Diese Webseite verwendet Cookies

04. Juliveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. Juli 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Divers naaigerei
Kein Mindestpreis

Doos divers naaigerei, honderden knopen, garen, naalden etc.), met vooroorlogse naaidozen. Cond.: U

3 Lampen
Kein Mindestpreis

3 Lampen 20e eeuw. Cond.: U

3 Lampen
Ergebnis: 30 EUR

3 Lampen 20e eeuw 78cm, 68cm en 42cm. Cond.: U

Grote doos speelgoed
Ergebnis: 25 EUR

Grote doos met divers speelgoed, spelletjes en decoratieve artikelen. Cond.: U

Doos diversen
Kein Mindestpreis

Doos divers porselein, aardewerk etc 20e eeuw. Cond.: G

Doos serviesgoed
Kein Mindestpreis

Doos serviesgoed, gemerkt. 8 delen 20e eeuw. Cond.: G

Houten steenbakvorm
Startpreis 15 EUR

Oude steenbakvorm voor 7 stenen van beukenhout, ca. 1930, 98x27x8cm.

2 Gipsen bustes
Ergebnis: 60 EUR

6 Bolvorimge lampen
Startpreis 50 EUR

6 Art deco lampe kappen,ca.1920/1930,bolvorm in verschillende maten en kleuren deels met marmer structuur.Lamphouders van latere leeftijd.H. 15-17cm

Divers klein spul
Kein Mindestpreis

Doos diverse decoratieve objecten 20e eeuw. Cond.: U

Doos diversen
Ergebnis: 25 EUR

Doos diversen,

Kavel diversen
Ergebnis: 10 EUR

2 Tegels met auto's
Startpreis 20 EUR

Gedreven koperen spiegel
Ergebnis: 20 EUR

Gedreven wandspiegel van koper eind 19e eeuw/begin 20e eeuw. Bevat een opbergkastje met twee borstels. Koper op hout met facetgeslepen spiegel, 44x37x8cm. Cond.: G

Speelgoed koets
Ergebnis: 40 EUR

Houten speelgoedkoets (mist 1 koetslamp). ca. 1920, 19x45x16cm. Cond.: G

Marklin trein en diversen
Startpreis 200 EUR

Vliegtuig
Startpreis 35 EUR

Modelvliegtuig van een gevechtsvliegtuig (A10 Warthog), 34x36x10,5cm.

Celluloid pop, Alitoy
Startpreis 25 EUR

Oude celluloid pop gemerkt Alitoy made in England nr. 42, geen barstjes, 46x15x10cm. Cond.: R

Schaakspel
Ergebnis: 10 EUR

Schaakspel met Staunton schaakstukken. 35,5x35,5cm. Cond.: G

Vliegtuig
Ergebnis: 20 EUR

Metalen vliegtuig met propellermotoren, 17x12x22cm. Cond.: U

Vliegtuig
Ergebnis: 25 EUR

Metalen vliegtuig chroom met propellermotoren, 17x19x9cm. Cond.: U

Chinees meisje
Ergebnis: 40 EUR

Bruin lederen reiskoffer
Kein Mindestpreis

Eiken lepelrekje
Kein Mindestpreis

2 Vissen bergsteen
Startpreis 90 EUR

Paar vissen uit een blok bergsteen gebeiteld. Zeer decoratief. In de vorm van koikarpers. H.21x45x13 cm. 21e eeuw.licht beschadigd

Chinese jongen
Ergebnis: 40 EUR

Beeld van een Chinese jongen gemaakt uit een blok bergsteen 21 eeuw cond. G. 22hx 18x 20

4 Delen diversen
Ergebnis: 15 EUR

Theeserviesje
Kein Mindestpreis

Aziatisch theeserviesje van roodkoper en porselein, eind 19e eeuw, bewerkt dienblad (27,5cm.), theekannetje (17cm.) en 6 kopjes. Cond.: G

Groen stenen beeldje
Startpreis 20 EUR

2 Bronzen kandelaars
Startpreis 80 EUR

2 Bronzen kandelaars licht verschillend,ca.1800. H. 17 cm.

Art-deco waterkoker
Startpreis 45 EUR

Art-deco waterkoker, Duitsland,ca.1930,verchroomd,handgreep en knop van bakeliet,in de voet stroontoevoer
aan onderkant label:Protherm, H. 23cm.

2 Cloisonné vazen
Startpreis 400 EUR

Paar antieke cloisonné vazen, 19e eeuw,zwart,wit,blauw en rood en metaal glinstering . H.25cm.

Cloisonné vaas
Startpreis 215 EUR

Antieke cloisonné vaas,China voor 1900,donkerblauw met drakenmotief.H.16 cm.

Antieke cloisonné opiumpijp
Startpreis 200 EUR

Antieke cloisonné opiumpijp,voor 1900,H.29 cm.

Houten kistje
Startpreis 55 EUR

Houten kistje, ca.1900,vruchthoutfineer met bandintarsia en ingelegde ster 10 x 27 x 19 cm.kleine fineerschade

Opgezette uil
Ergebnis: 20 EUR

Opgezette uil zittend op boomstronk H:38cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Startpreis 125 EUR

Tiffany stijl lamp met metalen voet, 20e eeuw, 54xø40cm. Cond.: U

Lampje op zilverkleurige voet
Startpreis 80 EUR

Lamp met zilverkleurige voet en stoffen kap, 58x22x22cm. Cond.: U

Tablet met messing delen
Ergebnis: 10 EUR

Houten beeld Madonna
Startpreis 1.250 EUR

Opgezette steenmarter
Startpreis 20 EUR

Opgezette steenmarter staand op boomstronk, 24x65x15cm. Cond.: G

Klankschaal
Ergebnis: 30 EUR

Bronzen klankschaal omlopend geëtst met gedraaide pistel 9xø22cm.

Opgezette bunzing
Startpreis 20 EUR

Opgezette bunzing staand op boomstronk, 48x20x10cm. Cond.: G

Kolenkit
Kein Mindestpreis

Oude kolenkit met garnituur, begin 20e eeuw, 45xØ24cm. Cond.: R

Bronzen windlicht
Startpreis 60 EUR

Bronzen windlicht met glazen schaal, 33x25cm. Cond.: U

Bronzen windlicht
Startpreis 60 EUR

Divers silver-plated
Kein Mindestpreis

Sleutelkastje, fruit
Ergebnis: 40 EUR

Sleutelkastje,met fruit motief

Tinnen kraankan 18e eeuw.
Startpreis 180 EUR

Tinnen snavelkan
Startpreis 80 EUR

2 Leeuwen bergsteen
Startpreis 200 EUR

Smeedijzeren kastslot
Ergebnis: 60 EUR

5 Kruiken
Startpreis 100 EUR

5 Diverse aardewerken kruiken Zuid-Europa begin 20e eeuw. 2 Grote en 3 kleinere kruiken. Cond.: G

Kruik
Startpreis 45 EUR

Aardewerken kruik begin 20e eeuw. herkomst Zuid-Europa 41xø26cm. Cond.: G

Houten kistje
Ergebnis: 70 EUR

Accordeon in koffer
Ergebnis: 15 EUR

5 Speeldozen
Kein Mindestpreis

5 Speeldozen in diverse vormen, 20e eeuw, functioneren prima, Cond.: U

Adelaar op voet + beeldje
Startpreis 15 EUR

Vrouw Fortuna
Startpreis 50 EUR

Vrouw Fortuna, bronskleurig op houten voet ca. 1880, 5x24cm. gelijmd.

Duivenklok
Kein Mindestpreis

Antieke duivenklok, 21x16x14cm. Cond.: G

Singer naaimachine
Ergebnis: 15 EUR

Antieke Singer naaimachine, 45x26x21cm. Cond.: U

2 Boekjes postkaarten
Ergebnis: 50 EUR

2 Postkaarten albums. 1x Vooroorlogs postkaartenboek Hollands(met postzegels) 25x19x2cm. 1x Boekje met vakantiepostkaarten deels gepost. Cond.: U

Huisrelikwie, Jezus aan kruis
Kein Mindestpreis

Oude bijbel 18e eeuw
Kein Mindestpreis

Weerstation 20e eeuw
Kein Mindestpreis

2 Koperen kandelaars
Kein Mindestpreis

Kraantjeskan
Kein Mindestpreis

Tinnen kraantjeskan begin 20e eeuw, zwart beschilderd, 38xØ13cm. Cond.: G

Wierook brandertje
Kein Mindestpreis

Oud wierook brandertje van koper, 20e eeuw, 18xØ11cm. Cond.: U

Porseleinen kamergemak
Startpreis 15 EUR

Porseleinen z.g.n. kamergemak, Engels ca. 1900, 30xø28cm. Cond.: U

Lourdes speeldoos + cassette
Kein Mindestpreis

Lourdes plaquette met speeldoos en juwelenkistje (bewerkt), hout met metaal begin 20e eeuw, 33x22x2cm en 24x15x13cm. Cond.: U

Accordeon
Ergebnis: 30 EUR

Piakorda accordeon, begin 20e eeuw, 37x32x17cm. Cond.: U

Accordeon
Ergebnis: 50 EUR

Cantulia accordeon, begin 20e eeuw, mooi bewerkt, 46x39x27cm. Cond.: U

Smeedijzeren lampevoet
Ergebnis: 45 EUR

Smeedijzeren leeslamp
Ergebnis: 15 EUR

2 Sabels
Ergebnis: 25 EUR

2 Decoratieve sabels van koper met metaal, 105x22cm. Cond.: U

Staand kruis Frankrijk
Startpreis 35 EUR

Staand messing kruis uit Frankrijk, ca. 1880, 58xø16cm. Cond.: U

Bureaulampje
Ergebnis: 15 EUR

Bureaulampje met koperen voet, ca. 1910, 57xø15cm. Cond.: G

Pop A.M. 17
Ergebnis: 35 EUR

Samovaar
Kein Mindestpreis

Vliegtuigje
Ergebnis: 35 EUR

Zilverkleurig vliegtuig op voet eind 20e eeuw 23x18x12cm.

Diverse kamspelden, celluloid
Ergebnis: 10 EUR

Diverse oude haarkammen van kunststof, 20e eeuw, Cond.: G

2 Beelden
Kein Mindestpreis

2 Beelden van zink, voorstellende 2 vrouwen op sokkel, ca. 1920, Cond.: R

Wijwaterkan
Startpreis 40 EUR

Roodkoperen doofpot
Ergebnis: 35 EUR

3 Carbid lampen
Kein Mindestpreis

3 Oudecarbid lampen, begin 20e eeuw, Cond.: R

Smeedijzeren kerkkandelaar
Startpreis 150 EUR

2 Staande lampen
Ergebnis: 10 EUR

2 Staande moderne lampen met messing voet en linnen kap, 105xø42cm. Cond.: G

Doos diversen
Kein Mindestpreis

Diverse oude huishoudelijke artikelen, Cond.: G

Schilderijlijst
Kein Mindestpreis

Antieke massief eiken lijst, 68x91cm. Cond.: U

Japans Kunstwerk, vrouw
Startpreis 35 EUR

Japans driedimensionaal kunstwerk met parelmoer, voorstellende Japanse geisha, voorzien van familiestempel, 20e eeuw, 44x25x3cm. Cond.: U

Japans kunstwerk, landschap
Startpreis 35 EUR

Japans driedimensionaal kunstwerk met parelmoer, voorstellende landschap, voorzien van familiestempel, 20e eeuw, 80x33x4cm. Cond.: U

Divers tingoed
Kein Mindestpreis

3 Glas in lood raampjes
Startpreis 30 EUR

3 Glas in lood raampjes, gebrandschilderd met schepen en spelende kinderen, 20e eeuw, 33x26cm. 30x23cm. 26x19cm. Cond.: U

Deurbel van kogelhulzen
Kein Mindestpreis

Poederdoos
Startpreis 15 EUR

Ronde poederdoos van slangenleer, ca. 1950 met spiegeltje, 3xø8cm. Cond.: G

Sigarettenhouder
Startpreis 15 EUR

Rechthoekige sigarettenhouder van slangenleer ca. 1950, 11x9,5cm. Cond.: G