H. Harder, 20e eeuw. Romantisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Chinese keizer portret in lijst. Houtsnede op papier (vochtvlekken). Afmeting . 62x140 cm. In redelijk/ goede staat
Optica gravure, 18e eeuw. Het paleis te Amsterdam. Georg Balthasar Probst excud Med.Fol No. 68. Gravure op papier. Afmeting: 29,8 x 43,5 cm. In goede staat.
C. de Zeeuw. Circa 1920. Zeegezicht met zeilboten en golfbrekers. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Picasso, Nr. 273/300. Uitgave Ambroise Vollard, Comité Picasso. 'Liggende naakte figuren'. Ets op papier. Afmeting: 45 x 32 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse school. 'Bloembollenveld met dorp'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30cm. In goede staat.
Landschap met boerderij en wandelaars. Wetering de Rooy 1877-1972. Olieverf op linnen. Afmeting. 55x39.cm. In goede staat.
Harmen Timme, 1938 Bolsward. 'Glazen vaas met rozen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.
Lithografie, 19e eeuw. In mahoniehouten lijst. Afmeting: 66 x 78 cm. In goede staat.
H. Hendricks. Romantisch Hollands riviergezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Robert Hammerstiel, twee werken. Eine Abendliche Emrestung?. en Für Frau Peipers. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 20 cm. en 17 x 22 cm. In goede staat.
Wim van Norden, 1917 - 2001. 'Poldergezicht met boerderij en boten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1910. 'Landschap met vissersboot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 76 cm. In goede staat.
M.M. J. Poekes, gesigneerd. Eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting 38x50 cm. In goede staat
Frank Kloppers, ca. 1930. Boeren interieur met boerin en kat. Olieverf op linnen. Afmeting 50x40 cm. In goede staat
Jan Bolderink, 1998. Branding op de rotsen. Olieverf op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.
Naar H. Hermans. Ca. 1920. Voorstelling: Besneeuwd landschap met boerderij en wandelaar. Olieverf op paneel. Afm. 41x30 cm. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Damesportret, ovaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke oliegrafiën? in lijst. Gesigneerd, Eugene de Blok (beschadigingen) Reproductie? op linnen. Afm. 65x55 cm. In redelijke staat
F.A. Mooij, 1884-1968. Boerenhuisje op terp. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg 1917-1967. Notre Dame, Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting 30x70 cm. In goede staat
G. Howel. 'Beatrix, met gezicht op Deventer'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
W. Kas, circa 1900. Hollandse school. Hollands zeegezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 37 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd 1991. Voorstelling: Stilleven met rozen. Pastel op papier. Afmeting . 48x61 cm. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd , m20e eeuw vaas met bloemen, Olieverf op linnen Afmeting 30x40cm. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1960. Voorstelling: Kubistische schepen. Olieverf op linnen. Afmeting 60x80 cm. In goede staat
Romania, 20e eeuw. Kippen bij voederbak. Olieverf op paneel. Afmeting. 12x9 cm. Inb goede staat
Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Eén maal parkgezicht, Villa Borghese 1913. Eén maal naakt studie (ongesigneerd). Houtskool op papier. Afmeting: 18 x 23 cm. en 28 x 15 cm. In goede staat.
Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Eén maal naakt studie. Eén maal man met stok en kind op zijn schouder. Houtkool op papier. Afmeting: 21 x 15 cm. en 23 x 18 cm. In goede staat.
Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Twee maal naakt studies 1913. Houtskool op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. en 27 x 20 cm. In goede staat.
Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Twee werken. Eén maal meisjes portret. Eén maal handen studie. Werken zijn voorzien van mooie lijsten. Houtskool op papier. Afmeting: 17 x 11 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese houtsnede (gesigneerd). Met landschappen- en figuren decor (bovenin vochtvlek) Afmeting. 131x66 cm. In redelijke tot goede staat
Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Voorstelling: Een kloof van de Tessino met rivier. Olieverf op linnen. Afmeting 24x30 cm. In goede staat
Jopie Limburg, 1905-1991. Stilleven met gele rozen. Aquarel op papier. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat
Schilderij van N. Moerkerk. Vrouw in dorpsstraat. Olieverf op paneel. . Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat
Hanneke Maas. Titel: 'Anderland'. Olieverf op papier. Afmeting: 30 x 30 cm. In goede staat.
F. Deneuf, Impressionistisch strandgezicht met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900. Voorstelling: Mand met rozen. Aquarel op papier. Afmeting. 50x32 cm. In goede staat
A. Caullet, 1875-1950. Voorstelling: Landschap met boerderij en brug. Pastel op papier. Afmeting. 20x29 cm. In redelijke staat
Twee maal Willem Witsen, 1860-1923. Eén maal kade met figuren bij regen. Eén maal grachtgezicht Amsterdam. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. en 31 x 24 cm. In goede staat
Antieke Japanse ingekleurde, gesigneerde houtsnede. Circa 1900 of ouder. Voorstelling van vogels bij waterpartij. Houtsnede op papier. Afmeting: 36 x 23 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen. Circa 1930. 'Twee vazen met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. 'Twee ruiters in landschap'. (gaatje in doek). Olieverf op linnen. Afmeting: 84 x 90 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk, 19e eeuw. '17e Eeuws huis, gedateerd 1654, in bos met koets'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Monogram P.W., ca. 1900. Rozen stilleven. Aquarel op papier. Afmeting . 37x27 cm. In goede staat
Naar A. Koningh Jr. Romantisch Hollands wintergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
H. de Boer (H.d.B.). Bosuil op stam. Houtskool op papier. Afmeting: 75 x 50 cm. In goede staat.
Vier antieke hand-ingekleurde flora gravures door F. Sansom Sculp. Syd. Edwardsdel 1801 Pub. by T. Curtis. Gravures op papier Afmeting: 20 x 12 cm. In goede staat.
P. Renard (21e Eeuw). 'Hollands ijsgezicht met windmolens en vele schaatsers'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.
Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: Huis met figuur, en Kerk in bos. Linoleumsnedes op papier. Afmeting . 26x17 cm. en 23x30 cm. In goede staat
Ongesigneerd, 21e eeuw. Voorstelling: Meisje bij deur. Olieverf op linnen. Afmeting . 58x92 cm. In goede staat
Aquarel met drie figuren (soldaat) (watermerk), 18e-19e eeuw. Afmeting: 17x11cm. In redelijk/goede staat.
Groot 18e eeuws schilderij (haardstuk). Landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 58 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. Eén maal Grolla, Anno 1597, P. Boudartius, Leger Prins Maurits. Eén maal La Douane Duyvenvoorde, Tol-Huys. Ca. 1800. Gravures op papier. Afmeting . 14x18 cm. en 20x17 cm. In goe...
Monogram N.G., 21e eeuw. Klaprozen compositie. Olieverf op linnen. Afmeting . 100x120 cm. In goede staat
Jean Cocteau, 1889-1963. 'Twee gezichten'. Uitgegeven door Art Foulard. Lithografie op zijde. Afmeting: 85 x 85 cm. In goede staat.
Paul Serrure, 1910. 19e-20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Dieudonné Jacobs (Rome), 1887-1967. Sommum Perpertum, man met baard (vouw). Gemengde techniek op papier. Afmeting: 28 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke gravure Par N. Poussin a Rome a Paris Chez Vallet. Gravure du Roy, Rue St. Jacques. Bijbelse voorstelling met vele figuren. Gravure op papier. Afmeting: 69 x 55 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd romantisch Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Stadsbeeld', 1974. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'De val'. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. in goede staat.
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Grissaille'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
B.S. Petit, ca. 1880. Belgische school. 'Landhuis'. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 40 cm. In goede staat.
Branchios ? 'Impressionistisch grachtengezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Wim van Es. 20e Eeuw. 'Romantisch Hollands havengezicht'. In 18e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
A. v.d. Berg. Circa: 1930. 'Poldergezicht met windmolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
K. Kotter, ca. 1900. Duitse school. 'Tiroler huis in bergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 46 cm. In goede staat.
Monogram J.V. Hollands wintergezicht in 19e eeuw stijl. Olieverf op paneel. Afmeting . 18x13 cm. In goede staat
v. Garrel (Duitse school), 18e eeuw. Keuken met twee figuren. Olieverf op linnen. Afmeting. 50x70 cm. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd, 1912. Koeien in Hollands landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Landschap met figuren en kerkdorp. Olieverf op paneel. Afmeting; 60 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1980. Duitse school. Boer met hooiwagen. Olieverf op linnen. Afmeting. 24x30 cm. In goede staat
S. Ventje, Bali '71 (Samanki-1941) 'Balinese vissersboten op strand'. Olieverf op paneel. Afmeting: 77 x 96 cm. In goede staat.
Grote gravure 'Le Boeuf Blanc par Paulus Potter grave par A. Radl'. 18e Eeuw. In mahoniehouten lijst. Afmeting: circa 60 x 70 cm. Gravure op papier. In redelijke staat.
S, Ventje Bali '75 (Samanki -1941). Kemphanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 48x86 cm. In goede staat.
B. Long. Twee Zuid-Amerikaanse Inca-stijl schilderijen met Totem voorstellingen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Cuperos. Mediteriaanse voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 27 cm. In goede staat.
Schilderij van Jan Kelderman, 1914-1990. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
E. Frielink. 'Stilleven met blaasbalg, flessen etc'. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
Decoratieve Griekse icoon naar oud voorbeeld. Handgeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 x 30 cm. In goede staat.
Annie Bruin, 1870-1961. 'Landschap met korenschoven'. Olieverf op paneel. Afmeting: 46 x 37 cm. In goede staat.
Monogram J.V., 'Honden portret'. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.
Vijf werken 18e-19e eeuw. Drie rode steendrukken, een rode tekening huis, een tekening classisisme met figuren ingekleurd. Ca. 1800. Werken op papier. Afmeting. ca. 18-30 cm. In redelijk/ goede staat
Ongesigneerd, tweede helft 20e eeuw. Drie poezen bij gitaar. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Nico Bulder, 1898-1964, Groningen. Jongen op paal in water. Houtsnede op papier. Afmeting: 11 x 14 cm. In goede staat.
Zes werken op papier 18e-19e eeuw en portretten (gravures) etc. Een maal Tete unconnue portret. Een maal ongesigneerd portret. Een maal Hubert Meijer. Een maal classisistische dames. Een maal Dtusus F...
Vier werken op papier 18e-19e eeuw. Een maal gravure met paarden, Haagse school. Een maal ets kasteel op berg. Een maal gravure haven met berg. Een maal ets vivates, stier bij kapschuur. Afmeting.: 12...
Drie werken.18e Eeuw. Een maal aquarel narcis. Eén maal gravure kat, S. Fokker Fec. Eén maal vliegende eekhoorn, S. Fokker Fec. Werken op papier. Afmeting: 20 - 32 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. 'Narcissen,tulpen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Twee bustes naar oud voorbeeld. Houtskool op papier. Afmeting: 57 x 41 cm. In goede staat.
Sam Schellink, 1876-1958. 'Stenderkast'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Meisje bij kind in bed. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Boeren interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten, 1878-1967. Watermolen Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Piet van Wijngaerdt, 1873-1964. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 52 x 40 cm. In goede staat.