Smeedijzeren lampevoet in hoogte vestelbaar, eind 19e eeuw, 160x42x34cm. Cond.: G
Smeedijzeren leeslamp in hoogte verstelbaar, begin 20e eeuw, 174x50x42cm. Cond.: U
Staand messing kruis uit Frankrijk, ca. 1880, 58xø16cm. Cond.: U
Pop A.M.nr 17 met een porseleinen hoofd met schouderstuk ., Armand Marseille (geen beschadigingen), vastgezette ogen, 23,5x15x12cm.
Oude koperen samovaar (tuit van de ketel mist), 20e eeuw, 67xØ30cm. Cond.: R
Diverse oude haarkammen van kunststof, 20e eeuw, Cond.: G
2 Beelden van zink, voorstellende 2 vrouwen op sokkel, ca. 1920, Cond.: R
Antieke roodkoperen doofpot 19e eeuw, in zeer goede staat, 44xø32cm. Cond.: U
2 Staande moderne lampen met messing voet en linnen kap, 105xø42cm. Cond.: G
Japans driedimensionaal kunstwerk met parelmoer, voorstellende Japanse geisha, voorzien van familiestempel, 20e eeuw, 44x25x3cm. Cond.: U
Japans driedimensionaal kunstwerk met parelmoer, voorstellende landschap, voorzien van familiestempel, 20e eeuw, 80x33x4cm. Cond.: U
5 Delen tin gesigneerd G.N. Gero (en 1 ander merk Hollands), 1e helft 20e eeuw, Cond.: R
3 Glas in lood raampjes, gebrandschilderd met schepen en spelende kinderen, 20e eeuw, 33x26cm. 30x23cm. 26x19cm. Cond.: U
Deurbel gemaakt van kogelhulzen (eigen bouw), 20e eeuw, 59x23x26cm. Cond.: G
Ronde poederdoos van slangenleer, ca. 1950 met spiegeltje, 3xø8cm. Cond.: G
Rechthoekige sigarettenhouder van slangenleer ca. 1950, 11x9,5cm. Cond.: G