servies bestaat uit:: acht kop en schotels, theekan, melk en suikerpot. (één kopje gebarsten). Afmeting: 5 - ...
Zes Duitse Fürstenberg porseleinen sierborden. Sammlung Romantische Winterimpressionen. 80-er jaren. Afmeting. ø 19.5 cm. IOn goede staat