Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

H. Sanders, besneeuwd landschap.
Ergebnis: 160 EUR

H. Sanders. Circa 1920. 'Besneeuwd landschap bij avond'. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.

Ankie Leijten van Huizen
Startpreis 60 EUR

Ankie Leijten van Huizen. 'Waterlelies'. Olieverf op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.

Gesigneerd Appel, 'Houten sculptuur'.
Startpreis 400 EUR

Gesigneerd Appel. 'Houten sculptuur met beschildering in Cobra stij naar Appel'. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Pit van Loo, zelfportret
Ergebnis: 150 EUR

Pit van Loo. 'Zelfportret 1905-1993'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50x40 cm. In goede staat.

Jos van Dijk
Startpreis 100 EUR

Jos van Dijk, 1913-2000. 'Riviergezicht met kerkdorp'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. van Rool, 'Watermolen Haaksbergen'.
Ergebnis: 50 EUR

J. van Rool. 'Watermolen Haaksbergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk ges., Riviergezicht.
Ergebnis: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. 'Riviergezicht met stad en zeilboten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Piet Wiegman, 2 werken
Startpreis 80 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). 'De anatomische les'. en 'De afspraak'. Linoleum-snedes op papier. Afmeting. 30 x 45 cm. en 48 x 36 cm. In goede staat.

Gilgert, (Gerard Nijland)
Ergebnis: 170 EUR

Gilgert, (pseudoniem Gerard Nijland) 'Landschap met boerenhuisje en rivier'. Olieverf op linnen. Afmeting. 50 x 60 cm. In goede staat.

Hermanus Berserik (2x)
Startpreis 150 EUR

Twee etsen van Hermanus Berserik. 1921-2002. 'Café' 1965-1966. en 'Zelfportret' 1966. Ets op papier. Afmeting. 29 x 20 cm en 41 x 29 cm. In goede staat.

G. Daemen
Startpreis 50 EUR

G. Daemen '50. 'Brabantse boerderij in landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Ad Maas
Startpreis 60 EUR

Ad Maas '54. Tilburg 1930 - Thorn 2013. 'Dame in stoel'. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 37 x 21 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Verso collectie Hustint. 'Limburgs landschap, Mechelen Wittem'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd.
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Frankrijk, circa 1950. 'Frans havengezicht'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 29 x 40 cm. In goede staat.

H. Prenen, 'Vaas met bloemen'.
Startpreis 70 EUR

H. Prenen '59. 1915 - 1992. 'Vaas met bloemen'. Pastel op papier. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.

Marco Seveso
Ergebnis: 150 EUR

Marco Seveso 1975. Italië, 1945. 'Stilleven met kartonnen doos en porseleinen kopje'. Olieverf op linnen. Afmeting. 80 x 80 cm. In goede staat.

Schilderij A. Martens
Startpreis 150 EUR

Schilderij van A. Martens (1888-1936). 'Man in roeiboot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

L. v. Vugt, 2x
Ergebnis: 80 EUR

L. van Vugt. 'Platbodems in Waddengebied' . Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.

L. v. Vugt.
Ergebnis: 60 EUR

L. v. Vugt. 'Landschap met boerderij, boerin en kippen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 40 cm. Olieverf op paneel. In goede staat.

Paul Graeb
Startpreis 150 EUR

Paul Graeb (Berlin) 1842-1892. 'Die kippmuhle bei Dresden'. Aquarel op papier. Afmeting: 14 x 24 cm. In goede staat.

Landkaart, L. de Knijff.
Startpreis 100 EUR

lIngekleurde landkaart door L. de Knijff. 17e-18e Eeuw. 'Loyalte ne Oblige'. Voorstellende een adelijk landgoed. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 36 cm. In goede staat.

Landkaart 1713.
Ergebnis: 110 EUR

Antieke gravure, hand ingekleurd 'La Frise' door Pierre van der Aa, 1713. Gravure op papier. Afmeting: 31 x 26 cm. In goede staat.

Landkaart 1696.
Startpreis 400 EUR

Grote antieke landkaart 'La Seigneurie Groningae 1696', door Nicolas Sanson. Gravure op papier. Afmeting: circa 56 x 82 cm. In goede staat.

Antieke landkaart, 1713.
Startpreis 40 EUR

Antieke landkaart uit 1713. Arx Bahusia cum Oppido Konge/F. Door J.v/d Aveelen Sc. Holmia 1655-1727. Riviergezicht (iets verkleurd) Koperdruk gravure op papier. Afmeting: 50 x 22 cm. In redelijk/goede...

Kaart Tübingen, (16e/17e Eeuw)
Ergebnis: 60 EUR

16e-17e Eeuw, Duitse landkaart van Tübingen, mogelijk M. Merian. Met figuren op de voorgrond. Koperdruk gravure op papier. Afmeting: 47 x 15,5 cm. In goede staat.

Landkaart Aveele, 1705
Startpreis 40 EUR

Dubbele stadsgezicht landkaart uit 1705 door J. v/d Aveele. Stad Fahl Kiöping en stad Waeners Borgh. Gravure op papier. Afmeting: 26 x 38 cm. In goede staat.

Landkaart Aveele, 1702
Startpreis 40 EUR

Antieke landkaart uit 1702 Carlscrona door J. v/d Aveele 1655 - 1727. Landkaart met riviergezicht en vele schepen. Gravure op papier. Afmeting: 23 x 41 cm. In goede staat.

Landkaart Aveele, 1705
Startpreis 40 EUR

Antieke landkaart uit 1705 Norrkiöping door J. v/d Aveele 1655 - 1727. 'Stadsgezicht met schepen'. Gravure op papier. Afmeting: 21 x 42 cm. In goede staat.

Landkaart Aveele, 1700
Startpreis 40 EUR

Dubbele antieke landkaart uit 1700. Civitas Vetus Luhlae. en Civitas Nova Luhlae. Door J. v/d Aveele 1655 - 1727. 'Winters stadsgezicht (ijsvermaak)' en 'Zomers stadsgezicht (schepen)'. (Paar vocht...

Landkaart, ca. 1700.
Ergebnis: 40 EUR

Dubbele antieke landkaart, circa 1700. Strängnääs. en Toreshälla vel Torfillia. (Minimale vochtvlekjes verso). Gravures op papier. Afmeting: 38 x 25 cm. In goede staat.

Landkaart, ca. 1700.
Startpreis 40 EUR

Antieke dubbele landkaart, ca. 1700. Söder Kiöping. en SKE Ninge. Door J. v/d Aveele 1707. (1655-1727). Iets vergeeld. Gravures op papier. Afmeting: 26 x 39 cm.

J. Wildeboer, Stadsgezicht
Ergebnis: 60 EUR

J. Wildeboer (verso Hilversum). 'Stadsgezicht Parijs'. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 64 cm. In goede staat.

Jofra '69. 'Dames buste'.
Startpreis 160 EUR

Jofra '69. 'Dames buste in Andy Warhol-stijl'. 'Lady in red' (verso). Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.

Piet Wiegman, 3 werken
Startpreis 140 EUR

Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). 'De banjospeler'. , 'De haan'. en 'De gitarist'. Afmeting: 44 x 34 cm. en 50 x 30 cm. en 44 x 35 cm. Ingekleurde linoleumsnedes op papier. In goede staat.

Ids Wiersma, Ets.
Ergebnis: 100 EUR

Ids Wiersma 1924. 1878 - 1965. 'Gezicht op Dokkum'. Ets op papier. Afmeting: 28 x 19 cm. In goede staat.

Groeninga, Gravure
Startpreis 150 EUR

Groeninga. 'Stadsgezicht' van Georg Brauw en Frans Hogenberg. Circa 1570-1590. Antieke Hollandse hand ingekleurde kopergravure. Gravure op papier. Afmeting: circa 17 x 49 cm. In goede staat.

Rijstpapier schilderij
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd China. 19e Eeuw. 'Vogel op bloesemtak' (rijstpapier). Aquarel op papier. Afmeting: 23 x 18 cm. In redelijke staat.

Anton Pieck
Startpreis 80 EUR

Anton Pieck 1895 - 1987. 'Klasje'. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat.

Pit van Loo
Ergebnis: 125 EUR

Pit van Loo, 1905-1993. 'Moderne compositie met rode strik'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50 x 60 cm. In goede staat.

A. Verweij, Stadsgezicht.
Ergebnis: 100 EUR

A. Verweij, circa 1970. 'Hollands stadsgezicht met bomschuiten en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.

Silvia v.d. Water
Startpreis 125 EUR

Silvia v.d. Water (Arnhem). 'Golden Retriever met puppy'. Olieverf op paneel. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat.

2 Landkaarten, Zwartsluis.
Ergebnis: 70 EUR

Twee antiquarische stadsplattegronden Swartsluis. 17e-18e Eeuw. 'I.P. C.B. Cum Privilegio'. en 'Scala von 30 Ruhten'. Afmetingen: 25 x 17,5 cm. en 15 x 18,5 cm. In redelijk/goede staat.

D. Finkelnberg, 'Strandgezicht met vissers familie'.
Startpreis 225 EUR

D. Finkelnberg, 20e eeuw. 'Strandgezicht met vissers familie'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.

Friendrich Güte
Ergebnis: 180 EUR

Friedrich Wilhelm Güte, ca. 1720-1778. Duitse school. 'Portret van de evangelist/ geestelijke J.A. Berkenkamp (F.W. Güte) (oudere restauraties) Olieverf op linnen. Afmeting. 81x65 cm. In goede staat.

Cornelisz, Citroen.
Startpreis 80 EUR

C. Cornelisz. 21 Eeuw. 'Gesneden citroen op tafel'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Cornelisz, Schaal bessen.
Ergebnis: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Chinees porseleinen schaal met bessen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x18 cm. In goede staat.

Aquarel op rijstpapier, China.
Ergebnis: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Chinees schilderij op rijstpapier. 'Chinees vrachtschip met figuur en tekstmedaillons'. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

'Man'.
Startpreis 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. 'Schrijvende man'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

'Boten'.
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. 'Medeteriaans havengezicht met boten en figuren op de kade'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Gisela Sedatis Grosser
Startpreis 125 EUR

Gisela Sedatis Grosser, 1935-2007. Duitse school. 'Landschap met twee figuren en huis tussen bomen'. (Japanse laklaag techniek) Olieverf op paneel. Afm. 66x55 cm. In goede staat.

Michael van Overbeeke, 'One day'
Ergebnis: 85 EUR

Michael van Overbeeke, 1992, (96/100). 'One day'. Lithografie op papier. Afmeting: 49 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 19e eeuw
Ergebnis: 125 EUR

Ongesigneerd, 19e eeuw. 'Landschap met herder en vee'. Olieverf op paneel. Afmeting. 45x36 cm. In goede staat..

Klinkenberg, Aquarel
Ergebnis: 145 EUR

Karel Klinkenberg, 1852-1924. 'Duinlandschap met ossenkar, hooiwagen en landarbeiders'. Aquarel op papier. Afmeting: 19,5 x 8 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd
Startpreis 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd '95. 'Landschap in Limburg', Nr. 83/250. Lithografie op papier. Afmeting: 52 x 36 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd Clown
Startpreis 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw. 'Clown met harmonica'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 73 cm. In goede staat.

Karupaa, Landschap met beek.
Startpreis 150 EUR

Karupaa. 'Landschap met beek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 90 cm. In goede staat.

Jan Montijn
Ergebnis: 80 EUR

Jan Montijn 1993, (28/30), 1924-2015. 'Rocks Sumbawe'. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 25 x 10 cm. In goede staat.

Ets, Ids Wiersma
Ergebnis: 110 EUR

Ids Wiersma, 1878-1965. 'Slapend kind bij pollepel'. Voorburg 1909. Ets op papier.. Afmeting 9,5 x 5,5 cm. In goede staat

Ets, Ids Wiersma
Ergebnis: 90 EUR

Ids Wiersma, 1878-1965. 'Poldergezicht met dorp'. Ets op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Nelly Goedewangen, 'Stilleven, vaas met bessen'.
Startpreis 180 EUR

Nelly Goedewangen, 1880 - 1953. 'Stilleven, vaas met bessen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

H.Verdonck, 'Zuid-Duits riviergezicht'.
Startpreis 100 EUR

Hendrick Verdonck. 'Zuid-Duits riviergezicht met kasteel, figuren en bergen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

H.Verdonck, 'Romantische boerderij'.
Startpreis 100 EUR

Hendrik Verdonck. 20e Eeuw. 'Romantische boerderij met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

2x Chinees voor-ouder portret.
Startpreis 300 EUR

Twee antiek 'Chinese voorouder portretten'. Circa 1900. Aquarel op papier. (nieuw ingelegd). Afmeting: 61 x 130 cm. In redelijke staat.

Vanni Viviani
Ergebnis: 120 EUR

Vanni Viviani 1937-2002. 'Groene appel'. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 70 cm. In goede staat.

Piet Wiegman, 3 werken
Startpreis 120 EUR

Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). 'Gitarist', 'Zittende dame'. en 'Gezicht'. Ingekleurde linoleum snedes op papier. Afmeting: 23 - 29 cm.

P.H. van Steenwijk
Ergebnis: 155 EUR

P.H. van Steenwijk, circa 1880. 'Romantisch landschap met vee en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 23 cm. In goede staat.

J. v.d. Meer
Ergebnis: 100 EUR

Jan van der Meer. Circa 1920. 'Hollands poldergezicht met stenderkast windmolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

De Putter, 'Markt'
Startpreis 200 EUR

De Putter ? 20e Eeuw. 'Marktgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.

Stefano Robertazzi
Startpreis 110 EUR

Stefano Robertazzi. Italiaanse school. 'The most beautiful' (bloemen compositie) Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 80 cm. In goede staat.

J.J. H. van Leeuwen, 'Strandgezicht'.
Startpreis 225 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). 'Strandgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

Stefano Robertazzi
Startpreis 110 EUR

Stefano Robertazzi 1972. Italiaanse school. 'Sweet Rythm' (bloemen compositie). Olieverf op paneel. Afmeting. 60x80 cm. In goede staat.

L. Borin
Startpreis 110 EUR

Luciano Borin 1982. Tweede helft 20e eeuw, Italië. 'Man en vrouw voor auto'. Pastel op papier. Afmeting: 54 x 60 cm. In goede staat.

Paul Serrure, 2 werken.
Ergebnis: 60 EUR

Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. 'Meisjes portret 1909'. en 'Vrouwelijk naakt' (ongesigneerd, atelier). Afmeting: 12 x 7 cm. en 14 x 10 cm. In goede staat.

Paul Serrure, 2 werken.
Ergebnis: 45 EUR

Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. 'Studie mannelijk naakt, Firense'. en 'Studie vrouwelijk naakt'. Houtskool op papier. Afmeting: 21 x 15 cm. en 12 x 16 cm. In goede staat.

Paul Serrure, 2 werken.
Ergebnis: 95 EUR

Twee werken van Paul Serrure 1913. 19e Eeuw. (1) 'Naakt studie, Rome Carravagio'. (2) 'Studie oudere man'. Houtskool op papier. Afmeting: 29 x 23 cm. en 25 x 26 cm. In goede staat.

Paul Serrure, 2 werken.
Ergebnis: 110 EUR

Twee werken van Paul Serrure, 1913. 19e-20e Eeuw. 'Mannelijke torso 1913'. en 'Vrouwelijk naakt' (ongesigneerd). Houtskool op papier. Afmeting: 29 x 23 cm. en 25 x 24 cm. In goede staat.

Paul Serrure, 2 werken.
Ergebnis: 65 EUR

Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. (uit atelier). 'Mannelijke naakt-studies'. Houtskool op papier. Afmeting: 34 x 27 cm.

Luigi Fagioli
Startpreis 110 EUR

Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. 'Abstracte compositie'. Olieverf op papier. Afmeting: 23,5 x 16,5 cm. In goede staat.

Landschap met boerenstee
Ergebnis: 100 EUR

E.G. Schalbroek, ca. 1900. 'Landschap met boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

W. Poelman, stillleven
Startpreis 80 EUR

Wim Poelman (restaurateur Hengelo). Stilleven, 'Opengeslagen boek bij kaarslicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

W. Poelman
Startpreis 200 EUR

Wim Poelman (restaurateur Hengelo). Hollands ijsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 30 cm. In goede staat.

H. Fortuin, Fruitboom.
Ergebnis: 60 EUR

H. Fortuin. Boerenhuis bij fruitboom, circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 60 cm. In goede staat.

Japans/Chinees werk.
Ergebnis: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Japan of China. Aquarel op zijde. Vogel op bloesemtak. Afmeting: 36 x 30 cm. In goede staat.

Datzen Kruse
Ergebnis: 60 EUR

Datzen Kruse. Vrouwelijk naakt. Pastel op papier. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.

Jongetje'
Startpreis 100 EUR

Juul van den Heuvel 1993. Amsterdam 1959. Voorstelling: Portret jonge jongen. Olieverf op linnen. Afmeting. 180x130 cm. In goede staat

J.A. Mondt, Aquarel 'Kasteel'
Ergebnis: 130 EUR

J.A. Mondt, 1859 - 1941. 'Kasteel met gracht'. Aquarel op papier. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.

R. Craeyvanger, 'Interieur'
Ergebnis: 170 EUR

Reinier Craeyvanger, 1812 - 1880. '18e Eeuws interieur met figuren'. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.

Bouhuys, Deventer school
Startpreis 100 EUR

H.J. Bouhuys 1870-1917, Deventer school, landschap met hooischuur en wandelaar, (restauratieplek) olieverf op linnen. Afmeting 50x70cm. In goede staat

J. Baure, Stilleven.
Ergebnis: 80 EUR

J. Baure. Stilleven met kleed, fruit en Noord Afrikaanse theekan. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Schilderij, "Naakt"
Ergebnis: 110 EUR

R. Palfy, 20e eeuw. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 40 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.

Miniatuur schilderij
Ergebnis: 60 EUR

Miniatuur schilderijtje op ivoor. 20e Eeuw. 'Romantische figuren voorstelling in landschap'. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.

J.A. Koert
Startpreis 100 EUR

J.A. Koert, ca. 1920. 'Gevangenistoren te Vlissingen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat

Modern schilderij, A. Ribbeling
Startpreis 100 EUR

Dirk Jan Ribbeling 97, 1932 Rosmalen. Voorstelling: Kubistische compositie. Acryl op papier. Afmeting . 75x51 cm. In goede staat

F. Delcroit, Stadsgezicht
Startpreis 100 EUR

F. Delcroit, ca. 1900. Duitse school. Voorstelling: Stadsgezicht Salzburg. Olieverf op paneel (paar wormgaatjes). Afmeting. 18.5 x 26 cm. In goede staat

Onduidelijk gesig., 'Bulderend hert'
Startpreis 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Bulderend hert'. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 11,5 cm. In goede staat.

E. Versteegh, IJspret
Ergebnis: 60 EUR

E. Versteegh, 20e eeuw. Romantische Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 10 cm. In goede staat.