Anton Heyboer, 1924 - 2005. 'Olifant'. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille '81. 1922 - 2010. Nr. 46/200. 'Naakte vrouw met duif'. Zeefdruk op papier. Afmeting: 64 x 50 cm. In goede staat.
Edmund Caldwell 1897. 1852-1930. Bewapende Afrikaanse ivoorhandel karavaan. (sepia met ophogend wit). Sepia op papier. (kleine vochtvlekjes) Afmeting: 21 x 35 cm. In redelijke staat.
Icoon met scenes uit het leven van de profeet Elia waaronder zijn Godservaring op de berg Horeb en zijn hemelvaart in vurige wagen. Afkomstig uit oud gelovigen atelier. Achtergrond tot op de krijt laa...
Feestdagen icoon met 16 feesten en passiecyclus en centraal de opstanding van Christus (Anastasis), Russische icoon 19e eeuw, 38x50cm.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). 'Strandgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, Duitse geschiedenis schilder ca. 1850, reeks van zes schilderijen met verhalen uit de vroege middeleeuwen tot de 19e eeuw. Verhalen draaien om Mariaverering en de protagonisten Ritter Ec...
Bernard Antoine van Beek. 1875-1941. Landschap met molens en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 75 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur op fiets. Veredelde zeefdruk door Jan te Wierik opgehoogd. Epreuve de artiste. Zeefdruk op papier. Afmeting: 66 x 53 cm. In goede staat.
Limet . Franse school. Titel: Les Filandieres (de spinsters). Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 80 cm. In goede staat.
Bernard Zickendraht 1932. 1854 - 1937. Duitse school. Dame met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Hendrik Breedveld, 1918 Sliedrecht. 'Eendenfamilie aan de waterkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Hendrik A. Klinkhamer, 1810 - 1872. 'Boer met kind en stier bij boom'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 28 cm. In goede staat.
Nicolaas van der Waay, 1855-1936. Boerenhuisje in de zon. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Klaas Bernink, 1913-1996 Enschede. Titel: Silo Polymer. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke landkaart uit 1626 door John Speede. 'New Map of XVII provinces low Germanie. Handingekleurd (verkleurd + klein scheurtje in middenvouw). Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijk/goede staat...
J.W. de Gruyter, 1856-1908. Vissersboten bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Nicolaas Steffelaar. 1852-1918. 'Eieren halen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 35 cm. In goede staat.
Eduard Ferey, 19e eeuw. Voorstelling: Wintergezicht met boswerkers en paardenkar. Olieverf op linnen. Afm. 93x73 cm. In goede staat
Dirk Peter van Lokhorst, 1848 - 1894. 'Koeien bij drenkplaats'. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat
W.G.F. Jansen, 1871 - 1949. 'Hollands havengezicht met driemasters (Harlingen)'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat
Jan H.B. Koekkoek, 1840 - 1912. 'Hollands riviergezicht met boten en figuren'. Olieverf ? op linnen ? Afmeting: 33 x 51 cm. In goede staat
Aris Knikker 1887 - 1962. 'Plaggehut met boerin en geit'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat
Henriëtte Ronner Knip, 1821-1909. Belangrijk en groot werk. Voorstelling: Boer met terugkerend vee bij avond. Schilderij staat afgebeeld in boek van Henriëtte Ronner Knip, (ter inzage). Olieverf op li...