Bronzen buste van een vrouw met edelkraag, gesigneerd Van der Straeten, H.: 41cm.
3 Handgeknoopte Perzische kleedjes 52x47cm., 44x37cm en 55x35cm.
Kristallen 4-Delige set begin 20e eeuw. Tablet met 2 kannetjes, 1 met zilveren voet en en 1 vaasje met minimale bschadiging 29x15x2,5cm. Cond.: G
Handgeknoopt perzisch tapijtje. Afkomstig uit Iran met bloemdecor begin 20e eeuw 105x64cm.
Handgeknoopt Perzisch antiek tapijt begin 20e eeuw 113x71cm. Cond.: G
Handgeknoopt tapijt Mir, licht van kleur 20e eeuw. Cond.: G303x204cm.
Art deco boekenkast, ca 1925, omgeving Darmstadt Werkstätte. Compleet ingelegd met verschillende houtsoorten.
5 Diverse gietijzeren heksenketeltjes, diverse afmetingen, Cond.: G
Notenhouten 1-gewichts regelateur Weens model met gedraaide zuiltjes en open gestoken kap. ca. 1890 goedlopend.
Biedermeier 3-zits bank, mahonie zgn. vlindermodel. 178x77x111cm.
Op voet staande fruitschaal met uitgezaagde opstaande rand, 835/000, 395gr. Cond.:G (rand iets beschadigd).