Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

H. Harder, Romantisch stadsgezicht
Ergebnis: 60 EUR

H. Harder, 20e eeuw. Romantisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Voorouders portret, China
Startpreis 100 EUR

Antieke Chinese keizer portret in lijst. Houtsnede op papier (vochtvlekken). Afmeting . 62x140 cm. In redelijk/ goede staat

Optica gravure
Startpreis 60 EUR

Optica gravure, 18e eeuw. Het paleis te Amsterdam. Georg Balthasar Probst excud Med.Fol No. 68. Gravure op papier. Afmeting: 29,8 x 43,5 cm. In goede staat.

C., de Zeeuw, 'Boten'.
Ergebnis: 80 EUR

C. de Zeeuw. Circa 1920. Zeegezicht met zeilboten en golfbrekers. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Picasso.
Ergebnis: 260 EUR

Picasso, Nr. 273/300. Uitgave Ambroise Vollard, Comité Picasso. 'Liggende naakte figuren'. Ets op papier. Afmeting: 45 x 32 cm. In goede staat.

Schilderij, bloembollenveld
Startpreis 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse school. 'Bloembollenveld met dorp'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30cm. In goede staat.

Wetering de Rooy
Ergebnis: 100 EUR

Landschap met boerderij en wandelaars. Wetering de Rooy 1877-1972. Olieverf op linnen. Afmeting. 55x39.cm. In goede staat.

Harmen Timme, 'Glazen vaas met rozen'.
Ergebnis: 100 EUR

Harmen Timme, 1938 Bolsward. 'Glazen vaas met rozen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.

Gravure + mahoniehouten lijst
Startpreis 60 EUR

Lithografie, 19e eeuw. In mahoniehouten lijst. Afmeting: 66 x 78 cm. In goede staat.

H. Hendricks
Startpreis 80 EUR

H. Hendricks. Romantisch Hollands riviergezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

Robert Hammerstiel, 2x
Ergebnis: 150 EUR

Robert Hammerstiel, twee werken. Eine Abendliche Emrestung?. en Für Frau Peipers. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 20 cm. en 17 x 22 cm. In goede staat.

Wim van Norden, 'Poldergezicht'.
Startpreis 160 EUR

Wim van Norden, 1917 - 2001. 'Poldergezicht met boerderij en boten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Waterlandschap
Ergebnis: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1910. 'Landschap met vissersboot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 76 cm. In goede staat.

Eenden aan waterkant
Startpreis 50 EUR

M.M. J. Poekes, gesigneerd. Eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting 38x50 cm. In goede staat

Larens interieur
Startpreis 45 EUR

Frank Kloppers, ca. 1930. Boeren interieur met boerin en kat. Olieverf op linnen. Afmeting 50x40 cm. In goede staat

Jan Bolderink,
Startpreis 100 EUR

Jan Bolderink, 1998. Branding op de rotsen. Olieverf op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.

H. Hermans (naar)
Startpreis 35 EUR

Naar H. Hermans. Ca. 1920. Voorstelling: Besneeuwd landschap met boerderij en wandelaar. Olieverf op paneel. Afm. 41x30 cm. In goede staat

Damesportret, (Franse schilder)
Startpreis 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Damesportret, ovaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

2 Taferelen van liefdespaartjes
Startpreis 35 EUR

Twee antieke oliegrafiën? in lijst. Gesigneerd, Eugene de Blok (beschadigingen) Reproductie? op linnen. Afm. 65x55 cm. In redelijke staat

F.A. Mooij
Ergebnis: 70 EUR

F.A. Mooij, 1884-1968. Boerenhuisje op terp. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

Stadsgezicht Notre Dame
Ergebnis: 85 EUR

H.C. Kranenburg 1917-1967. Notre Dame, Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting 30x70 cm. In goede staat

G. Howel, Beatrix met gezicht op Deventer
Ergebnis: 40 EUR

G. Howel. 'Beatrix, met gezicht op Deventer'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

W. Kas, Zeegezicht
Ergebnis: 100 EUR

W. Kas, circa 1900. Hollandse school. Hollands zeegezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 37 cm. In goede staat.

Stilleven, vaas met rozen.
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1991. Voorstelling: Stilleven met rozen. Pastel op papier. Afmeting . 48x61 cm. In goede staat

Stilleven
Startpreis 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd , m20e eeuw vaas met bloemen, Olieverf op linnen Afmeting 30x40cm. In goede staat

Modern blauw schilderij, kubistische schepen.
Ergebnis: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1960. Voorstelling: Kubistische schepen. Olieverf op linnen. Afmeting 60x80 cm. In goede staat

Romania, 2 kippen in stal
Startpreis 30 EUR

Romania, 20e eeuw. Kippen bij voederbak. Olieverf op paneel. Afmeting. 12x9 cm. Inb goede staat

Paul Serrure, 2 werken.
Ergebnis: 65 EUR

Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Eén maal parkgezicht, Villa Borghese 1913. Eén maal naakt studie (ongesigneerd). Houtskool op papier. Afmeting: 18 x 23 cm. en 28 x 15 cm. In goede staat.

Paul Serrure, 2 werken.
Ergebnis: 50 EUR

Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Eén maal naakt studie. Eén maal man met stok en kind op zijn schouder. Houtkool op papier. Afmeting: 21 x 15 cm. en 23 x 18 cm. In goede staat.

Paul Serrure, 2 werken.
Ergebnis: 65 EUR

Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Twee maal naakt studies 1913. Houtskool op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. en 27 x 20 cm. In goede staat.

Paul Serrure.
Ergebnis: 80 EUR

Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Twee werken. Eén maal meisjes portret. Eén maal handen studie. Werken zijn voorzien van mooie lijsten. Houtskool op papier. Afmeting: 17 x 11 cm. In goede staat.

Chinese houtsnede
Ergebnis: 50 EUR

Grote antieke Chinese houtsnede (gesigneerd). Met landschappen- en figuren decor (bovenin vochtvlek) Afmeting. 131x66 cm. In redelijke tot goede staat

Juriaen Marinus van Beek
Startpreis 60 EUR

Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Voorstelling: Een kloof van de Tessino met rivier. Olieverf op linnen. Afmeting 24x30 cm. In goede staat

Jopie Limburg, Aquarel
Ergebnis: 25 EUR

Jopie Limburg, 1905-1991. Stilleven met gele rozen. Aquarel op papier. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat

N. Moerdijk
Startpreis 50 EUR

Schilderij van N. Moerkerk. Vrouw in dorpsstraat. Olieverf op paneel. . Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat

Hanneke Maas, 'Anderland'.
Ergebnis: 60 EUR

Hanneke Maas. Titel: 'Anderland'. Olieverf op papier. Afmeting: 30 x 30 cm. In goede staat.

F. Deneuf, Strandgezicht
Ergebnis: 70 EUR

F. Deneuf, Impressionistisch strandgezicht met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Aquarel, stilleven (mand met rozen)
Startpreis 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900. Voorstelling: Mand met rozen. Aquarel op papier. Afmeting. 50x32 cm. In goede staat

A. Caullet, landschap
Startpreis 30 EUR

A. Caullet, 1875-1950. Voorstelling: Landschap met boerderij en brug. Pastel op papier. Afmeting. 20x29 cm. In redelijke staat

W. Witsen, 2x ets.
Ergebnis: 900 EUR

Twee maal Willem Witsen, 1860-1923. Eén maal kade met figuren bij regen. Eén maal grachtgezicht Amsterdam. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. en 31 x 24 cm. In goede staat

Houtsnede
Startpreis 80 EUR

Antieke Japanse ingekleurde, gesigneerde houtsnede. Circa 1900 of ouder. Voorstelling van vogels bij waterpartij. Houtsnede op papier. Afmeting: 36 x 23 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen.
Startpreis 75 EUR

H. van Leeuwen. Circa 1930. 'Twee vazen met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

2 Ruiters op bospad.
Startpreis 125 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. 'Twee ruiters in landschap'. (gaatje in doek). Olieverf op linnen. Afmeting: 84 x 90 cm. In redelijke staat.

Huisje in bos.
Startpreis 125 EUR

Onduidelijk, 19e eeuw. '17e Eeuws huis, gedateerd 1654, in bos met koets'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

Aquarel, stilleven (rozen)
Ergebnis: 20 EUR

Monogram P.W., ca. 1900. Rozen stilleven. Aquarel op papier. Afmeting . 37x27 cm. In goede staat

Naar A. Koningh Jr., Winter.
Startpreis 80 EUR

Naar A. Koningh Jr. Romantisch Hollands wintergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

H. de Boer, tekening uil.
Startpreis 50 EUR

H. de Boer (H.d.B.). Bosuil op stam. Houtskool op papier. Afmeting: 75 x 50 cm. In goede staat.

4x Flora gravure (antiek)
Startpreis 80 EUR

Vier antieke hand-ingekleurde flora gravures door F. Sansom Sculp. Syd. Edwardsdel 1801 Pub. by T. Curtis. Gravures op papier Afmeting: 20 x 12 cm. In goede staat.

P. Renard, 'Schaatsers in winterlandschap'
Ergebnis: 90 EUR

P. Renard (21e Eeuw). 'Hollands ijsgezicht met windmolens en vele schaatsers'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.

Piet Wiegman, 2 werken
Startpreis 60 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: Huis met figuur, en Kerk in bos. Linoleumsnedes op papier. Afmeting . 26x17 cm. en 23x30 cm. In goede staat

Meisje bij deur (ongesigneerd)
Startpreis 40 EUR

Ongesigneerd, 21e eeuw. Voorstelling: Meisje bij deur. Olieverf op linnen. Afmeting . 58x92 cm. In goede staat

Aquarel, 18e-19e eeuw,
Startpreis 60 EUR

Aquarel met drie figuren (soldaat) (watermerk), 18e-19e eeuw. Afmeting: 17x11cm. In redelijk/goede staat.

Haardstuk, 18e eeuw.
Startpreis 100 EUR

Groot 18e eeuws schilderij (haardstuk). Landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 58 cm. In goede staat.

Gravures, 2x
Ergebnis: 15 EUR

Twee antieke gravures. Eén maal Grolla, Anno 1597, P. Boudartius, Leger Prins Maurits. Eén maal La Douane Duyvenvoorde, Tol-Huys. Ca. 1800. Gravures op papier. Afmeting . 14x18 cm. en 20x17 cm. In goe...

Monogram N.G., Klaprozen
Ergebnis: 50 EUR

Monogram N.G., 21e eeuw. Klaprozen compositie. Olieverf op linnen. Afmeting . 100x120 cm. In goede staat

Jean Cocteau
Ergebnis: 100 EUR

Jean Cocteau, 1889-1963. 'Twee gezichten'. Uitgegeven door Art Foulard. Lithografie op zijde. Afmeting: 85 x 85 cm. In goede staat.

Paul Serrure, 1910.
Ergebnis: 100 EUR

Paul Serrure, 1910. 19e-20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.

Dieudonné Jacobs
Startpreis 60 EUR

Dieudonné Jacobs (Rome), 1887-1967. Sommum Perpertum, man met baard (vouw). Gemengde techniek op papier. Afmeting: 28 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke gravure
Startpreis 50 EUR

Grote antieke gravure Par N. Poussin a Rome a Paris Chez Vallet. Gravure du Roy, Rue St. Jacques. Bijbelse voorstelling met vele figuren. Gravure op papier. Afmeting: 69 x 55 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd
Ergebnis: 65 EUR

Onduidelijk gesigneerd romantisch Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Meinert W. Volkers
Ergebnis: 200 EUR

Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Stadsbeeld', 1974. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Meinert W. Volkers
Startpreis 200 EUR

Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'De val'. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. in goede staat.

Meinert W. Volkers
Startpreis 200 EUR

Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Grissaille'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

B.S. Petit
Startpreis 30 EUR

B.S. Petit, ca. 1880. Belgische school. 'Landhuis'. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 40 cm. In goede staat.

Branchios ? 'Impressionistisch grachtengezicht'.
Ergebnis: 100 EUR

Branchios ? 'Impressionistisch grachtengezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Wim van Es, 'Romantisch Hollands havengezicht'.
Ergebnis: 125 EUR

Wim van Es. 20e Eeuw. 'Romantisch Hollands havengezicht'. In 18e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

A. v.d. Berg, 'Poldergezicht met windmolen'.
Startpreis 120 EUR

A. v.d. Berg. Circa: 1930. 'Poldergezicht met windmolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

K. Kotter
Startpreis 40 EUR

K. Kotter, ca. 1900. Duitse school. 'Tiroler huis in bergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 46 cm. In goede staat.

Monogram J.V.
Ergebnis: 65 EUR

Monogram J.V. Hollands wintergezicht in 19e eeuw stijl. Olieverf op paneel. Afmeting . 18x13 cm. In goede staat

v. Garrel
Ergebnis: 170 EUR

v. Garrel (Duitse school), 18e eeuw. Keuken met twee figuren. Olieverf op linnen. Afmeting. 50x70 cm. In goede staat

Onduidelijk gesigneerd
Startpreis 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 1912. Koeien in Hollands landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk gesigneerd
Ergebnis: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Landschap met figuren en kerkdorp. Olieverf op paneel. Afmeting; 60 x 80 cm. In goede staat.

Duitse school
Ergebnis: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1980. Duitse school. Boer met hooiwagen. Olieverf op linnen. Afmeting. 24x30 cm. In goede staat

Vissersboten
Ergebnis: 60 EUR

S. Ventje, Bali '71 (Samanki-1941) 'Balinese vissersboten op strand'. Olieverf op paneel. Afmeting: 77 x 96 cm. In goede staat.

Gravure, 18e Eeuw.
Ergebnis: 75 EUR

Grote gravure 'Le Boeuf Blanc par Paulus Potter grave par A. Radl'. 18e Eeuw. In mahoniehouten lijst. Afmeting: circa 60 x 70 cm. Gravure op papier. In redelijke staat.

Bali hanen gevecht
Ergebnis: 40 EUR

S, Ventje Bali '75 (Samanki -1941). Kemphanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 48x86 cm. In goede staat.

Twee Schilderijen Mexicaans
Startpreis 50 EUR

B. Long. Twee Zuid-Amerikaanse Inca-stijl schilderijen met Totem voorstellingen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Cuperos, Italiaans schilderij
Ergebnis: 50 EUR

Cuperos. Mediteriaanse voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 27 cm. In goede staat.

Schilderij, Jan Kelderman
Startpreis 50 EUR

Schilderij van Jan Kelderman, 1914-1990. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Schilderij, stilleven
Startpreis 50 EUR

E. Frielink. 'Stilleven met blaasbalg, flessen etc'. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

Icoon.
Ergebnis: 35 EUR

Decoratieve Griekse icoon naar oud voorbeeld. Handgeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 x 30 cm. In goede staat.

A. Bruin, korenveld
Ergebnis: 40 EUR

Annie Bruin, 1870-1961. 'Landschap met korenschoven'. Olieverf op paneel. Afmeting: 46 x 37 cm. In goede staat.

Schilderij, hond
Ergebnis: 30 EUR

Monogram J.V., 'Honden portret'. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.

5 Werken 18e/19e eeuw
Startpreis 50 EUR

Vijf werken 18e-19e eeuw. Drie rode steendrukken, een rode tekening huis, een tekening classisisme met figuren ingekleurd. Ca. 1800. Werken op papier. Afmeting. ca. 18-30 cm. In redelijk/ goede staat

Ongesigneerd, Poezen.
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd, tweede helft 20e eeuw. Drie poezen bij gitaar. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Houtsnede, Bulders
Startpreis 30 EUR

Nico Bulder, 1898-1964, Groningen. Jongen op paal in water. Houtsnede op papier. Afmeting: 11 x 14 cm. In goede staat.

6 Portretten 18e/19e eeuw
Startpreis 50 EUR

Zes werken op papier 18e-19e eeuw en portretten (gravures) etc. Een maal Tete unconnue portret. Een maal ongesigneerd portret. Een maal Hubert Meijer. Een maal classisistische dames. Een maal Dtusus F...

4 Werken 18e/19e eeuw
Startpreis 30 EUR

Vier werken op papier 18e-19e eeuw. Een maal gravure met paarden, Haagse school. Een maal ets kasteel op berg. Een maal gravure haven met berg. Een maal ets vivates, stier bij kapschuur. Afmeting.: 12...

3 Werken 18e eeuw
Startpreis 25 EUR

Drie werken.18e Eeuw. Een maal aquarel narcis. Eén maal gravure kat, S. Fokker Fec. Eén maal vliegende eekhoorn, S. Fokker Fec. Werken op papier. Afmeting: 20 - 32 cm. In goede staat.

Stilleven, Bloemen.
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. 'Narcissen,tulpen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd.
Startpreis 40 EUR

Ongesigneerd. Twee bustes naar oud voorbeeld. Houtskool op papier. Afmeting: 57 x 41 cm. In goede staat.

Sam Schellink
Startpreis 80 EUR

Sam Schellink, 1876-1958. 'Stenderkast'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd .
Startpreis 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Meisje bij kind in bed. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.

Boeren interieur.
Startpreis 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Boeren interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten.
Startpreis 100 EUR

Jaap van Kregten, 1878-1967. Watermolen Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Piet van Wijngaerdt
Startpreis 80 EUR

Piet van Wijngaerdt, 1873-1964. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 52 x 40 cm. In goede staat.