Doos divers naaigerei, honderden knopen, garen, naalden etc.), met vooroorlogse naaidozen. Cond.: U
Grote doos met divers speelgoed, spelletjes en decoratieve artikelen. Cond.: U
Oude steenbakvorm voor 7 stenen van beukenhout, ca. 1930, 98x27x8cm.
2 Gipsen bustes van vrouwen, brons gepatineerd begin 20e eeuw. 1x 56x36x18cm. en 1x 55x26x33cm. Cond.: G
6 Art deco lampe kappen,ca.1920/1930,bolvorm in verschillende maten en kleuren deels met marmer structuur.Lamphouders van latere leeftijd.H. 15-17cm
Kavel diversen o.a; 5 staaldrukken van Arrnhem, 1 aardewerken vaas Gouda Holand. 1x Aardewerken vaas Angelo aardewerk en bloempot van Egon Angelo Aardewerk 20e eeuw. Cond.: G
2 Keramische wandplaquettes met auto's erop verwerkt, 2e helft 20e eeuw, onduidelijk gesigneerd, 15x17cm en 17x14cm. Cond.: G
Gedreven wandspiegel van koper eind 19e eeuw/begin 20e eeuw. Bevat een opbergkastje met twee borstels. Koper op hout met facetgeslepen spiegel, 44x37x8cm. Cond.: G
Houten speelgoedkoets (mist 1 koetslamp). ca. 1920, 19x45x16cm. Cond.: G
Marklin locomotief (DB 003160-7), 2 passagierstreinen en een zandwagen. Zeer veel rails (o.a. bochten en 7 wissels), 9 gebouwen, transformator en diversen. Cond.: G
Oude celluloid pop gemerkt Alitoy made in England nr. 42, geen barstjes, 46x15x10cm. Cond.: R
Beeld van een Chinees meisje met 2 staartjes, uit een stuk bergsteen gemaakt .21 eeuw cond. G. 22hx 20x 18 cm.
Bruin lederen reiskoffer, 1e helft 20e eeuw, 49x32x11,5cm. Cond.: G
Eikenhouten lepelrekje met 6 tinnen lepels, eind 19e eeuw, 45x25cm. Cond.: G
Paar vissen uit een blok bergsteen gebeiteld. Zeer decoratief. In de vorm van koikarpers. H.21x45x13 cm. 21e eeuw.licht beschadigd
Beeld van een Chinese jongen gemaakt uit een blok bergsteen 21 eeuw cond. G. 22hx 18x 20
2x Beukenhouten handschaaf (26x19x2,5cm.) ca. 1920. 1x Antiek bronzen strijkijzer (16,5x14x9,5cm.). 1x Koperen tabaksdoos met roodkoperen ornamenten (11x7x2,5cm.).
Aziatisch theeserviesje van roodkoper en porselein, eind 19e eeuw, bewerkt dienblad (27,5cm.), theekannetje (17cm.) en 6 kopjes. Cond.: G
Groen gepatineerd aardewerken beeldje van een knielend kindje met een vogel in de hand (beschadigd bij de staart), 23x11cm.
Art-deco waterkoker, Duitsland,ca.1930,verchroomd,handgreep en knop van bakeliet,in de voet stroontoevoer
aan onderkant label:Protherm, H. 23cm.
Paar antieke cloisonné vazen, 19e eeuw,zwart,wit,blauw en rood en metaal glinstering . H.25cm.
Antieke cloisonné vaas,China voor 1900,donkerblauw met drakenmotief.H.16 cm.
Houten kistje, ca.1900,vruchthoutfineer met bandintarsia en ingelegde ster 10 x 27 x 19 cm.kleine fineerschade
Lamp met zilverkleurige voet en stoffen kap, 58x22x22cm. Cond.: U
Tablet (ø35cm.)met diverse messing delen o.a; bonbonbierre, schelpvormig schaaltje en dover.
Opgezette steenmarter staand op boomstronk, 24x65x15cm. Cond.: G
Divers silver-plated: 2-delig slacouvert (22cm.), 2x botermesje van Gero in originele doos, groen glazen suikerpotje met verchroomde rand (ø9cm), 1x flessenopener van de opening van Heineken brouwerij...
Friese tinnen kraankan op messing comfoor met beschildering van o.a; vogels, H.:43cm.
Zwaar uitgevoerde tinnen snavelkan, 20e eeuw Duitsland , 92% tin, 28x18xø12cm. Cond.: U
2 Leeuwen China eind 20e eeuw. Uit een blok bergsteen gebeiteld.
Smeedijzeren barok kastslot 18e eeuw,H. 28cm., sleutel ontbreekt
5 Diverse aardewerken kruiken Zuid-Europa begin 20e eeuw. 2 Grote en 3 kleinere kruiken. Cond.: G
Mahoniehouten kistje ca.1890,met messinggreepje op het deksel, binnenkant met spiegel. 32 x 32 x 16cm.
Accordeon Scholer in originele koffer, 30-er jaren, drukknopjesbord moet vastgelegd worden, 43x46x23cm. Cond.: G
5 Speeldozen in diverse vormen, 20e eeuw, functioneren prima, Cond.: U
1x Adelaar van zink op een houten voet (17x13x7,5cm), 1x houtsnijwerk beeldje van een dansenden boeddha (20x14x8cm.)
Vrouw Fortuna, bronskleurig op houten voet ca. 1880, 5x24cm. gelijmd.
2 Postkaarten albums. 1x Vooroorlogs postkaartenboek Hollands(met postzegels) 25x19x2cm. 1x Boekje met vakantiepostkaarten deels gepost. Cond.: U
Jezus aan kruis, ingelijst in goudkleurige lijst achter bol glas met velours, begin 20e eeuw, 40x30x45cm. Cond.: U
Bijbel met originele leren kaft en rococo ornamenten, 18e eeuw, Anno 1797 M.J. Coerman, gesigneerd door P. Meyboom (handgesigneerd), predikant te Amsterdam. Cond.: G
Weerstation in satellietvorm 20e eeuw, koper met plexiglas, functies niet nagekeken, 20xØ16cm. Cond.: G
Twee messing hangende kaarskandelaars, voorstelling twee kinderen met kaarshouders, 2e helft 20e eeuw, 35x11x13cm. Cond.: U
Tinnen kraantjeskan begin 20e eeuw, zwart beschilderd, 38xØ13cm. Cond.: G
Porseleinen z.g.n. kamergemak, Engels ca. 1900, 30xø28cm. Cond.: U
Lourdes plaquette met speeldoos en juwelenkistje (bewerkt), hout met metaal begin 20e eeuw, 33x22x2cm en 24x15x13cm. Cond.: U
Smeedijzeren lampevoet in hoogte vestelbaar, eind 19e eeuw, 160x42x34cm. Cond.: G
Smeedijzeren leeslamp in hoogte verstelbaar, begin 20e eeuw, 174x50x42cm. Cond.: U
Staand messing kruis uit Frankrijk, ca. 1880, 58xø16cm. Cond.: U
Pop A.M.nr 17 met een porseleinen hoofd met schouderstuk ., Armand Marseille (geen beschadigingen), vastgezette ogen, 23,5x15x12cm.
Oude koperen samovaar (tuit van de ketel mist), 20e eeuw, 67xØ30cm. Cond.: R
Diverse oude haarkammen van kunststof, 20e eeuw, Cond.: G
2 Beelden van zink, voorstellende 2 vrouwen op sokkel, ca. 1920, Cond.: R
Oude wijwaterkan van koper ca. 1900, kerkelijk zinken bakje met gotisch motief, 26x12x14cm. Cond.: U
Antieke roodkoperen doofpot 19e eeuw, in zeer goede staat, 44xø32cm. Cond.: U
Grote smeedijzeren kerkkandelaar op 3 spant omstreeks 1910 met messing lekplaat boven op voor de brandende kaars, 134hx34x34cm
2 Staande moderne lampen met messing voet en linnen kap, 105xø42cm. Cond.: G
Japans driedimensionaal kunstwerk met parelmoer, voorstellende Japanse geisha, voorzien van familiestempel, 20e eeuw, 44x25x3cm. Cond.: U
Japans driedimensionaal kunstwerk met parelmoer, voorstellende landschap, voorzien van familiestempel, 20e eeuw, 80x33x4cm. Cond.: U
5 Delen tin gesigneerd G.N. Gero (en 1 ander merk Hollands), 1e helft 20e eeuw, Cond.: R
3 Glas in lood raampjes, gebrandschilderd met schepen en spelende kinderen, 20e eeuw, 33x26cm. 30x23cm. 26x19cm. Cond.: U
Deurbel gemaakt van kogelhulzen (eigen bouw), 20e eeuw, 59x23x26cm. Cond.: G
Ronde poederdoos van slangenleer, ca. 1950 met spiegeltje, 3xø8cm. Cond.: G
Rechthoekige sigarettenhouder van slangenleer ca. 1950, 11x9,5cm. Cond.: G