12 Mesafleggers in originele doos en een marmeladepot met onderschotel van Wellner DRP. 8x17x11,5cm. Bakje is van kristal
4-Delige geelkoperen haardset met tabaksdoos. Haardset bestaat uit; schepje, pook, tang en nog een porpook. Allen ca. 60cm. Tabaksdoosje is van geelkoper. Cond.: G
2 Koperen bakken. 1x Roodkoperen hengselpan ca. 1870 17xø31cm. 1x geelkoperen hengselpan ca. 1920 12xø24cm.
Mooie roodkoperen houtbak met 2 handvaten ca. 1900-1920. Ketel is luchtgedreven met lijntjes 24xø38cm. Cond.: G
Koperen vonkenscherm compleet gedreven met een voorstelling van het schilderij "De schilder met zijn gezin"van David Teniers, 2e helft 20e eeuw, H75x70cm.
Metalen haardscherm 19e eeuw, zwart met gouden bies 113x53x15cm. Cond.: G
5 Diverse gietijzeren heksenketeltjes, diverse afmetingen, Cond.: G
Geelkoperen houtbak met smeedijzeren hengsel ca. 1900 27xø40cm. Cond.: G
Doofpot 19e eeuw, doofpot gemaakt van roodkoper. Deksel en hengsel is van geelkoper 36xø29cm. Cond.: G
5-Delige gietijzeren haardset, staander met schepje, borstel, pook en tang. 82cmx17x17cm. Cond.:G
Messing voorzetrek voor open haard met ingebouwde haardbokken ca. 1900. 140x40x30cm. Cond.: G
Gietijzeren koffiebrander met draaihengsel. Begin 20e eeuw, mist 1 oortje. 31xø35cm.
3 Jugendstil glas in lood ramen 19e eeuw met bloemen 125x46cm. Met beschadiging.
Antieke dolk en kris ca. 1920. Het heft van de dolk is gemaakt van messing en ivoor en de schede van hout (mist een stukje). L:34cm. De kris is Aziatisch waarvan de schede compleet gebrandschilderd en...
4 Flessen sterke drank: 1x Bruichladdich,Islay single malt Scotch whisky 10 years, 1x Highland park single malt scotch whisky,orkney islands12 years old,1x Bowmore islay single maly scotch whisky 12 y...
Het Twentsch volkslied door Gerard van Haeften, litho op papier, 45x57cm. Cond.: G
Grote Jugendstil plaquette, roodkoper vertint, voorstellende godin Ceres, 64x46cm.
2 Ronde hoedendozen gemaakt van karton met een plaatje van 7 elegante dames. Dozen gemaakt door Meander design Kittie Markus. 30,5xø42cm en 28,5xø36cm. Cond.: G
Doos met ca. 120 diverse singeltjes, ca 50 zonder hoes. Voornamelijk Ned/Eng. talig
Doos met 22 LP's o.a; 3x The Cats, 3x Madonna, 3x Robert Long, Joe Coker, Grease, the Beatles, Andre Hazes etc.
Oude houten sigarenplank van otto Holzapfel 2664 Begin 20e eeuw. 56x11x6cm. Cond.: G
Oud gietijzeren weegschaaltje van Salter's Improved Family Scale no. 50. Silverster's Putert weegschaal gaat tot 10 kilo.
Oude kris met originele houten schede. Indonesië 50-er jaren, 62cm. Cond.: G
Mooie zilverkleurige moderne fruitschaal op voet in nieuwstaat 32xø29cm. Cond.: G
Oosterse opiumpijp 20e eeuw. Pop is gemaakt van been en handbeschilderd met oosterse tekens.31x9,5cm. Cond.: G
2 Oude originele ingebundelde boeken van de Prins der geillustreerde bladen. jaargang 1909 en 1911. Uitgegeven door N.J. Boon te Amsterdam.
5 Boeken van De Prins der geillustreerde bladen. Uitgever N.J. Boon te Amsterdam. Jaargangen 1907-1908-1909-1911-1912 Cond.: R
Bijbel uitgegevens door het Nederlands Bijbelgenootschap Amsterdam, 1919 28x19x8cm.
Goethe. "Poetische und Prozaische Werke", 2 delen 1e Druk Stuttgart und Tübingen. (Maart 2009 getaxeerd op € 200,00 door A. Molendijk te Rotterdam). 37x17x6,5cm. en 37x17x5,5cm.
Dörfliche Trachten aus Deutschalnd, 12 koperdiepdrukken op papier in harde kaft. 20e eeuw, druk op papier 27x35cm. Cond.: U
Antiquarisch boek; "Overijssel" met informatie over de dorpen. Uitgegeven door N.V. uitgeversmaatschappij AE.E Kluwer Deventer Maart 1931 28x22x6cm. Cond.: R
Antieke bijbel, van Joh.de liefde Utrecht, 19e eeuw(vol met bijbelse lithos), rug gescheurd, sluitingen ontbreken, 34x25x8 cm. Cond:G
Oud houten doosje met ANWB landkaarten begin 20e eeuw, 27x12,5x11cm. Cond.: U
Schuimspaan van geel koper met ijzeren steel, lengte 59cm, Roodkoperen melkbusje 18xø14cm, Roodkoperen bolvaas met hengsel, 24xø27cm.
2 Weense waterglazen op steel van dik glas, 13,5xø7cm, Houten koffiemolen met koperen huisje, 25x15x15cm, zwart emaille keteltje met oveninsteek, 30xø16cm.
Zilverkleurige champagnekoeler, met 2 leeuwekopjes. In nieuwstaat 24xø23cm.
10 Boekjes met postfrisse postzegels. Postwertzeichen Der Bundesrepubliek Deutschalnd. jaargangen: 1996, 2x 1997, 2002, 2003, 2005, 2x 2006, 2007, 2009. Cond.: U
Gietijzeren jugendstil kachel. geheel opgebouwd uit losse stukken. 2 Deurtjes met druiven gedecoreerd. Sommige delen zijn kapot. Cond.: R 110x64x40cm.
Gietijzeren kachel van de firma Prima Vesi&Co.,Gravenhorst. Geheel gedecoreerd met jugendsti motiefen en een vogel op deurtje. 11x44x44
Silver plated champagnekoeler met 2 oortjes gemerkt Culmore 21e eeuw. 20x19x15cm. Cond.: G
8 Locomotiefjes van o.a; Fleischmann, Roco, Trix en Bachmann, enekel bijgeschilderd of overgeschilderd, verschillende types, allen voor N spoor.