Antiek zilveren suikerstrooier. 835/000 42gr. (incl heft) 24cm. Cond.: G
Zilveren brandewijnkom 925/000, naar antiek model gemaakt, 26x11x8,5cm., 298gr.
Collier met rose koralen ø 13 mm.met zilveren karabijner sluiting 925/000, L.552 cm.,127 gr.
Bloedkoraal snoer 3-strengs, L 43cm.,met gouden slot waarop een bloedkoraal.
Zilveren damespolshorloge versierd met steentjes (markesietjes) van het merk H.F. Japan ca. 1970 20cm.
Heren polshorloge Omega Deville, Quartz met leren band en stalen kast,nr.1332, uurwerk niet getest, 3,8x4x0,7cm. L.22 cm.Cond.: U
Heren polshorloge Tissot visodate met datum aanduiding, secondenwijzer, metalen band en stalen kast, uurwerk loopt, 4,4x3,5x0,9cm. Cond.: G,
Heren polshorloge National Watch Lycke automatic incabloc met lederen band en stalen kast, uurwerk loopt. 3,5x4x0,9cm. Cond.: G, L.21cm.
Omega herenhorloge (Swiss) model De Ville, uurwerk staat stil 0,8xø3,5cm. Cond.: R
Tissot herenhorloge model Visodate Seastar (verguld), uurwerk loopt 0,7xø3,5cm. Cond.: G
2 Karaffen in silver plated houder ca. eind 19e eeuw 30x22cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren breinaaldenkoker, mooi gegraveerd. 835/000 34gr. 19cm.
Zilveren peperbusje Zweeds gekeurd 19e eeuw. 113gr. 13,5xø6cm.
Antiek Hollands zilveren kruimelschep 1889, zeer mooi gegraveerd. Maker J. Tempen & Zonen Voorschoten 150gr. 30cm. Cond.: U
Antiek Duitse zilveren schaal 800/000, mooi bewerkt met middeleeuwse voorstellingen, Empire stijl, ø30.5 x H6cm, klein scheurtje in de bovenrand verder puntgaaf.
Mooi bewerkte suikercoupe met zilveren voet 833/000 13cm. Cond.: U