3 Zilveren lepeltjes (1 theelepeltje en 2 suikerlepeltjes), 835/000 34gr.
Zeer mooie fruitschaal met bloemmotieven en antiek Hollandse zilveren beugel. 835/000 1074gr (met schaal), ø25cm. Cond.: U
Zilveren vaas en beker, USA midden 20e eeuw, meesterteken o.a.Fisher, sterlingzilver 925/000, vaas met gegraveerd monogram 'G',H.6.5 en 7.5 cm.
Schitterend parfumflesje met zilveren dop, hals en voetje 835/000 Cond.: U
Ring WG750/000,ø54 met briljanten en diamantcarrees,1.0ctW/VS. voormalige verk.prijs €2820.-
Ring PL 950/000,met een hartdiamantsolitair,0.43ct. TW/VSI,ø 55, 12.4gr.
Collier WG750/000,met navette diamant , 9 briljanten 0.31ct.TW/VS-SI ,L.40.0cm
Clipooorstekers WG 750/000, bezet met briljanten 0.64ct.TW/VSI,voormalige verk.prijs €1720.-, 10.4 gr.
Oorhangers (stekers) WG 750/000,met briljanten 0.62ct.W/IF L.35mm, 9.4 gr.
Broche WG585/000 met 1 briljant 0.25ct W/VSI en diamanten 0.45ctW/SI L40 mm, 8.1 gr
Ring WG750/000 ø54, bezet met witte en zwarte briljanten 1.63ct.W/VS-SI.voormalige verk.prijs €3290.-, 8.3 gr.
Armband WG 750/000,met briljanten 1.64 ct.TW/VS, met kastenslot verdekt met zekerheids acht,L.17.5cm.,16.1 gr.
Oorstekers WG585/000 in de vorm van een kruis,bezet met diamanten 0.08ct.,L22mm.,2.2 gr.
Ring WG 585/000 met gekleurde briljanten:wit,blauw,zwart,bruin 1,70ct. SI/PI, ø 57, 9,0 gr.
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje. Gemerkt Cammans Carolus Hendricus Leeuwarden/Groningen 1860/1882. Gerestaureerd 835/000, mooi gegraveerd. Cond.: R
Zilveren dienschaaltje, rustend op 3 pootjes, mooi bewerkt. 800/000 187gr. ø19,5cm.
Antiek Hollands zilveren breipennenhouders, mooi gegraveerd aan zilveren ketting. 835/000 14gr.