12 Mesafleggers in originele doos en een marmeladepot met onderschotel van Wellner DRP. 8x17x11,5cm. Bakje is van kristal
4-Delige geelkoperen haardset met tabaksdoos. Haardset bestaat uit; schepje, pook, tang en nog een porpook. Allen ca. 60cm. Tabaksdoosje is van geelkoper. Cond.: G
2 Koperen bakken. 1x Roodkoperen hengselpan ca. 1870 17xø31cm. 1x geelkoperen hengselpan ca. 1920 12xø24cm.
Mooie roodkoperen houtbak met 2 handvaten ca. 1900-1920. Ketel is luchtgedreven met lijntjes 24xø38cm. Cond.: G
Koperen vonkenscherm compleet gedreven met een voorstelling van het schilderij "De schilder met zijn gezin"van David Teniers, 2e helft 20e eeuw, H75x70cm.
Metalen haardscherm 19e eeuw, zwart met gouden bies 113x53x15cm. Cond.: G
5 Diverse gietijzeren heksenketeltjes, diverse afmetingen, Cond.: G
Geelkoperen houtbak met smeedijzeren hengsel ca. 1900 27xø40cm. Cond.: G
Doofpot 19e eeuw, doofpot gemaakt van roodkoper. Deksel en hengsel is van geelkoper 36xø29cm. Cond.: G
5-Delige gietijzeren haardset, staander met schepje, borstel, pook en tang. 82cmx17x17cm. Cond.:G
Messing voorzetrek voor open haard met ingebouwde haardbokken ca. 1900. 140x40x30cm. Cond.: G
Gietijzeren koffiebrander met draaihengsel. Begin 20e eeuw, mist 1 oortje. 31xø35cm.
3 Jugendstil glas in lood ramen 19e eeuw met bloemen 125x46cm. Met beschadiging.
Antieke dolk en kris ca. 1920. Het heft van de dolk is gemaakt van messing en ivoor en de schede van hout (mist een stukje). L:34cm. De kris is Aziatisch waarvan de schede compleet gebrandschilderd en...
4 Flessen sterke drank: 1x Bruichladdich,Islay single malt Scotch whisky 10 years, 1x Highland park single malt scotch whisky,orkney islands12 years old,1x Bowmore islay single maly scotch whisky 12 y...
Het Twentsch volkslied door Gerard van Haeften, litho op papier, 45x57cm. Cond.: G
Grote Jugendstil plaquette, roodkoper vertint, voorstellende godin Ceres, 64x46cm.
2 Ronde hoedendozen gemaakt van karton met een plaatje van 7 elegante dames. Dozen gemaakt door Meander design Kittie Markus. 30,5xø42cm en 28,5xø36cm. Cond.: G
Doos met ca. 120 diverse singeltjes, ca 50 zonder hoes. Voornamelijk Ned/Eng. talig
Doos met 22 LP's o.a; 3x The Cats, 3x Madonna, 3x Robert Long, Joe Coker, Grease, the Beatles, Andre Hazes etc.
Oude houten sigarenplank van otto Holzapfel 2664 Begin 20e eeuw. 56x11x6cm. Cond.: G
Oud gietijzeren weegschaaltje van Salter's Improved Family Scale no. 50. Silverster's Putert weegschaal gaat tot 10 kilo.
Oude kris met originele houten schede. Indonesië 50-er jaren, 62cm. Cond.: G
Mooie zilverkleurige moderne fruitschaal op voet in nieuwstaat 32xø29cm. Cond.: G
Oosterse opiumpijp 20e eeuw. Pop is gemaakt van been en handbeschilderd met oosterse tekens.31x9,5cm. Cond.: G
2 Oude originele ingebundelde boeken van de Prins der geillustreerde bladen. jaargang 1909 en 1911. Uitgegeven door N.J. Boon te Amsterdam.
5 Boeken van De Prins der geillustreerde bladen. Uitgever N.J. Boon te Amsterdam. Jaargangen 1907-1908-1909-1911-1912 Cond.: R
Bijbel uitgegevens door het Nederlands Bijbelgenootschap Amsterdam, 1919 28x19x8cm.
Goethe. "Poetische und Prozaische Werke", 2 delen 1e Druk Stuttgart und Tübingen. (Maart 2009 getaxeerd op € 200,00 door A. Molendijk te Rotterdam). 37x17x6,5cm. en 37x17x5,5cm.
Dörfliche Trachten aus Deutschalnd, 12 koperdiepdrukken op papier in harde kaft. 20e eeuw, druk op papier 27x35cm. Cond.: U
Antiquarisch boek; "Overijssel" met informatie over de dorpen. Uitgegeven door N.V. uitgeversmaatschappij AE.E Kluwer Deventer Maart 1931 28x22x6cm. Cond.: R
Antieke bijbel, van Joh.de liefde Utrecht, 19e eeuw(vol met bijbelse lithos), rug gescheurd, sluitingen ontbreken, 34x25x8 cm. Cond:G
Oud houten doosje met ANWB landkaarten begin 20e eeuw, 27x12,5x11cm. Cond.: U
Schuimspaan van geel koper met ijzeren steel, lengte 59cm, Roodkoperen melkbusje 18xø14cm, Roodkoperen bolvaas met hengsel, 24xø27cm.
2 Weense waterglazen op steel van dik glas, 13,5xø7cm, Houten koffiemolen met koperen huisje, 25x15x15cm, zwart emaille keteltje met oveninsteek, 30xø16cm.
Zilverkleurige champagnekoeler, met 2 leeuwekopjes. In nieuwstaat 24xø23cm.
10 Boekjes met postfrisse postzegels. Postwertzeichen Der Bundesrepubliek Deutschalnd. jaargangen: 1996, 2x 1997, 2002, 2003, 2005, 2x 2006, 2007, 2009. Cond.: U
Gietijzeren jugendstil kachel. geheel opgebouwd uit losse stukken. 2 Deurtjes met druiven gedecoreerd. Sommige delen zijn kapot. Cond.: R 110x64x40cm.
Gietijzeren kachel van de firma Prima Vesi&Co.,Gravenhorst. Geheel gedecoreerd met jugendsti motiefen en een vogel op deurtje. 11x44x44
Silver plated champagnekoeler met 2 oortjes gemerkt Culmore 21e eeuw. 20x19x15cm. Cond.: G
8 Locomotiefjes van o.a; Fleischmann, Roco, Trix en Bachmann, enekel bijgeschilderd of overgeschilderd, verschillende types, allen voor N spoor.
Fleischmann 7968 Schienenschleifwagen, DB 740 001-3, in goede staat.
Fleischmann Piccolo 87400 Railbus van de DB. wagennnummer 959150 BD Nürnberg, in zeer goede staat.
2x Roco V200 054 Dieselloks, Deutsche Bundesbahn. Beide in goede staat
Minitrix 12048 met wisselende frontverlichting, DB 212 216-6, in goede staat.
Kavel met ca. 50-60 modeltreinen van verschillende merken, o.a; Bachmann, Roco, minitrix, Fleischmann, kavel bevat locs, goederentreinen, presonenwagons, restauratiewagons enz. De treintjes zijn in ve...
7 opbergdoosjes met erg veel modeltreinmateriaal waaronder; 2 dozen met boompjes, 1 doos met elektra o.a; batterijen draden, tangen en onderdelen,4 doosjes vol met decoratiemateriaal zoals autootjes, ...
Diverse modeltreinen, o.a; Fleischmann E44 124 lok, 3x Bertren modeltrein, 1x tram Arnold, 2x Rato pocket line trams.
Minitrix 2042 locomotief 01 237 N Spoor , Deutsche Reichsbahn. In goede toestand.
Fleischmann Piccolo bijwagon 142035 BD Nürnberg, in goede staat.
2 Grote dozen vol met modelhuisjes, deels ook met elektra zoals een vuurtoren, hoorde bij een compleet modeltreinspoor. Onder andere Kibri, veel ook met batterij en lichtjes ingebouwd. ca. 50 stuks.
Blikken luchtalarm verlichting, Duitsland WO II, bespeeld. 7.5x10x9 cm.
Blikken geschut Duitsland begin 20e eeuw,(wiel afgebroken)bespeeld. 11x5x5 cm., Cond:R
2 Boeddha's. 1x Zittende boeddha van kunststof 21e eeuw. 29cm. 1x Boedha buste van kunststof op sokkel 21e eeuw 42cm. Cond.: G
Zilverkleurig schilderijen-ezeltje in de barokstijl 21e eeuw. 40x19x12cm. Cond.: U
Smeedijzeren tegeltafeltje ingelegd met 12 tegels met fruitmotief. Alle tegels zijn gelijmd en vroeg 19e eeuw. Onderstel is gemaakt van gedraaid smeedijzer 20e eeuw. 44x80x27cm.
Kunststof vliegtuig (Junker?) WO II (WM E11) propellers ontbreken. 12x10 cm. Cond:G
IJzeren windlicht (brons gepatineerd met glazen kap)43xø16,5cm. + ijzeren kaarsenstandaard (brons gepatineerd) 23xø16,5cm. Beide 20e eeuw. Cond.: G
Duits (kayserzinn) tinnen doosje ca. 1900 met bloemmotief 11xø10cm. Cond.: U
Antiek tinnen maatbeker ca. 1820, onderkant gemerkt N.C. 14,5x11x8cm. Cond.: G
3 Opgezette reegeweien, 1x grote 6-ender, 1x kleine 6-ender, 1x grote 4-ender met dille rozenstokken.
2 Opgezette reegeweien, beide zijn 2 kapitale 6-enders, 20e eeuws ca. 35cm. Cond.: G
Opgezette wild-zwijn kop, tanden afgebroken 58x56x40cm. Cond.: G
Opgezette steenbok kop op houten tableau 19e eeuw. 106x65x66cm. Cond.: G
2 Glazen windlichten met aardewerken voet., beschilderd met bladmotief 21e eeuw. 37xø14cm. Cond.: G.
2 Chique porseleinen siervazen. Voet en bovenrand zijn zilverkleurig. Middenstuk heeft de kleur van parelmoer. 21e eeuw 47,5xø20cm. Cond.: U
Handbeschilderde knipmutsdoos Hollands 19e eeuw met bloemen beschilderd, het plaatje op het deksel is vergaan. Cond.: G
2 Tegeltableaus, 1x 9 bloempot-tegeltjes in lijst b43x43cm. 1x 4 figuren tegeltjes in lijst 30x30cm.
2 Zangzagen en strijkstok in foudraal. 1x Zangzaag van het merk Carl Feldmann Remscheid Duitsland 20e eeuw. 95cm. 1x Kleine zangzaag 57cm.
Pop met porseleinen buste en porseleinen handen en benen. Pop is aangekleed met blauwe jurk en standaard. 20e eeuw H:50cm. Cond.: G
Antieke citer ca. 1900. Alle snaren zij nog heel. Gemerkt Gitarr Zither Qualitäts Fabrikant. 50x35cm. Cond.: G
Muntenalbum met o.a; 15x Zilveren rijksdaalders 1874-1872, 3x 5 D-mark stukken, 6x 5 Franc stukken Belgische munten. 7x 1 Franc munten uit België. Diverse Shilling stukken
Kavel diversen o.a; handbeschilderd dienblad, koperen schaal, tinnen theekannetje, 2 Perzische kannen, theepot en 3 delen roodkoper.
Art Deco koperen sigarenknipper in de vorm van een geitebok. Onderkant gemerkt met een struisvogel WMF?, ca. 1920 16x17x12,5cm. Cond.: G
Tegeltableau in lijst, 6 tegeltjes voorstellend Koninklijke Marechaussee in verschillende uniformen. 29x39cm.
2 Art-Deco kandelaars (18xø11cm.) + 1 Mercedes-grill-likeurfles 14x20x9cm. (hout, kunststof en metaal)
2 Zilverkleurige klapbrillen met handvat ca. 1900, 17cm en 15cm. Cond.: U
3 Vergulde brillen, inklapbaar met handvat ca. 1900. 19cm, 17cm en 17 cm. Cond.: G