H. Sanders. Circa 1920. 'Besneeuwd landschap bij avond'. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.
Ankie Leijten van Huizen. 'Waterlelies'. Olieverf op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.
Gesigneerd Appel. 'Houten sculptuur met beschildering in Cobra stij naar Appel'. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Pit van Loo. 'Zelfportret 1905-1993'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50x40 cm. In goede staat.
Jos van Dijk, 1913-2000. 'Riviergezicht met kerkdorp'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J. van Rool. 'Watermolen Haaksbergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. 'Riviergezicht met stad en zeilboten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). 'De anatomische les'. en 'De afspraak'. Linoleum-snedes op papier. Afmeting. 30 x 45 cm. en 48 x 36 cm. In goede staat.
Gilgert, (pseudoniem Gerard Nijland) 'Landschap met boerenhuisje en rivier'. Olieverf op linnen. Afmeting. 50 x 60 cm. In goede staat.
Twee etsen van Hermanus Berserik. 1921-2002. 'Café' 1965-1966. en 'Zelfportret' 1966. Ets op papier. Afmeting. 29 x 20 cm en 41 x 29 cm. In goede staat.
G. Daemen '50. 'Brabantse boerderij in landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Ad Maas '54. Tilburg 1930 - Thorn 2013. 'Dame in stoel'. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 37 x 21 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Verso collectie Hustint. 'Limburgs landschap, Mechelen Wittem'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Frankrijk, circa 1950. 'Frans havengezicht'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 29 x 40 cm. In goede staat.
H. Prenen '59. 1915 - 1992. 'Vaas met bloemen'. Pastel op papier. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.
Marco Seveso 1975. Italië, 1945. 'Stilleven met kartonnen doos en porseleinen kopje'. Olieverf op linnen. Afmeting. 80 x 80 cm. In goede staat.
Schilderij van A. Martens (1888-1936). 'Man in roeiboot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
L. van Vugt. 'Platbodems in Waddengebied' . Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.
L. v. Vugt. 'Landschap met boerderij, boerin en kippen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 40 cm. Olieverf op paneel. In goede staat.
Paul Graeb (Berlin) 1842-1892. 'Die kippmuhle bei Dresden'. Aquarel op papier. Afmeting: 14 x 24 cm. In goede staat.
lIngekleurde landkaart door L. de Knijff. 17e-18e Eeuw. 'Loyalte ne Oblige'. Voorstellende een adelijk landgoed. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 36 cm. In goede staat.
Antieke gravure, hand ingekleurd 'La Frise' door Pierre van der Aa, 1713. Gravure op papier. Afmeting: 31 x 26 cm. In goede staat.
Grote antieke landkaart 'La Seigneurie Groningae 1696', door Nicolas Sanson. Gravure op papier. Afmeting: circa 56 x 82 cm. In goede staat.
Antieke landkaart uit 1713. Arx Bahusia cum Oppido Konge/F. Door J.v/d Aveelen Sc. Holmia 1655-1727. Riviergezicht (iets verkleurd) Koperdruk gravure op papier. Afmeting: 50 x 22 cm. In redelijk/goede...
16e-17e Eeuw, Duitse landkaart van Tübingen, mogelijk M. Merian. Met figuren op de voorgrond. Koperdruk gravure op papier. Afmeting: 47 x 15,5 cm. In goede staat.
Dubbele stadsgezicht landkaart uit 1705 door J. v/d Aveele. Stad Fahl Kiöping en stad Waeners Borgh. Gravure op papier. Afmeting: 26 x 38 cm. In goede staat.
Antieke landkaart uit 1702 Carlscrona door J. v/d Aveele 1655 - 1727. Landkaart met riviergezicht en vele schepen. Gravure op papier. Afmeting: 23 x 41 cm. In goede staat.
Antieke landkaart uit 1705 Norrkiöping door J. v/d Aveele 1655 - 1727. 'Stadsgezicht met schepen'. Gravure op papier. Afmeting: 21 x 42 cm. In goede staat.
Dubbele antieke landkaart uit 1700. Civitas Vetus Luhlae. en Civitas Nova Luhlae. Door J. v/d Aveele 1655 - 1727. 'Winters stadsgezicht (ijsvermaak)' en 'Zomers stadsgezicht (schepen)'. (Paar vocht...
Dubbele antieke landkaart, circa 1700. Strängnääs. en Toreshälla vel Torfillia. (Minimale vochtvlekjes verso). Gravures op papier. Afmeting: 38 x 25 cm. In goede staat.
Antieke dubbele landkaart, ca. 1700. Söder Kiöping. en SKE Ninge. Door J. v/d Aveele 1707. (1655-1727). Iets vergeeld. Gravures op papier. Afmeting: 26 x 39 cm.
J. Wildeboer (verso Hilversum). 'Stadsgezicht Parijs'. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 64 cm. In goede staat.
Jofra '69. 'Dames buste in Andy Warhol-stijl'. 'Lady in red' (verso). Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.
Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). 'De banjospeler'. , 'De haan'. en 'De gitarist'. Afmeting: 44 x 34 cm. en 50 x 30 cm. en 44 x 35 cm. Ingekleurde linoleumsnedes op papier. In goede staat.
Ids Wiersma 1924. 1878 - 1965. 'Gezicht op Dokkum'. Ets op papier. Afmeting: 28 x 19 cm. In goede staat.
Groeninga. 'Stadsgezicht' van Georg Brauw en Frans Hogenberg. Circa 1570-1590. Antieke Hollandse hand ingekleurde kopergravure. Gravure op papier. Afmeting: circa 17 x 49 cm. In goede staat.
Ongesigneerd China. 19e Eeuw. 'Vogel op bloesemtak' (rijstpapier). Aquarel op papier. Afmeting: 23 x 18 cm. In redelijke staat.
Anton Pieck 1895 - 1987. 'Klasje'. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat.
Pit van Loo, 1905-1993. 'Moderne compositie met rode strik'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50 x 60 cm. In goede staat.
A. Verweij, circa 1970. 'Hollands stadsgezicht met bomschuiten en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.
Silvia v.d. Water (Arnhem). 'Golden Retriever met puppy'. Olieverf op paneel. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat.
Twee antiquarische stadsplattegronden Swartsluis. 17e-18e Eeuw. 'I.P. C.B. Cum Privilegio'. en 'Scala von 30 Ruhten'. Afmetingen: 25 x 17,5 cm. en 15 x 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
D. Finkelnberg, 20e eeuw. 'Strandgezicht met vissers familie'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
Friedrich Wilhelm Güte, ca. 1720-1778. Duitse school. 'Portret van de evangelist/ geestelijke J.A. Berkenkamp (F.W. Güte) (oudere restauraties) Olieverf op linnen. Afmeting. 81x65 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21 Eeuw. 'Gesneden citroen op tafel'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Chinees porseleinen schaal met bessen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Chinees schilderij op rijstpapier. 'Chinees vrachtschip met figuur en tekstmedaillons'. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. 'Schrijvende man'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. 'Medeteriaans havengezicht met boten en figuren op de kade'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Gisela Sedatis Grosser, 1935-2007. Duitse school. 'Landschap met twee figuren en huis tussen bomen'. (Japanse laklaag techniek) Olieverf op paneel. Afm. 66x55 cm. In goede staat.
Michael van Overbeeke, 1992, (96/100). 'One day'. Lithografie op papier. Afmeting: 49 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, 19e eeuw. 'Landschap met herder en vee'. Olieverf op paneel. Afmeting. 45x36 cm. In goede staat..
Karel Klinkenberg, 1852-1924. 'Duinlandschap met ossenkar, hooiwagen en landarbeiders'. Aquarel op papier. Afmeting: 19,5 x 8 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd '95. 'Landschap in Limburg', Nr. 83/250. Lithografie op papier. Afmeting: 52 x 36 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw. 'Clown met harmonica'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 73 cm. In goede staat.
Karupaa. 'Landschap met beek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 90 cm. In goede staat.
Jan Montijn 1993, (28/30), 1924-2015. 'Rocks Sumbawe'. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 25 x 10 cm. In goede staat.
Ids Wiersma, 1878-1965. 'Slapend kind bij pollepel'. Voorburg 1909. Ets op papier.. Afmeting 9,5 x 5,5 cm. In goede staat
Ids Wiersma, 1878-1965. 'Poldergezicht met dorp'. Ets op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Nelly Goedewangen, 1880 - 1953. 'Stilleven, vaas met bessen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Hendrick Verdonck. 'Zuid-Duits riviergezicht met kasteel, figuren en bergen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Hendrik Verdonck. 20e Eeuw. 'Romantische boerderij met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Twee antiek 'Chinese voorouder portretten'. Circa 1900. Aquarel op papier. (nieuw ingelegd). Afmeting: 61 x 130 cm. In redelijke staat.
Vanni Viviani 1937-2002. 'Groene appel'. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 70 cm. In goede staat.
Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). 'Gitarist', 'Zittende dame'. en 'Gezicht'. Ingekleurde linoleum snedes op papier. Afmeting: 23 - 29 cm.
P.H. van Steenwijk, circa 1880. 'Romantisch landschap met vee en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 23 cm. In goede staat.
Jan van der Meer. Circa 1920. 'Hollands poldergezicht met stenderkast windmolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
De Putter ? 20e Eeuw. 'Marktgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.
Stefano Robertazzi. Italiaanse school. 'The most beautiful' (bloemen compositie) Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 80 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). 'Strandgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Stefano Robertazzi 1972. Italiaanse school. 'Sweet Rythm' (bloemen compositie). Olieverf op paneel. Afmeting. 60x80 cm. In goede staat.
Luciano Borin 1982. Tweede helft 20e eeuw, Italië. 'Man en vrouw voor auto'. Pastel op papier. Afmeting: 54 x 60 cm. In goede staat.
Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. 'Meisjes portret 1909'. en 'Vrouwelijk naakt' (ongesigneerd, atelier). Afmeting: 12 x 7 cm. en 14 x 10 cm. In goede staat.
Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. 'Studie mannelijk naakt, Firense'. en 'Studie vrouwelijk naakt'. Houtskool op papier. Afmeting: 21 x 15 cm. en 12 x 16 cm. In goede staat.
Twee werken van Paul Serrure 1913. 19e Eeuw. (1) 'Naakt studie, Rome Carravagio'. (2) 'Studie oudere man'. Houtskool op papier. Afmeting: 29 x 23 cm. en 25 x 26 cm. In goede staat.
Twee werken van Paul Serrure, 1913. 19e-20e Eeuw. 'Mannelijke torso 1913'. en 'Vrouwelijk naakt' (ongesigneerd). Houtskool op papier. Afmeting: 29 x 23 cm. en 25 x 24 cm. In goede staat.
Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. (uit atelier). 'Mannelijke naakt-studies'. Houtskool op papier. Afmeting: 34 x 27 cm.
Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. 'Abstracte compositie'. Olieverf op papier. Afmeting: 23,5 x 16,5 cm. In goede staat.
E.G. Schalbroek, ca. 1900. 'Landschap met boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Wim Poelman (restaurateur Hengelo). Stilleven, 'Opengeslagen boek bij kaarslicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Wim Poelman (restaurateur Hengelo). Hollands ijsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 30 cm. In goede staat.
H. Fortuin. Boerenhuis bij fruitboom, circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Japan of China. Aquarel op zijde. Vogel op bloesemtak. Afmeting: 36 x 30 cm. In goede staat.
Datzen Kruse. Vrouwelijk naakt. Pastel op papier. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.
Juul van den Heuvel 1993. Amsterdam 1959. Voorstelling: Portret jonge jongen. Olieverf op linnen. Afmeting. 180x130 cm. In goede staat
J.A. Mondt, 1859 - 1941. 'Kasteel met gracht'. Aquarel op papier. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.
Reinier Craeyvanger, 1812 - 1880. '18e Eeuws interieur met figuren'. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.
H.J. Bouhuys 1870-1917, Deventer school, landschap met hooischuur en wandelaar, (restauratieplek) olieverf op linnen. Afmeting 50x70cm. In goede staat
J. Baure. Stilleven met kleed, fruit en Noord Afrikaanse theekan. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
R. Palfy, 20e eeuw. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 40 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
Miniatuur schilderijtje op ivoor. 20e Eeuw. 'Romantische figuren voorstelling in landschap'. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.
J.A. Koert, ca. 1920. 'Gevangenistoren te Vlissingen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat
Dirk Jan Ribbeling 97, 1932 Rosmalen. Voorstelling: Kubistische compositie. Acryl op papier. Afmeting . 75x51 cm. In goede staat
F. Delcroit, ca. 1900. Duitse school. Voorstelling: Stadsgezicht Salzburg. Olieverf op paneel (paar wormgaatjes). Afmeting. 18.5 x 26 cm. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Bulderend hert'. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 11,5 cm. In goede staat.
E. Versteegh, 20e eeuw. Romantische Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 10 cm. In goede staat.