Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

04. Juliveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. Juli 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bronzen buste vrouw
Startpreis 475 EUR

Bronzen buste van een vrouw met edelkraag, gesigneerd Van der Straeten, H.: 41cm.

Grote kamelentas
Ergebnis: 50 EUR

Grote handgeknoopte kamelentas met franjes 125x80cm. Cond.: G

3 Handgeknoopte tapijtjes
Ergebnis: 20 EUR

3 Handgeknoopte Perzische kleedjes 52x47cm., 44x37cm en 55x35cm.

Kamelentas, tapijtje en kussen
Kein Mindestpreis

Handegeknoopte kamelentas 65x62cm. gebruikt als kleedje. 1x handgeknoopt Perzisch kleedje met 2 sterren 64x53cm. 1x Kussen 36x36x6cm.

4-Delige set
Ergebnis: 70 EUR

Kristallen 4-Delige set begin 20e eeuw. Tablet met 2 kannetjes, 1 met zilveren voet en en 1 vaasje met minimale bschadiging 29x15x2,5cm. Cond.: G

Tapijt 75x118
Ergebnis: 25 EUR

Handgeknoopt perzisch tapijtje. Rood-blauw begin 20e eeuw 75x118cm.

Perzisch tapijt 105x64cm.
Kein Mindestpreis

Handgeknoopt perzisch tapijtje. Afkomstig uit Iran met bloemdecor begin 20e eeuw 105x64cm.

3 Kleedjes
Kein Mindestpreis

3 Handgeknoopte kleedjes 85x88cm. 65x40cm. en 45x40cm.

Pers 133x87
Kein Mindestpreis

Handgeknoopt Perzisch tapijt begin 20e eeuw 133x87cm.

3 Kleedjes
Kein Mindestpreis

3 Handgeknoopte kleedjes, 75x75cm, 45x62cm en 42x38cm.

Pers 113x71cm.
Kein Mindestpreis

Handgeknoopt Perzisch antiek tapijt begin 20e eeuw 113x71cm. Cond.: G

Handgeknoopt tapijt 303x204cm.
Ergebnis: 80 EUR

Handgeknoopt tapijt Mir, licht van kleur 20e eeuw. Cond.: G303x204cm.

Art Deco boekenkast
Startpreis 10.000 EUR

Art deco boekenkast, ca 1925, omgeving Darmstadt Werkstätte. Compleet ingelegd met verschillende houtsoorten.

5 Heksenketeltjes
Ergebnis: 25 EUR

5 Diverse gietijzeren heksenketeltjes, diverse afmetingen, Cond.: G

Tapijt Keschan
Startpreis 1.450 EUR

Tapijt Keschan, 20e eeuw, overwegend rood, 427 x 313 cm.

Muntenverzameling
Ergebnis: 160 EUR

Muntenalbum met o.a; 15x Zilveren rijksdaalders 1874-1872, 3x 5 D-mark stukken, 6x 5 Franc stukken Belgische munten. 7x 1 Franc munten uit België. Diverse Shilling stukken

Notenhouten regelateur
Startpreis 275 EUR

Notenhouten 1-gewichts regelateur Weens model met gedraaide zuiltjes en open gestoken kap. ca. 1890 goedlopend.

Noten vrijslinger
Startpreis 150 EUR

Vrijslinger met notenfineer opgelegd. ca. 1900. Gem. Gustaf Becker, geheel originele klok 70x31x18cm.

Chippendale vitrine
Startpreis 300 EUR

Glasvitrine voor verzamelingen. Gemaakt van massief mahonie in Queen-Anne stijl. 60-er jaren met verlichting 200x85x85cm.

Grenen hangvitrine
Ergebnis: 60 EUR

Glasvitrine uit een Grutterswinkel 20-er jaren. Massief grenen, donker gebeitst met binnenin 2 glasplaten. 97x60x60cm.

Vitrine
Startpreis 80 EUR

Glasvitrine uit een grutterswinkel 30-er jaren van geloogd grenen. 1 Glasplaat binnenin. 100x80x41cm.

Biedermeier bank
Startpreis 400 EUR

Biedermeier 3-zits bank, mahonie zgn. vlindermodel. 178x77x111cm.

Dienblad
Startpreis 380 EUR

Zilveren dienblad met bewerkte rand en mooi bewerkte handgrepen 800/000, Cond.: U 776gr.

Fruitschaal op voet
Startpreis 190 EUR

Op voet staande fruitschaal met uitgezaagde opstaande rand, 835/000, 395gr. Cond.:G (rand iets beschadigd).