Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse decors. In redelijke staat
Antiek Japans porseleinen serviesje met landschappen, figuren en goud decors. Circa: 1920. Servies bestaat uit:: acht kop en schotels, theekan, melk en suikerpot. (één kopje gebarsten). Afmeting: 5 - ...
Delfts keramieken bord met chinoiserie decor. Gemerkt (randglazuur schade). 18e Eeuw. Afmeting: ø 25,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse keramieken siervazen met opgewerkte rozen en goud decor. 'M.depose 974'. Afmeting 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Vijf maal Chinees porseleinen schotels, 18e-19e eeuw. Drie maal 18e eeuw, met zotjes (één chip). Twee maal 18e-19e eeuw, met landschappen (minimale chip + haarlijn). Afmeting: 10,9 - 11,6 cm ø. In red...
Chinees porseleinen bord, met hertenpaar in landschap. (één haarlijn + chip). 19e Eeuw. Afmeting: ø 26 cm. In redelijke staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met ganzen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale- en figuren decors. Op houtgestoken consoles. (één gemerkt). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 23 cm ø, en 24 x 23 cm. ø In goe...
Vier maal oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. Afmeting: circa 15 x 13 cm ø. In goede staat.
Aparte oude Chinese Yixing theepot, deels opengewerkt met landschap decor. Gemerkt. Afmeting: 11 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline glazen vazen met geschilderde zeegezichten decors. Circa: 1900. En één oude Makkumse sierschotel met polychrome floraal decor, 20e eeuw. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor. 19e Eeuw. Octagonaal. (drie chips). Afmeting: 5 x 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Vijf oude/antieke Chinees porseleinen theebussen (één keer Makkums). 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Kleine miniatuur antieke notenhouten vitrinekast met verguld messing beslag. Circa 1890. Kastje staat vol met Chinese emaille vaasjes en porselein. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Twee mooie antieke Chinees porseleinen borden met haan in tuin en coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. (chips rand). Afmeting: ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal oud/antiek Chinees celadon porselein met florale decors, craquele glazuur etc.. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.
Veertig maal Chinees porseleinen borden. Onder andere: maaltijd, ontbijt en cake borden. 20e Eeuw. Gemerkt. Borden zijn voorzien van florale-, vogels- en insecten decors. Afmeting: 20,5 x 26 cm ø. In...
Twee Chinees porseleinen hockers. Opengewerkt, met florale- en landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 25 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen hockers. 20e Eeuw. Eén maal ton-vorm met floraal decor. Eén maal zes-hoekig met waterlelies. Afmeting: 47 x 33 cm. , 48 x 30 x 32 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen hockers. 20e Eeuw. Eén maal met fruit decor. Eén maal met landschap- en paradijsvogel decor. Afmeting: 40 x 27 cm ø. In goede staat.
Zeldzame grote Imari porseleinen dekselschaal met landschappen-, floraal- vogels- en goud decor. 19e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 20 x 33 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen sierschotel met floraal- en vlinder decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. (randschade). Afmeting: 6 x 38 cm ø. In redelijke staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale/tekens decor. Afmeting: 26 x 20 cm ø. In goede staat.
Set van drie Chinees porseleinen octagonale bloempotten met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 37 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met figuren in landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 40 cm ø en 32 x 38 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en tekens. Afmeting: 25 x 19 cm ø. In goede staat.
Antiek Frans Limoges Art Deco theeservies. Raynand + Co. Limoges. Circa 1930. Elf kop en schotels met abstract en goud decor. (minimale chip mogelijk). Afmeting: 5 - 23 cm. In goede staat.
Zes maal Chinees/Kantonees porselein. 20e eeuw. Onder andere; twee bloempotten, één dekselvaas, en drie losse vazen. Afmeting: 14-37 cm. In goede staat.
Vijf maal Chinees porseleinen octagonale Queng Long borden met florale decors. 18e Eeuw. (twee gelijmd, drie goed). Afmeting: 19 x 19 cm. In goede staat.
Lot antiek Japans en Chinees porselein. Onder andere: Eén Imari dekselbeker + schotel, twee kopjes (18e eeuw), één schotel, één vaasje met deksel, één vaasje (deksel chip), één Imari zalfpotje (minima...
Twee grote porseleinen Imari siervazen. Kleurstelling: blauw-wit. Voorzien van florale decors. Afmeting. 45 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren deksels (gekeurd). Eén maal Familie Verte, berglandschap. Eén maal floraal/vlinder decors. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren deksels (gekeurd). Eerste helft 20e eeuw. Eén maal celadon. en een maal figuren decor in tuin. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren deksels (gekeurd). Circa 1900. Potten zijn voorzien van florale decors. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Familie Verte gemberpotten met zilveren deksel. Eerste helft 20e eeuw. Potten zijn voorzien van figuren decors. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Eén maal (18e eeuw), blauw-floraal, minimale randchips. Eén maal 18e-19e eeuw, met emaille decor, floraal (diepe schotel). Minimale randchips + éé...
Drie delen oud Japans/Chinees porselein. Eén maal draken-schotel, één maal bloempot en één maal florale-schotel. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse Kutani sierschotels met figuren en goud decors. Gemerkt. 19e Eeuw. Afmeting: ø 33,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor. Gemerkt. Afmeting. 10x17x11.5 cm. ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen knobbelvaasjes met kersenboom bloesem-, vogels- en , goud decors. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Grote Delftse sierschotel met chinoiserie decor, polychrome (randglazuurschade). 18e Eeuw. Afmeting: ø 31,7 cm. In goede staat.
Grote antieke keramieken Delfts blauwe bloempot met florale en landschappen decor. Petrus Regout of Boch. Afmeting: 26 x 35 cm ø. In goede staat.
Lot Chinees Capucijner servies. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Zes schotels, vijf kopjes met florale decor. (Vijf schotels goed en één met chip, drie kopjes goed, twee beschadigd). Afmeting: 5 x 11 cm ...
Twee oude Chinese gestoken jadestukken met opengewerkte draken decors. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Oude Chinese zes-kantige Yixing theepot. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 11,5 x 10,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse 'Ludwigsburg' porseleinen figuren. Circa: 1900. Jongen met vogelkooi. en meisje met vogel. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Oude Chinese Kantonese vaas. 20e Eeuw. (gemerkt). Afmeting: 30 cm. In goede staat.