2 Japanse imari borden met geschulpte rand, met in het midden bloemen-op-vaas decor. 1e helft 20e eeuw ø22cm. Cond.: G
3 Imari borden, 1 grote geschulpte 19e eeuw,heeft aan de rand 3 plekjes met schade, ø30.5 cm,1x geschulpt imari schoteltje 20e eeuwmet bloemmotief, ø21cm.,1 geschulpt imarischoteltje met een vaasmotie...
4 Diverse Chinese borden 18-19e eeuws o.a; 1x blauw bord Zwatov met landschapsdecor ø17,5cm. 2x Chinees rood gekleurd bordje ø15cm. 1x Gekleurd Chinees bordje ø19,5cm. Cond.: G
Porseleinen inktpotje eind 19e eeuw (waarschijnlijk Frans). Compleet uitgewerkt en beschilderd met bloemen. Inktpotje heeft klein chipje aan de rand 19x13cm.
Wit porseleinen wandwaterfontein met deksel. Frankrijk ca. 1920. Gedecoreerd met jugendstil bloemen. De kraan ontbreekt en het deksel mist een hoekje. 34,5x25x11cm.
Glazen Empire bakje met vuurvergulde houder ca. 1800 , mooie kwaliteit 19x9x12cm. Cond.: U
Doosje diversen o.a; Japans theekannetje ca. 1900, Japanse kleurrijk beschilderde vaas ca. 1970, bisquit porseleinen beeld van een boedha (mist 1 handje en een paar vingers), terracotta theekannetje m...
Valerie Saint Lambert, grote vaas van mat glas met bloemendecoratie van gekleurd glas, chip van 2mm. 28xø12cm. Cond.: G
Groen porseleinen celadon vaasje ca. 1920, Gaaf 19,5xø10cm. Cond.: G
5 Delig blauw aardewerken kaststel met landschapsdecor ca. 1960. van 2 deksels is het kroontje gelijmd, verder helemaal gaaf. Dekselvaas: 17x10x34cm. Andere vaas: 16x11x26cm.
6 Diverse blauwe borden o.a; 1x blauw bord met jagers en wild zwijn gemerkt Royal Sphinx Masstricht ø30cm. 1x jager en hond gemerkt Bosch ø25cm. 1x Bord met molen aan water ø23,5cm. 1x Appelplukkers i...
Glazen Empire schaaltje met vuurvergulde houder ca. 1820, mooie kwaliteit 20xø15cm. Cond.: G
Doosje divers porselein o.a; 2 dekselvaasjes gedecoreerd met bloemmotief, 1x Delfts blauw pijpvaasje, 1x Delfts bloemenvaasje (beschadigd), Makkums bordje en een Delfts bordje.
Oud keramiek bord waarschijnlijk 17e eeuw Holland(ongemerkt) met breuk ø35.8 cm.
Delfts wit, plooischotel
3 Porseleinen kopjes(4,5xø7cm) en 2 schoteltjes (ø13cm.) met peterseliemotief. Vermoedelijk Wallendorf 1e helft 20e eeuw Cond.: G
2 Japans porseleinen borden genaamd Fukukawi. Fijn handbeschilderd met bomendecor. Borden hebben kleine chips. Begin 20e eeuw ø24cm.
7 Delig porseleinen petit-four stelletje, 6 kleine schoteltjes en 1 grote. Gemerkt Elfenbein Rosenthal, midden 20e eeuw. Cond.: G
Prachtig antiek ivoren beeld van een Aziatische dame . geheel prahctig uitgesneden en zeer fijn gedecoreerd. Beeld staand op een uitgesneden sokkel van tropisch hout ca. 1900. 32,5cm.
Antiek ivoren netsuke, voostellend een vrouw. Zeer fijn uitgewerkt en gedetailleerd. Aan de onderkant Aziatisch gesigneerd. 4,5x3x2cm. Cond.: G
Antiek ivoren Netsuke monnik met een instrument. Aan de onderkant Aziatisch gesigneerd 5x3x2cm. Cond.: G
Antiek ivoren Netsuke, Japanse boer met schep. Een Netsuke werd vroeger aan de riem gedragen. Zeer fijn gedetailleerd 5x3x2,5cm. Cond.: G