Noten gefineerde Art Deco pedule met chroom getallen en wijzers, uurwerk werkt, Cond.: U 45x14x22cm.
Franse comtaiseklok, z.g.n. stationsklok,19e eeuw met harpslinger en 2 gewichten. Wijzerplaat geëmailleerd , met cartouches,Cond.: G
Eikenhouten regelateur wandklok. Duits biedermeier ca. 1880. 82x35x19cm.
Mahoniehouten pendule 20-er jaren Engels. ruitje met geslepen glas. Voorkant marqueterie ingelegd 21x10x8cm. Cond.: G
Bergische wandklok,met eiken kast,18e eeuw,tinnen ornamenten,(uurwerk niet getest). 46x35x19 cm.
Tafelklok Engeland ca. 1900. Gesigneerd Marlon en Gain. gedecoreerd met goudkleurige ornamenten. Goedlopend 47x28cm.
Schwarzwalder klokje met gedreven koper. 19e eeuw. 23x19x13.5cm.
Wekker Engeland Genalex met bakkelieten kastje ca. 1930/1940, 13x13cm.
Franse comtaise begin 19e eeuw met vouwslinger. In zeer goede staat. 38 x 35 x 15 cm.
Reiswekker met melodie, gemerkt S.F. ca. 1900, onderkant verchroomd, bovenkant blik of messing bruin geverfd, 16x13,5x10cm. Cond.: R
Art Deco wandklok ca. 1920-1930. Klok is gemaakt van hout en bakkeliet, gemerkt Orfac 26x26cm. Cond.: G
Notenhouten regelateur wandklok. Duits biedermeier ca. 1880. 90x31x15cm.
Houten regelateur - bimbam- wandklok Duits ca. 1930. 67x33x15cm.