Notenhouten Hollandse 3-laden barokcommode ca. 1950. Blad is gefineerd met wortelnoten. 62x64x36cm. Cond.: G
Marqueterie gebombeerd rolbureau compleet ingelegd met diverse houtsoorten en thema's. Onder diverse bloemotieven en diverse puto's. geheel gemaakt in de Franse stijl eind 20e eeuw. Cond.: G
Notenhouten met wortelhouten tweedeurs vertico. Met bovenlade. Duits biedermeier ca. 1880. 135x97x48cm.
Aziatische tablet theetafel,begin 20e eeuw,met drakenkoppen die een messing plaat dragen (klapbaar).H.72 cm.,ø 70cm.
Eikenhouten wandbordenrek versierd met zwarte knoopjes. Oud-Hollands ca. 1900. 128x128x10cm.
Kersenhouten theetafel met dienblad en geslepen glas 20e eeuw. 75x60x44 cm.
Nieuwe staande tulpenlamp in Tiffany stijl met fittingen H.: 170cm. Cond.: U
Mahoniehouten Engelse Victoriaanse boekenkast in de stijl van de 19e eeuw. Boven 3 facet geslepen beglaasde deuren, onder 3 dichte deuren en 3 laden. 208x150x48cm. Cond.: G
Prachtige massief mahoniehouten voltaire met mooi uitgewerkt kuifje. 19e eeuws. Met blauwe trijp gestoffeerd 108x64x60cm. Cond.: G
Gezwart Chinees plantentafeltje begin 20e eeuw. Rijkelijk gesneden op gebogen pootjes 45x38cm. Cond.: G
Chinees plantentafeltje begin 20e eeuw. Rijkelijk besneden met gebogen poten 75xø43cm. Cond.: G
Wortelnoten Grundertafeltje met rond blad en poot uitlopend in 3-spant 19e eeuws 68xø43cm. Cond.: G
Notenhouten ladencommode in Henri II stijl. Frans ca. 1860. 87x124x54cm.
Prisma zakkroonluchter compleet behangen met glas 20e eeuw. Met 6 fittingen 120xø55cm. Cond.: G
Een gestoffeerde hocker in Chesterfield stijl, 2 maand oud, nieuwprijs € 1.250,00, 155x45cm.
Houten parkkinderwagen. Hollands 19e eeuw. Zeldzaam. 93x130x53cm.