Mahoniehouten Engelse Victoriaanse boekenkast in de stijl van de 19e eeuw. Boven 3 facet geslepen beglaasde deuren, onder 3 dichte deuren en 3 laden. 208x150x48cm. Cond.: G
Mahoniehouten klepsecretaire. Duits biedermeier ca. 1850. 150x105x55cm.
Massief iepen boekenkast, kersenkleurig, Werdicke systeem, 220x90x40cm.
Houten parkkinderwagen. Hollands 19e eeuw. Zeldzaam. 93x130x53cm.
4 Delig handbeschilderd met kamerscherm met boven en onderin marmerlook panelen met puto's en vrouwen. In het midden 4 handbeschilderde panelen met 4 elegante dames. eind 20e eeuw. H.188 x210 cm.
Massief eikenhouten klepsecretaire eind 19e eeuw. rijkelijk gedecoreerd met snijwerk. Voorpoten zijn gebogen en uitgewerkt 95x97x42cm. Cond.: G
Massief iepenhouten dressoir, Laden en deurtje met beschildering. H 87 x 183 x 47cm.
Massief eikenhouten boekenkast, onder met 5 laden, boven met 2 beglaasde deuren. ca. 1900, 102x47x194cm.
Naaitafel/handwerktafeltje Bouille stijl 1880 op gebogen poten. met messing afgezet . Tussen- en bovenblad met inlegwerk van bloemmotief, zeer fraai 77x50x40cm.
Zeldzaam eikenhouten Mechels bureau met opzet ca. 1880. Bureau onder heeft 2 wegdraaiende deuren en 1 verscholen deurtje onder de beenruimte. Boven 2 beglaasde deuren met snijwerk (4 kinderkoppen in v...
Notenhouten Hollands Willem III Bonheur 19e eeuws met ovale ruit. Kuif van de bonheur komt iets naar voren. Zijkanten en front zijn gebogen en alle lijsten zijn gezwart 202x112x54cm. Cond.: G
Nieuwe jasmijnwitte grutterskast in antieklook, 208x52x115cm. Cond.: U
Biedermeier 3-zits bank, mahonie zgn. vlindermodel. 178x77x111cm.
4 Stoelen van iepenhout, Holland 1910, met rode trijpe-bekleding, compleet gerestaureerd.
Bruinbeschilderd vurenhouten kindermeubeltje, linnenkastje. Hollands biedermeier ca. 1880.
Massief essenhouten vitrine ca. 1910, glasdeuren met roedeverdeling en geprofileerde koplijst. 12 x 50 x 200 cm.
Duitse grundertijd (grunderzeit) vertico, ca.1880, kersen fineer op vurenhout, met volle zuilen en wegdraaiende deuren.
135x95x52 cm. Cond.:G
Eikenhouten secretaire Empire Holland 1820. Massief eiken met konische poten. 3 Grote laden, bovendeel eveneens met 3 laden, origineel beslag. H136x124x49 cm.
Eikenhouten bonheur Holland met notenhouten opgelegd, ca. 1860, bovendeel met gebogen kap, 200 x 106 x 50 cm.
Kapitale teakhouten kussenkast, Holland omstreeks 1900 met gerilde staande pilaren en zware koplijst.
Essenhouten Windsor armfauteuil. Zgn. Carver. Engels 19e eeuw. 115x65x55cm.
Essenhouten Windsor armfauteuil. Zgn. Carver. Engels 19e eeuw. 115x65x55cm.