3 Theezeefjes,deels Geislingen Duitsland,1e helft 20e eeuw,metaal verz.em meddingkleur, L.17-19.5 cm.
Grote Prisma lamp met 8 armen die compleet behangen zijn. 20e eeuws. 95xø85cm. Cond.: G
Delfts blauw bord ca. 1800, gepolychromeerd met bloemen gedecoreerd ø23,5cm.
5 Delen wit Meissen 2e keus o.a; 3 schoteltjes, 1 kopje en 1 kannetje begin 20e eeuw. Cond.: G
Bronzen beer, 21e eeuw gepatineerd op een ovale marmeren sokkel. H.22cm.
Chinees bord, 18e eeuw Chieng Lung, blauw-wit met bloemmotief, minimale schilfertjes ø23,5cm.
Bronzen wijnfleshouder in de vorm van een zittende man die de benen van een liggende vrouw vasthoud, eind 20e eeuw, 30x6x8cm.
2 Bronzen, gedeeltelijk vergulde, portretbusten van manfiguren Frans 19e eeuw. 12cm.
2 Beelden van zink, voorstellende 2 vrouwen op sokkel, ca. 1920, Cond.: R
Divers koper en tin, antiek en modern diverse afmetingen Cond.: U
Kapitale Fam Verte Chinese dekselpot begin 20e eeuw. Handbeschilderd bloemdecor 45xø26,5cm. Cond.: G