Jelle Hoogstra, 1924 - 2003. 'Vrouw met bloemen in interieur'. Olieverf op papier. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
A.M. Geijp, 1855-1926. 'Landschap met sprokkelvrouw'. Olieverf op linnen, (kleine restauratie). Afmeting. 58x43 cm. In goede staat.
Jan Bevort, 1917-1996. 'Landschap met opvliegende eenden'. Olieverf op papier. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1900. Mooie kwaliteit. 'Dames portret met prachtige lijst'. (één beschadiging). Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 127 cm. In redelijk/goede staat.
R. Wagner. Duitse school. Pseudoniem. 'Hollands havengezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting. 103x68 cm. In goede staat.
C. de Bruin, circa 1910. 'Landschap met paardenkar'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Riviergezicht met huizen en boten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 39 cm. In goede staat.
Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Riviergezicht met boot en figuur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.
Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Paardenwagen bij blokhut'. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 50 cm. In goede staat.
A.S. Fontein. Adrianna Sophia 1886 - 1965. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 10 x 9 cm. In goede staat.
H. van Tankeren, 1900 - 1980. 'Hoenderstal'. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 27 cm. In goede staat.