Mahoniehouten salonstoel, Weens, met goede stoffering, rond 1900, 87x63x62 cm.
Engels wortelnoten nachtkastje. Massief mahonie met wortelnoten belijmd. Nachtkastje in perfecte staat, topkwaliteit. 85x40x36cm. Cond.: G
Notenhouten Engelse-stijl eettafel met 4 bijbehorende stoelen. De stoelen zijn bekleed met treipstof. 74x144x104cm. Cond.: G
Engelse antieke trommeltafel,mahoniehout, met lederen bekleding op blad en bronzen ornamenten. 1 potje gebroken is wel aanwezig. 70 x ø71 cm.
Antiek mahoniehouten speeltafeltje Engels 19e eeuw. Cond.: G
Frans bistrosetje ca. 1900, tafel, 4 stoelen en een bankje. Opklapbaar Cond.: G
Beukenhouten draaifauteuil met bruinlederen gecapituneerde rug. De zitting is gestoffeerd 2e helft 20e eeuw 104x70x64cm. Cond.: G
Massief eikenhouten Duits hangkastje met 1 deurtje met snijwerk. Aan de voorkant met halve zuilen, mooie koplijst, onder met 4 knoppen en kuifje versierd. ca. 1880, 46x22x60cm.
Grenenhouten wit meidenkastje met lade. Holland ca. 1880, 107x85x40cm. Cond.: G
Nieuwe staande tulpenlamp in Tiffany stijl met fittingen H.: 170cm. Cond.: U
Wortelnoten Grundertafeltje met rond blad en poot uitlopend in 3-spant 19e eeuws 68xø43cm. Cond.: G
Langwerpig goudkleurig 2-zitsbankje in de barokstijl 20e eeuw. Rijkelijk versierd met ornamenten 50x50x100cm. Cond.: G/R
Antiek eikenhouten kruiwagen begin 20e eeuw. In zeer goede conditie. 200x95x63cm.
Engelse halvemaan wandtafel,19e eeuw,mahonie gefineerd met marmeren blad. 73x90x47 cm.
Mahoniehouten Engelse Victoriaanse armleunstoel met snijwerk in de kroon en gecapituneerde rug. Stoel is recentelijk opnieuw bekleed, 100x61x63cm. Cond.: G
Mahoniehouten Engels trommeltafeltje 20e eeuw. met lederen bekleding. Cond.: G
Mahoniehouten Engelse breistoel met snijwerk in de kroon, ca. 1860. Met goede bekleding en gecapituneerde rug, 94x57x63cm. Cond.: U
Halve maanvormige antieke wandtafel van mahonie met inlegwerk, Louis Seize stijl, moet worden gerestaureerd, 76x70x38cm. Cond.: R
Beschilderd antiek etageretafeltje met Chinese voorstelling en parelmoer inlegwerk, 19e eeuw, 78x66x45cm. Cond.: U
Handgeknoopt tapijt Mir, licht van kleur 20e eeuw. Cond.: G303x204cm.
Groen lederen Engelse Chesterfield 2,5-zits bank. Bank bevat cracele. 68x95x190cm. Cond.: R
Antiek massief eiken Mechels naaitafeltje ca. 1880. Getortse poten, front en zijkanten helemaal uitgesneden. Is later wit geschilderd 76x58x40cm. Cond.: G
Eikenhouten bijbelstandaard op 3-spant 2e helft 20e eeuw. 100x50x35cm. Cond.: G
Smeedijzeren muziekstandaard/muziekbladen-legger ca. 80-er jaren. Standaard is helemaal handgesmeed met diverse krullen en bovenin 2 bloembladeren. In hoogte vestelbaar 125x53x42cm. Cond.: G
Vroeg Biedermeier tafeltje 19e eeuws. Massief mahonie rond blad met 6-kantige voet en 3 gebogen pootjes 73xø50cm. Cond.: G
Mahoniehouten Biedermeier bijzettafeltje. Hollands ca. 1860 met gecontourneerd blad. 75x52x40cm. Cond.: U
Notenkleurig 6-hoekig theekastje op wieltjes met los afneembaar dienblad. In alle hoeken zit een klepje om binnenin het meubel te komen. Eind 20e eeuw 75x57x57cm. Cond.: G
Antiek Engelse mahoniehouten stoel met mooie bekledeing ca. 1900. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt met erg mooie kleuren en 20 vakken 173x250cm. Cond.: U
Mahoniehouten 3-in-1 tafeltje. een vierkant tafeltje met eronder hangend 2 bijzettafeltjes die uit te klappen zijn. Cond.: G Eind 20e eeuw, 59x58x58cm.
3 Hollandse Jugendstil barometers. 1x mahoniehouten barometer van J.A. Nijland Zutphen-Doetinchem. 1x Notenhouten barometer met oude houtwormgaatjes, 1x Mahoniekleurige barometer. Allen begin 20e eeuw...
Mahoniehouten 3 laden Engelse minicommode begin 20e eeuw. 37x32x28cm. Cond.: G
Grenenhouten beschilderde kist. Voorkant met getorste panelen. Zijkant met smeedijzeren handgrepen 52x105x54cm.
Glasvitrine uit een Grutterswinkel 20-er jaren. Massief grenen, donker gebeitst met binnenin 2 glasplaten. 97x60x60cm.
Goudkleurige halve-maantafel staand op 4 poten. Voorkant sierlijk bewerkt eind 20e eeuw 83x96x43cm. Cond.: G
Zilverkleurig kamelenbankje in nieuwstaat 21e eeuw. Het kussen is met paars bekleed 55x80x43cm. Cond.: G
Mahoniehouten toilettafel met marmeren blad en 1 lade ca. 1870. Aan de zijknaten de moglijkheid ahnddoeken op te hangen. Marmer moet wel in elkaar gezet worden 88x78x46cm.
Kersenhouten theetafel met dienblad en geslepen glas 20e eeuw. 75x60x44 cm.
Massief eikenhouten Duitse bureaustoel met ronde rugleuning, ca.1900,83x61x45cm., Cond:R
Eikenhouten Engelse schuine klepsecretaire met 1 lade midden 20e eeuw. Binnenin diverse vakjes. Secretaire is van massief eiken 99x72x40cm.
Beukenhouten hoekstoeltje in de Lodewijksstijl gemaakt ca. 1970. Stoel heeft een webbing rug. Zitting en armleggers zijn met bruin leer bekleed. 90x65x56cm. Cond.: G
Engelse armstoel in de Windsor stijl ca. 1960. 108x63x52cm. Cond.:G (rug moet iets gelijmd worden)
Engelse Windsor stoel 19e eeuw met armleuningen 114x57x50cm. Cond.: G