Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

04. Juliveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. Juli 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Olielampje 19e/20e eeuw
Startpreis 175 EUR

4 Porseleinen petroleumlampjes ca. 1900. 2x Handbeschilderd met bloemen 25cm. 1 is omgebouwd tot elektrische lamp gemerkt Kosmos.

Oude 17e eeuwse bijbel
Ergebnis: 250 EUR

Oude 17e eeuwse bijbel 1665, gemaakt door Jacobus Savry. Vol met 17e eeuwse gravures en originele lederen goudstempelband. 36,5x23,5x8cm. Cond.: G

Muntenverzameling
Ergebnis: 160 EUR

Muntenalbum met o.a; 15x Zilveren rijksdaalders 1874-1872, 3x 5 D-mark stukken, 6x 5 Franc stukken Belgische munten. 7x 1 Franc munten uit België. Diverse Shilling stukken

2 Koperen kandelaars
Startpreis 150 EUR

2 Geelkoperen kandelaars, voorstellend Hollandse leeuw met het stadswapen van Amsetrdam in de bek. ca. 1870, 28,5x18x10cm. Cond.: G

Smeedijzeren kerkkandelaar
Startpreis 150 EUR

Grote smeedijzeren kerkkandelaar op 3 spant omstreeks 1910 met messing lekplaat boven op voor de brandende kaars, 134hx34x34cm

Vaas, gegoten messing 18e eeuw.
Startpreis 150 EUR

Gecontourneerde en ballustervormige vaas van gegoten messing, 18e eeuws, zeldzaam object, H.:31,5cm.

Roodkoperen waterketel
Ergebnis: 150 EUR

Roodkoperen waterketel Enegls ca. 1850 32x36x27cm. Cond.: G

Knipmuts doos
Startpreis 150 EUR

Handbeschilderde knipmutsdoos Hollands 19e eeuw met bloemen beschilderd, het plaatje op het deksel is vergaan. Cond.: G

Antieke speer, metaal
Startpreis 150 EUR

Antieke speer van metaal 159cm. lang. Cond.: U

Tinnen kraankan
Startpreis 150 EUR

19e Eeuwse tinnen kraantjeskan met koperen comfort 42xø15cm. Cond.: U

Pieter Keur bijbel
Ergebnis: 190 EUR

Statenbijbel Pieter Keur 1704 met 2 kaarten. Originele band met messing klampen.

Knipmuts doos
Startpreis 150 EUR

Handbeschilderde knipmutsdoos Duits 19e eeuw met opschrift. "Allein ist nicht gut sein". Op het deksel staat een vrouw in kledendracht met hark. 12x43x26cm. Cond.: G

Dubbelloops damesgeweer
Startpreis 140 EUR

Dubbelloops damesgeweer 19e eeuw, beschdigingen 93cm. Cond.: R

Christofhori anno 1655
Startpreis 140 EUR

Antieke bijbel genaamd Christofhori anno 165. Boek is geheel geperkamenteerd, bevat 2 etsjes 13x6,5x7cm. Cond.: R

Houten kistje
Startpreis 135 EUR

Houten kistje ca.1860, grenenhout gesneden en geeboniseerd, ovaal model in mandvorm met handgrepen, en rozen op het deksel. 32 x 19 x 13cm.

Jugendstil plaquette
Startpreis 135 EUR

Grote Jugendstil plaquette, roodkoper vertint, voorstellende godin Ceres, 64x46cm.

Tiffany lamp
Startpreis 125 EUR

Tiffany stijl lamp met metalen voet, 20e eeuw, 54xø40cm. Cond.: U

Tinnen schotel
Startpreis 125 EUR

Tinnen schotel Hollands gemerkt 18e eeuw. ø42,5cm.

Tiffany open kap
Startpreis 125 EUR

Tiffany stijl lamp op hoge voet. Kap met bloemmotief, 21e eeuw. 50xø40cm. Cond.: U

Antieke speer, hout
Startpreis 125 EUR

Antieke speer van hout met snijwerk, 250cm. lang Cond.: U

Pijpenstandaard mahoniehout
Startpreis 125 EUR

3-Delig tabaksstel 19e eeuw. Pijpstandaard, comfort en pot. Mahoniehout met koper. Cond.: G

Koperen kraankan
Startpreis 120 EUR

Oude koperen kraankan ca. 1900. Reparatie 28x18x21cm. Cond.: G

Paya Toys, Sedan GT 1935
Ergebnis: 110 EUR

Opwindbare tinnen auto, Auto Sedan Gran Tourismo 1935 van Paya Toys. Gelimiteerde reproductie (anno 1989) van catalogusnummer 904 uit 1934 van Paya Toys. Nummer 2327/5000. incl certificaat, doos en s...

Jugendstil sektkoeler
Startpreis 110 EUR

Jugendstil sektkoeler, ca.1900, vertind, staand op 4 mooi bewerkte pootjes, onderkant gemerkt:Gerhardi&Co 512, H.26cm.,ø23cm/