Zwaar uitgevoerde tinnen snavelkan, 20e eeuw Duitsland , 92% tin, 28x18xø12cm. Cond.: U
2 Leeuwen China eind 20e eeuw. Uit een blok bergsteen gebeiteld.
Smeedijzeren barok kastslot 18e eeuw,H. 28cm., sleutel ontbreekt
5 Diverse aardewerken kruiken Zuid-Europa begin 20e eeuw. 2 Grote en 3 kleinere kruiken. Cond.: G
5 Speeldozen in diverse vormen, 20e eeuw, functioneren prima, Cond.: U
Vrouw Fortuna, bronskleurig op houten voet ca. 1880, 5x24cm. gelijmd.
2 Postkaarten albums. 1x Vooroorlogs postkaartenboek Hollands(met postzegels) 25x19x2cm. 1x Boekje met vakantiepostkaarten deels gepost. Cond.: U
Jezus aan kruis, ingelijst in goudkleurige lijst achter bol glas met velours, begin 20e eeuw, 40x30x45cm. Cond.: U
Bijbel met originele leren kaft en rococo ornamenten, 18e eeuw, Anno 1797 M.J. Coerman, gesigneerd door P. Meyboom (handgesigneerd), predikant te Amsterdam. Cond.: G
Weerstation in satellietvorm 20e eeuw, koper met plexiglas, functies niet nagekeken, 20xØ16cm. Cond.: G
Twee messing hangende kaarskandelaars, voorstelling twee kinderen met kaarshouders, 2e helft 20e eeuw, 35x11x13cm. Cond.: U
Tinnen kraantjeskan begin 20e eeuw, zwart beschilderd, 38xØ13cm. Cond.: G
Porseleinen z.g.n. kamergemak, Engels ca. 1900, 30xø28cm. Cond.: U
Lourdes plaquette met speeldoos en juwelenkistje (bewerkt), hout met metaal begin 20e eeuw, 33x22x2cm en 24x15x13cm. Cond.: U