3-Delig tabaksstel 19e eeuw. Pijpstandaard, comfort en pot. Mahoniehout met koper. Cond.: G
3 Oude kerkboekjes. 1x Nieuwe testament ca. 1800. 1x Christelijke gezangen voor de openbare godsdienstoefeningen 18e eeuw. 1x Psalmen en gezangenboek 1790.
Statenbijbel 1686 met 4 kaarten. Zilveren hoekstukken en klampen van latere datum. Prachtige papierkwaliteit
Antieke bijbel genaamd Christofhori anno 165. Boek is geheel geperkamenteerd, bevat 2 etsjes 13x6,5x7cm. Cond.: R
Oude 17e eeuwse bijbel 1665, gemaakt door Jacobus Savry. Vol met 17e eeuwse gravures en originele lederen goudstempelband. 36,5x23,5x8cm. Cond.: G
3 Antieke boeken. 1x Cornelii Iansenii anno 1685 ca. 1800. 1x Bloemhof Der kerckelicker erimonien 18e eeuws. 1x tegenwoordige staat der vereenigde Nederlanden, Elfde deel begin 19e eeuw. Cond.: R
Lutherbijbel, Leipzig 1707. Originele band met messing klampen
Tinnen fruitschaal op pootjes 2e helft 20e eeuw. 10xø32cm. Cond.: G
19e Eeuwse tinnen kraantjeskan met koperen comfort 42xø15cm. Cond.: U
Dubbelloops damesgeweer 19e eeuw, beschdigingen 93cm. Cond.: R
Spaans geweer 19e eeuw met zilver en koper beslagen, frontlader, 155cm.
Tiffany stijl lamp. Voorstellend een jugendstil bronzen dame die een lampekap van parelmoer draagt. 21e eeuw, 2 fittingen. 70xø40cm. Cond.: U
Houten poppenkinderstoeltje. te gebruiken als stoel en als speeltafel ca. 1920-1930 60x35x35cm. Cond.: R