Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

C.A. van Piggelen, 'Boerderij met lezende kinderen en vee'.
Ergebnis: 400 EUR

C.A. van Piggelen, 1921 - 1989. 'Boerderij met lezende kinderen en vee'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Bloem stilleven'.
Startpreis 250 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Bloem stilleven' in ovale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Piet Wiegman, 2 werken
Startpreis 80 EUR

Twee werken Piet Wiegman, (1930-2008). 'Drie clowns'. en 'Twee figuren in interieur'. Linoleum snedes op papier. Afmeting. 42 x 33 cm. en 40 x 30 cm. In goede staat.

Hetty Broedelet
Startpreis 100 EUR

Hetty Broedelet, 1877-1966. 'Boedha'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 16 cm.

Jan Schunselaar, Wilde zwijnen.
Startpreis 250 EUR

Jan Schunselaar (Enschede). 'Wilde zwijnen in besneeuwd bos'. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 76 cm. In goede staat.

Klaus Fussman
Startpreis 150 EUR

Klaus Fussman 1938, Duitsland. 'Margeriten'. Aquatint op papier. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.

E. Maas, 'Landschap met kippen'
Startpreis 250 EUR

E. Maas. Circa: 1900. 'Landschap met kippen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.

Christian Vigilius Blache, 'Schoener op zee'.
Startpreis 180 EUR

Christian Vigilius Blache, 1838 - 1920. Duitse school. 'Schoener op zee'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 16,5 cm. In goede staat.

Jan van der Leest
Ergebnis: 200 EUR

Jan van der Leest 1907-1971. (bekende Hengelose schilder). 'Stadsgezicht Amsterdam in de winter met diverse figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting 60 x 80 cm. In goede staat.

Walter Rorhbach, opvliegende eenden
Startpreis 150 EUR

Walter Rorhbach, Duitse school 1939. 'Landschap met opvliegende eenden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Verzamelalbum kunstwerken
Startpreis 250 EUR

Groot verzamelalbum vol met antieke kunstwerken. Onder andere; Aquarellen, tekeningen, sepia's etc. . Hoofdzakelijk diverse Duitse schilders. Sommige werken bevatten vochtvlekjes. Afmeting: 97 x 36 x...

Jens Joppe, 'Platbodems met figuren op meer'.
Ergebnis: 180 EUR

Jens Joppe, 1930. 'Platbodems met figuren op meer'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 9 cm. In goede staat.

Marco Seveso
Ergebnis: 200 EUR

Marco Seveso 1975. Italië, 1945. 'Stilleven met kartonnen doos'. Olieverf op linnen. Afmeting. 80x80 cm. In goede staat.

Reinhold Grohmann
Startpreis 175 EUR

Reinhold Grohmann Berlin 1877-1915. 'Havengezicht met Barokkerk en stoomboot'. Olieverf op paneel, Afmeting 38 x 28 cm. In goede staat.

Ronald Searle, Nr. 86/99
Ergebnis: 80 EUR

Ronald Searle, 1920-2011. 'Insect play II'. Afmeting: 50 x 70 cm. Lithografie op papier.

C. Pignatari, 2x Gravure.
Startpreis 80 EUR

Twee maal Italiaanse gravure. F. Campana Inc. Casanova del en C. Pignatari R. Inc. G. Casanova R. 18e-19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

2 Werken in ovale lijst.
Startpreis 100 EUR

Twee antieke ovale lijsten in Louis- Seize stijl met lithografieën/reproduktie. Circa 1900. Afmeting: 55 x 58 cm. en 49 x 34 cm. In goede staat.

Emiel Bruggeman
Startpreis 175 EUR

Emiel Bruggeman, 1956. 'Screbenica'. Gemengde techniek op paneel. Afmeting. 59 x 120 cm. In goede staat.

J. Hoek, Katwijk.
Ergebnis: 50 EUR

J. Hoek. 'Gezicht op Katwijk'. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 60 cm. In goede staat.

A. Pastor
Startpreis 290 EUR

A. Pastor 1909. 'Landschap met boerderij en boerin'. (één restauratie). Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 100 cm. In goede staat.

T. Brunel? of Bladel
Startpreis 180 EUR

T. Brunel ? of Bladel. 'Platbodems op zee'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

Frans de Geetere, 'Bloempot met bloem'
Startpreis 100 EUR

Frans de Geetere, 1935 Paris. 1895 - 1968. 'Terracotta bloempot met bloem'. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.

Portret in ovale lijst
Startpreis 170 EUR

J.H. Lamy, 19e eeuw. 'Damesportret in ovale lijst'. Olieverf op linnen. Afmeting. 64x52 cm. In goede staat.

Aquarel, roedel wolven
Startpreis 150 EUR

C.J. Mensioni 1882-1950. 'Rennende wolven'. Gouache op papier. Afmeting. 60 x 80 cm. In goede staat.