Houten speelgoedkoets (mist 1 koetslamp). ca. 1920, 19x45x16cm. Cond.: G
Beeld van een Chinees meisje met 2 staartjes, uit een stuk bergsteen gemaakt .21 eeuw cond. G. 22hx 20x 18 cm.
Beeld van een Chinese jongen gemaakt uit een blok bergsteen 21 eeuw cond. G. 22hx 18x 20
Duitse blikken tank made in Germany Foreign begin 20e eeuw. 14,5x8x9cm. Cond.: G
2 Opgezette reegeweien, beide zijn 2 kapitale 6-enders, 20e eeuws ca. 35cm. Cond.: G
2 Tegeltableaus, 1x 9 bloempot-tegeltjes in lijst b43x43cm. 1x 4 figuren tegeltjes in lijst 30x30cm.
2 Zangzagen en strijkstok in foudraal. 1x Zangzaag van het merk Carl Feldmann Remscheid Duitsland 20e eeuw. 95cm. 1x Kleine zangzaag 57cm.
Oud fotoalbum van Hengelo,1940-1945 "Bombardementen"34x24 cm. Cond:G
Spaarpot 50-er jaren, gemaakt van tin legering in de vorm van een Schotse terrier 12x14x5cm. Cond.: G
Pop A.M.nr 17 met een porseleinen hoofd met schouderstuk ., Armand Marseille (geen beschadigingen), vastgezette ogen, 23,5x15x12cm.
Antieke roodkoperen doofpot 19e eeuw, in zeer goede staat, 44xø32cm. Cond.: U
Messing Art Deco vaas gesigneerd Overloon. Vaas gedecoreerd met oren ca. 1920. heeft een klein scheurtje onderin (niet lek). 45cm. Cond.: G
2 Bakkelieten letterdozen ca. 1940. 1x Letterdoos, 1x speeldoos met monogram LCMG
2 Aardewerken staande schemerlampen , rood van kleur versierd met goudkleurige beschilderingen. Aan de zijkanten bevinden zich 2 leeuwekoppen. Eind 20e eeuw. Goede kwaliteit. 70cm.
Koperen antieke schoorsteenketel met tuit (deksel mist) ca. 1880 en een koperen puddingvorm Cond.: G
Koperen vonkenscherm compleet gedreven met een voorstelling van het schilderij "De schilder met zijn gezin"van David Teniers, 2e helft 20e eeuw, H75x70cm.