4 Porseleinen petroleumlampjes ca. 1900. 2x Handbeschilderd met bloemen 25cm. 1 is omgebouwd tot elektrische lamp gemerkt Kosmos.
Oude 17e eeuwse bijbel 1665, gemaakt door Jacobus Savry. Vol met 17e eeuwse gravures en originele lederen goudstempelband. 36,5x23,5x8cm. Cond.: G
2 Geelkoperen kandelaars, voorstellend Hollandse leeuw met het stadswapen van Amsetrdam in de bek. ca. 1870, 28,5x18x10cm. Cond.: G
Gecontourneerde en ballustervormige vaas van gegoten messing, 18e eeuws, zeldzaam object, H.:31,5cm.
Roodkoperen waterketel Enegls ca. 1850 32x36x27cm. Cond.: G
Handbeschilderde knipmutsdoos Hollands 19e eeuw met bloemen beschilderd, het plaatje op het deksel is vergaan. Cond.: G
19e Eeuwse tinnen kraantjeskan met koperen comfort 42xø15cm. Cond.: U
Handbeschilderde knipmutsdoos Duits 19e eeuw met opschrift. "Allein ist nicht gut sein". Op het deksel staat een vrouw in kledendracht met hark. 12x43x26cm. Cond.: G
Dubbelloops damesgeweer 19e eeuw, beschdigingen 93cm. Cond.: R
Antieke bijbel genaamd Christofhori anno 165. Boek is geheel geperkamenteerd, bevat 2 etsjes 13x6,5x7cm. Cond.: R
Houten kistje ca.1860, grenenhout gesneden en geeboniseerd, ovaal model in mandvorm met handgrepen, en rozen op het deksel. 32 x 19 x 13cm.
Tiffany stijl lamp op hoge voet. Kap met bloemmotief, 21e eeuw. 50xø40cm. Cond.: U
3-Delig tabaksstel 19e eeuw. Pijpstandaard, comfort en pot. Mahoniehout met koper. Cond.: G
Jugendstil sektkoeler, ca.1900, vertind, staand op 4 mooi bewerkte pootjes, onderkant gemerkt:Gerhardi&Co 512, H.26cm.,ø23cm/